Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Kapiten mlade fudbalske reprezentacije Engleske Džordan Henderson kaže da su navijači u Kruševcu na njegove saigrače bacali kamenje, metalni novac i stolice.

1898450545507e6ad6b0aa3186807487_orig.jpg

"Ono što se dogodilo nije lepo i ne treba da se dešava u fudbalu. Bilo je mnogo rasističkog vređanja sa tribina i mnogo toga se desilo posle utakmice, što je teško za igrače... Na nas je bacano kamenje, metalni novac, stolice...", rekao je Henderson.

Engleska je u revanš utakmici baraža u Kruševcu pobedila Srbiju sa 1:0, i sa ukupnih 2:0, plasirala se na Evropsko prvenstvo za igrače do 21 godine.

Fudbaler Liverpula je kaže da ne shvata zašto je posle utakmice crveni karton dobio Deni Rouz koji je crnac, a za koga je rekao da su ga vređali sa tribina.

"Nisam shvatio zašto je Deni Rouz isključen na kraju utakmice. Nisam video da je uradio ništa loše, a vređali su ga", rekao je Henderson.

Guest carapan

Sto laze mamu mu englesku... :smeh11:

Aco, mozda NInkovic ima srce i znanje, ali je moramo priznati glup za medalju..Pa gde bre to ima da ti kao reprezentativac udjes sa klupe i napravis ogromno sranje svima sada? Ovde mu srce nije trebalo, vec da bude mangup, pa da mozda u svlacionici kada niko ne vidi ako nesto ima da "kaze"...Samo je napravio sranje, koje sada moze mnogo da nas kosta...Te tuca, te rasizam..A znamo kako nas UEFA voli?

http://www.telegraf....ati-godinu-dana

Ovi sa Sport26 zaboravili Maksimovica. Lepo sve ljudi napisali samo nema ko da cita to.

Ne secam se kad sam se iznervirao kao sinoc!!! Pa dal je Mihajlovic normalan? Na klupi da ostavi Baneta i Subotica koji su klase za ovog Tomovica i Nastasica! I jos ako je tacan ceo skandal oko Baneta i Kolarova onda mi se stvarno gadi sve ovo.. Od Antica mi selektora nemamo, sve ovo posle njega su bile marionete onog rosavog! Mislio sam da od Pizona goreg nema ali sad moram da priznam da sam se zestoko zaje*ao! Igra bez klasicnog spica sa Fejsom u veznom redu :krstixf7: A Bane na klupi pod izgovorom da je previse ofanzivan igrac i da nam je trebao defanzivniji igrac protiv Makedonaca?! A izjava posle meca da je Tomovic odigrao odlicno do iskljucenja i da smo samo imali peh..da daj bre dosta mi je vise svega ovoga! Ili oterati sve ove iz Fss-a ili zabraniti fudbal u ovoj zemlji, bolje nego da se ovako brukamo, ovaj poraz mi je bolniji od onih od Azerbejdzana i ostalih repki koje su za nas trenutno izgleda izmislili fudbal.

Mihajlovicu mrs bre u tvoju Italiju i ne vracaj se vise ko Boga te molim !!!

Guest carapan

E zbog ovoga je trebao NInkovic da bude pametan..Sad kad se umesa i premijer, najebali smo...

http://www.b92.net/s...7&nav_id=652513

A ovo je takva laz, da ja nemam reci..Ako treba ja cu licno biti svedok na sudu, da ovo veze sa zivotom nema, jer sam ja bio na jugu, i to prema zapadnoj stani, tamo bas gde je ovaj momak igrao po levoj strani Engleza...Laz neopevana !!! Picke engleske lazljive..

Fudbaler reprezentacije Engleske za igrače do 21 godine Deni Rouz kaže da su ga srpski navijači u Kruševcu vređali na rasnoj osnovi pre nego što je utakmica počela, kao i da je sa dva kamena pogođen u glavu.

Kako prenosi britanski Skaj sport (Sky sports), on je rekao da je zbog toga bio "ljut i nije mogao da se koncentriše na utakmicu".

Pa mamu ti ***** ja sada, kako nisi mogao da budes skoncentrisan,a bio si najjbolji igrac u prvom poluvremenu...Stoko jedna, ja sam ti bio na jedva pet metra od tebe i nisam cuo ikoag da je rec rekao..Govno jedno englesko...

"Čuli su se majmunski krici svaki put kada bih prišao aut-liniji, a u drugom poluvremenu su me dva kamena pogodila u glavu kada sam hteo da izvedem aut. Posle toga nisam više bio koncentrisan na meč. Bio sam ljut i pravio sam greške", dodao je bek mlade reprezentacije Engleske.

Bitanga jedna...

Standardna prica engleskih degenerika.Sto neko rece Engleska je kolevka rasizma...E sad mogu da pricaju u prazno jer postoje,hvala Bogu,snimci sa utakmice.Oni ovako vrse pritisak na Platinija i ostale da nas kazen drasticno ali ja msm da od toga nema nista...Kaznice nas sigurno ali o glupostima o izbacivanju od po 10god i slicnim nebulozama ne vredi govoriti...

Guest carapan

Niko nece da prica o tome da je taj mali sve vreme provocirao navijace...O tome svi sada cute..Sta je izazvalo NInkovica da mu dodje i objasni neke stvari? Bitange engleske..Dok je bila himna, svi su slusali fino i dobili extra aplauz..O tome niko nece rec da kaze..

Sta treba da ti radimo kada provociras namerno? Da te vodimo kuci na rucak mozda? Dok je trajalo zagrevanje jedno pola staa pre pocetka, niko im rec rasisticku nije rekao..Culo bi se to..Ili ovaj mangup zna srpski pa razume psovke..

Jeste da nije trebalo da se dogodi, ali gade mi se ovi iz "kolevke fudbala"...Gade...

Normalno,potenciraju ono sto njima odgovara...Zato sto su stoka.Uvek su bili i bice.Drugo,pola tima su im crnci potekli iz ko zna kojih zemalja.Pogledas onu trojku i pogledas nekog engleskog lorda i kazes da je trojka cist Englez?Smesno,to se vencava ko sa kim stigne bio rod il ne bio..i onda se cudimo sto su ovakvi...

Kao што рекох после Белгије, ми Бразил можемо само да сањамо. А млади били паметни или не, они су дали све од себе, трудили се и борили колико су могли, то није било довољно, али идемо даље. Скандирање "шампиони, шампиони" довољно говоре! А о разбијању п**ки енглезима не треба трошити речи, такав су народ-најгори могући.

"Odigrali smo dve dobre utakmice protiv Engleske, dominirali i stvarali šanse, ali nas sreća nije pogledala. Nama starijima je ovo bila poslednja utakmica u mladoj reprezentaciji i nadam se da će naši saigrači koji ostaju uspeti u želji da se plasiraju na naredni završni turnir", rekao je Lazović.

Alo rodjace, pa jesi ti to igr'o na PES-u??? Dajte decku neku medalju za glupost i nemojte da se sazna da igra za nas, ovakvu izjavu moze da da samo malouman covek.

Ja sam to isto pisao,oni su praktično oterani ''na ovaj ili onaj način'' iz ove reprezentacije.Oni su veliki igrači i ljudine,napravili vrhunske karijere,meni samo nije jasno kako jedan Neven Subotić trpi (koga inače u Dortmundu navijači smatraju božanstvom) da bude zamena Nastasiću koji se juče ispilio.Jednostavno takvu sudbinu Deki i Vida nisu želeli da dožive,a i ne zaslužuju da im se ona desi.

Posle svetskog prvenstva sam ocikvao da budemo samo jaci,da ulazimo u prvi sesir na sledecim kvalifikacijama,da se ljudi plase nas.Ovo sve gore i gore,prvo Slovenija sad Makedonija,sta je sledece,ima da nas bije i San Marino ako se ovako nastavi,a i treba,Samo mi je krivo sto se Mihajlovic pravi prepametan.

Selektor u reprezentaciji nije tu da pravi taktike nego da drzi atmosferu i da pronadju nacin da uzmu bodove jer nema se vremena za uigravanje necega,sto je on i sam rekao.Kakvo ti je to odrzavanje atmosfere kad svlacis igrace,dajes im brojeve koje ne vole,pustas na klupu najboljeg igraca,najbolji stoper nosi vodu..

Mozda i nije Vidic ispao glup kada je otisao,i povlacim reci za njega dok ne dodju bolji ljudi.

Posted (измењено)

Rio: Kamerone, čisti svoje dvorište

Izvor. B92 | JT

Premijer Britanije Dejvid Kameron našao se na udaru Rija Ferdinanda zbog komentara meča mladih reprezentacije Srbije i Engleske u Kruševcu.

1898345085507ebd89eab9b319360916_orig.jpg

Kameronov portparol rekao je da je premijer zgrožen zbog scena koje stižu iz Srbije, pošto je u senci tuče na terenu i rasističkih skandiranja u senci postao plasman Engleza na Evropsko prvenstvo u Izraelu.

Da li je to upravo naš premijer govorio o sagi sa utakmice mladih? Prvo počisti svoju kuću pre nego što počneš da deliš lekcije o moralu“, napisao je Ferdinand na društvenoj mreži Tviter.

Ferdinand je na taj način aludirao na to da je njegov brat Antoan bio na meti rasističkih uvreda od strane Džona Terija na meču Čelsija i Kvins Park Rendžersa prošle godine. Kapiten ’plavaca’ zbog tog incidenta kažnjen je sa samo četiri utakmice suspenzije, a upravo ta teza se tokom dana pojavljuje u brojnim tekstovima svetskih medija povodom dešavanja u Kruševcu. :th_icon_hail: :th_icon_hail: :th_icon_hail: :th_icon_hail:

Edited by SHERIFF