Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 минут раније, Dr. Mabuz said:

Saponjic igra pre Joveljica...Budi bog s nama.

Mali Terzic moze da izraste u ozbiljnog levog beka. 

Terza već sada može ozbiljno da igra, a prostor za napredak ogroman. Ne mogu da prežalim to što mu nismo dali šansu i što smo gledali brže bolje da ga prodamo.

4 минута раније, BobMarley said:

Terza već sada može ozbiljno da igra, a prostor za napredak ogroman. Ne mogu da prežalim to što mu nismo dali šansu i što smo gledali brže bolje da ga prodamo.

Поготову што перспективног левог бека нема ни на мапи у скоријој будућности ,баш штета 

• Администрација

Na ovom prvenstvu je reprezentacija totalni raspad, pa stoga ne bi trebalo ni naše igrače da gledamo kroz prizmu prikazanog. Mislim na Gajića i Babića prevashodno. Ovo je bio užasan nastup i nije neki reper. 

• Администрација
3 минута раније, CIGANIN 74 said:

Bolje da se otvorila tema za finale "Nikad nije kasno"

...mada nije kasno,tek slede glasovi zirija pa sms glasovi...duga noc

evo idu "Daire" ..."baklje se pale...iz daleka cuju se CIGANIIIII..."

idemooooooooo

Ubedio si me, prebacujem :smeh211:

• Администрација
8 минута раније, CIGANIN 74 said:

Bolje da se otvorila tema za finale "Nikad nije kasno"

...mada nije kasno,tek slede glasovi zirija pa sms glasovi...duga noc

evo idu "Daire" ..."baklje se pale...iz daleka cuju se CIGANIIIII..."

idemooooooooo

Piksi razvalio.... Kao onomad u Italiji njegov imenjak :smeh211:

Čitam izjavu "trenera" Đorovića i blago sam zgrožen. Ne mogu da verujem koliko struka kod nas nema obraza, koliko su spremni da pišaju po svemu i da im sve i svako bude kriv za njihove neuspehe samo ne oni. Jebeš trenera koji krene prvo sa izgovorima za ne uspeh, a ne krene prvo od sebe i prvo analizira sopstvene greške. Što se mene tiče takav neko je jedna obična nula od trenera. Definitivno imamo najgoru struku na svetu, čast izuzetcima koji brzo i pobegnu iz ove žabokrečine... Jbt uspeš da usereš jednu od boljih generacija i učinih da na terenu izgledaju kao raspuštena banda i mrtav ladan izjaviš kako si dao mnogo srpskom fudbalu. Stidi se Đoroviću dupeta kada obraza nemaš!

13 hours ago, dragan wien said:

Izgleds će Neško Milovanović preuzeti mladu reprezentaciju. Zemljo otvori se :smeh211:

Konacno :) , sa srecom mu bilo :):):) , i da mu kupe majicu za 2 broj vecu nego sto ima u Mladosti,a i trenerku ce da dobije koja ce da bude taman :) 

Slikovni rezultat za nesko milovanovic

Majko moja draga na sta spade nas fudbal i nasa reprezentacija ???

Gospodin Kokeza radi odlican posao! Talentovani strucnjaci se dovode kako bi uneli nove ideje i novu energiju u srpski fudbal. Ling Long liga nikad jaca, sudjenje sve kvalitetnije, grade se stadioni i tereni. Radi se punom parom. Svaka cast za gospodina Kokezu!