Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ne valja Mislim, otići će valjda. 

Tako je kad das amateru da vodi najbolju (igracki) generaciju jos od ihajhaj..

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

Petak jbt, razmontiraše nas ljudi strašno. Izgledamo kao amateri, umesto da ih motiviše zviždanje himni i ruska kurva, oni totalno bez volje i želje, samo da otaljaju utakmicu. A i ovaj našao da eksperimentipe sa Ukrajinom i to u gostima. E moj Krstajiću. 

I da bude 8-0, a nije da ne bih voleo, Cocky nece smeniti Ludaju!

Inace pola ovih debila se opijalo i drogiralo na svadbama po BG. Boli njih Tole Karadzic za fudbal, reprezentaciju i Srbiju

Kad ih ovako jadna reprezentacija ukrajine siluje nema dalje.. razlika je samo što je Ševčenko bolji trener od ovog konjine.
Svaki gol je na sličan način... igra čovjek 3 - 5 - 2 i vidi da ne ide i on opet forsira.. Daj bože da primimo još 2 komada i da otjeraju debila 

5 минута раније, Punkerstein said:

Inače, sećam se dana kad se ovde intenzivno kukalo da se smeni Muslin jer ne poziva u ekipu udavaču...

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Sa ove distance i tačke gledišta se jasno vidi koliki je on poznavalac i stručnjak za većinu u Srbiji a za svakog u savezu. 

I Muslin je pravio greške ali ovaj ga pretera brate. 

Koliko je Jovic los veceras toliko Mitrovic jos gori, doduse nisu oni krivi , vezni red zali boze , odbrana - boze me sacuvaj.

Inače, sećam se dana kad se ovde intenzivno kukalo da se smeni Muslin jer ne poziva u ekipu udavaču...

Ziv nisam da se jave ti zagovornici tada, ne mogu se setim ko sve bese. Sad su srecni valjda.

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

Па ово је брука, селектор је ту најмање крив. Он није ни требао да буде на том месту, комплет савез мрш из фудбала доживотно. 

Не бих ја ту ни играче напушавао... Чуо сам из прве руке да они не могу да смисле савез, да им је мука од тога што праве спрдњу од репрезентације. Зато је Ивановић и отпао, као и остатак играча који имају неку каријеру већ. Остали играју преко курца. 

Нама пола најбољих играча не игра, имаш тренера кога не јебу два посто кад је сировина и свесни су играчи да би сами боље састављали. 

Један је Антић! Једино смо тад личили на репрезентацију. Екипа са главом и репом... 

Mi nemamo selektora! Imamo makroa na celu tzv FSS i pateticno govedo i ceduljasa na klupi!

I da bude 8-0, a nije da ne bih voleo, Cocky nece smeniti Ludaju!

Inace pola ovih debila se opijalo i drogiralo na svadbama po BG. Boli njih Tole Karadzic za fudbal, reprezentaciju i Srbiju
Nije da nisi u pravu. Ali kad je selektor došao kako je došao, kad je prethodnik smenjen kako je smenjen, kad se u reprezentaciju upada po sistemu jedan poziv menja sve, kad su strateri kojekakvi i onaj deo igrača koji bi da igra verovatno nema želju za tim...Sns vojnik i ponosni nosilac čalme je dodatno devastirao reprezentaciju koja je ionako bila na niskim granama..

Propade Cockyu tiket... Jbg... Morace u Oslu popravni

Mi nemamo selektora! Imamo makroa na celu tzv FSS i pateticno govedo i ceduljasa na klupi!
Plus u savezu stotine beskičmenjaka,šibicara...najveći šljam je pre bio medju taxistima oko štajge i aerodroma a primat su preuzele Terazije 11!Sedište svega najgoreg u zemlji,skupština Srbije parlament drugo mesto

Poslato sa STF-L09 pomoću Tapatoka

Kada budem video Srbiju da igra ovakav fudbal kao Ukrajina, od noge do noge, sa puno kretanja, dodavanja,akcija tad ću navijati  i nervirati se. Tu želju i volju sam video samo kod mladih sa Veljkom Paunovićem i ni jedan drugi selektor nikada nije pobedio fudbalom neku bolju reprezentaciju. Ni Antić, ni Muslin ni bilo ko. Do tada nek trpaju i Ukrajinci kad su nas karali i Švajcarski šipci.

Igraju bez samopoštovanja i zato sam ja, da bi sačuvao malo svog samopoštovanja promenio kanal i verujem tako da će biti dok je kokeza na čelu FSS a krstajić ili ti mali od palube na mestu selektora.

Ko je pomislio da je kolarov igrač taj se debelo prevario, isto važi i za pravolinijskog nemača pojma kostića koji ne može ni čunj da predribla. Sprdaju se sa nama, Ljajić takođe ne zaslužuje da igra u rreprezentaciji.

Jbt, ispade ova Ukrajina sila.