Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

3 минута раније, Valar_Morghulis said:

Pf, imas li SK 1 CG ili HR? Ako imas SK kako nemas TOP ili Nova S?

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

Ne. Imam 6 SK i sve arene. Top i Novu nemam. Kopernikus kablovska. Nebitno. Praticu na lajv skoru.

Bolje da ne gledam Krstajica i pojedine majmune.

A ovaj Kostić je klasična neznalica, pun snage ali tehnika i mozak 0. Ni u Zvezdu ga ne bi doveo. Radilica svaka čast ali u napadu igrač manje.

Већ сад одлучујућа утакмица за нас у понедељак против Литваније

ako vec mora a mora nek je CIGANkov 

1 minute ago, Nenad74 said:

Већ сад одлучујућа утакмица за нас у понедељак против Литваније

Za jako trece mesto

Fali i jedan u sredini igrac, Ljajic gusi Tadica. Tacno je za dvojac iz Frankfurta, pogotovo za Kostica, nebo i zemlja ono sto igra za reprezentaciju i klub, tamo je konstantno opasan napred, a i nazad krpi. Ovaj centarsut na kraju je ogledalo svega. 

I zabranio bih da se zovu igraci koji ne igraju u evropi, ti su zavrsili sa ozbiljnim fudbalom. 

Ovako je nas Cukaricki nadigrao i vodio na pol prosle sezone kad je Milojevic isto eksperimentiso sa tri stopera pa je u pol promenio na standardu formaciju i sve je doslo na svoje mesto.

Al ovde i da promeni nema nam spasa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Krateri na Mesecu su nista za ove Mijatove, podjednako neupotrbljiv u oba pravca. Decko, ti meni u Zvezdi ne bi bio medju 35 igraca.

1 minute ago, Igor1981 said:

Al ovde i da promeni nema nam spasa.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nema sta tu na terenu da se menja....SAVEZ,STRUKA KORENITE PROMENE ALI KOD NAS NEMOGUCE POGODITE IZ KOG RAZLOGA!

KAKVA RIJALITI POLITIKA,TAKAV I FUDBAL!

svaka kritika upucena fudbalerima je pucanj u prazno,kad to budu siroke mase shvatile kao i u rijaliti politici,svanuce nam do tad LAKU NOC PO KO ZNA KOJI PUT!

4 минута раније, Valar_Morghulis said:

Zbog? Ako je jedini nacin da oteraju magarca s klupe odmah bih prostao i na sesticu.. Drugog nacina nema.

Послато са SM-G900F помоћу Тапатока

Izvućićemo mi večeras i srećan broj koliko vidim :D

Ovo je i dobro na neki nacin, ako je neko nakon lige nacija posumnjao da je Krstajic dobar izbor. Lose je sto Kokezu bas j zabole. 

Ne mogu da igraju Kostic i Gacinovic u 3-5-2 jer i jednog i drugog boli patka za odbranu...

Prosto mi je drago da nas nakantaju kao mučenike...

Od 2011 me boli uvo za reprezentaciju a zadnjih par godina sve strasvenije navijam za protivnike ako uopšte i gledam ove mučenike, pogotovo od kad je ovaj dunster na klupi...

Smejem se svakom primljenom golu...