Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Sad ce cika Sep da nas odere sa kaznom,zbog talentovanog Dzigija...Tako su napali i Stamenog,to ja zovem nemoc...Dok je Karaddzic vo Tomislav na celu ne bi pustio ni jednog naseg igraca u reprezentaciju,neka igra Teleoptik...

U veznom redu gde treba da budemo najbrzi, igra najsporiji igrac u istoriji SFRJ, SRJ, SCG, Srbije i ostalih drzava Fejsa. Inace, dok je igrao u groblju osmislili su mu pesmu "Nikada nikog preteci neces, spor si k'o kornjaca, Fejsa, Fejsa vrati milion i dvesta" na melodiju Dijana ljubavi.

Hvala Ti Boze na Tomislavu Karadzicu, Mustafi, Mihajlovicu jer me zbog njih zabole jaje za reprezentaciju.

Sad ce cika Sep da nas odere sa kaznom,zbog talentovanog Dzigija...Tako su napali i Stamenog,to ja zovem nemoc...Dok je Karaddzic vo Tomislav na celu ne bi pustio ni jednog naseg igraca u reprezentaciju,neka igra Teleoptik...

Nije ni on toliko kriv, koliko ona majmuncina rouz ili kako ga vec zovu. Kod gola dotrcao je do istoka, i poceo da provocira navijace,toliko me je bio iznerviro, sreca da ga nisam pogodio sa flasom. Onda je dotrcao ninkovic, i odgurno ga malo, i posle su krenuli ka svlacionicama. E tamo sta se desavalo samo bog zna, procitao sam da su se strucni stabovi oba tima pobili. Ne vidim razlog da nas kazne, jedino igrace, navijaci nista lose nisu uradili, jedino zbog rasizma, a i tu je kriv englez jer je provocirao navijace.

Nije ni on toliko kriv, koliko ona majmuncina rouz ili kako ga vec zovu. Kod gola dotrcao je do istoka, i poceo da provocira navijace,toliko me je bio iznerviro, sreca da ga nisam pogodio sa flasom. Onda je dotrcao ninkovic, i odgurno ga malo, i posle su krenuli ka svlacionicama. E tamo sta se desavalo samo bog zna, procitao sam da su se strucni stabovi oba tima pobili. Ne vidim razlog da nas kazne, jedino igrace, navijaci nista lose nisu uradili, jedino zbog rasizma, a i tu je kriv englez jer je provocirao navijace.

Ne moze on da sprovodi pravdu prdavac od 17 leta,sad ce da nas kazne zbog rasizma i majmunskih povika koji su nastali posle njegovog napada...On treba jos da uci o fudbalu a ne da glumi ludilo...

Ne moze on da sprovodi pravdu prdavac od 17 leta,sad ce da nas kazne zbog rasizma i majmunskih povika koji su nastali posle njegovog napada...On treba jos da uci o fudbalu a ne da glumi ludilo...

Nije bilo tako, cim su dali gol, englez je dosao do istoka, i poceo da sere, i da pokazuje svasta, tad su krenuli rasisticki povici, tek kasnije je dosao ninkovic i samo ga je odgurnuo i to je to bilo. Nema teorije nas da kazne

Момци, уозбиљите се, доста са Беби Дол.

Иначе, ово сам и очекивао. Када сам чуо да је напушио Банета и Коларова, навијао сам за Македонце, да видим хоће ли ова говеда да имају образа и повуку се. Али, џаба.

Причате о патриоризму, химни, репрезентацији, а деца вам не знају српски, шиптар саставља тим, господине Михајловићу!

Aco,moramo malo da se zezamo, jer ovde bi i normalan sa ovakvom reprezentacijom poludeo!

Posted (измењено)

господине Михајловићу!

taj je gospodin isto koliko smo i mi svi ovde grobari......da ima trunku gospodstva u sebi pognuo bi glavu do zemlje i podneo momentalni otkaz !!!! umesto toga on prica kako bane nije igrao zbog defanzive i prica kako nje gotovo jer cemo dobiti hrvate !!!!!!!

Edited by yagami light

Maksa je onomad prebio pola tima Brage sa sve strucnim stabom braneci mustafu debila.

Guest carapan

Za ovo u Krusevcu, kao i sve u zivotu sto ima, tako i ovo ima uzrok i posledicu...Uzrok je ovaj igrac sa brojem 3, koji je provocirao, a posledica je mali NInkovic, koji nije trebao da sa klupe dotrci i napravi sranje...Pubika naelektrisana, samo je prihvatila prozivku...

Englezi su picke, i samo gledaju kako da sto vise sada profitiraju posle pobede...Znaju oni kakav tim mi mozemo da imamo u buducnosti, pa sta kazu, ajd da ih sklonimo malo...Publika je bila za desetku sve vreme, to odgovorno tvrdim...

A sto se Mihajlovica tice..Lepo je sve objasnio brat nas iz Sarajeva...Bas lepo...Ali dzabe kada izadje txt narucen od Toleta, gde kaze da smo najjbolji u ovom delu Evrope, gde niko nem radi kao mi, gde sve cveta...Pa on samo za onu izjavu da cemo mi biti nepobedivi do kraja, treba da odgovara moralno i ako je covek da ode u tri picke materine vise od nas...

Da izvinete jebes ti zemlju gde iz prvog tima ne izlazi Lazar Markovic...Gde igraju Scepovic, Tosic, Nastasic, Ignjovski, Fejsa i ostala menadzerska govna...Ne kazem ja da su oni losi igraci, ali nije to za A tim..To je trebalo u Krusevcu da se juri i bije sa Englezima...To jos mleka treba da popije...Ali kako drugacije nabiti u noge utakmice i cenu nekim iracima? I on ne poznaje Ramadanija.... Mrs..Gde je Filip Djordjevic, ako se gleda forma igraca? Zasto Subotic sedi na klupi? Zasto nema Boska Jankovica kapitena u Itlaiji?

Mihajlovic samo zabija eksere u fudbalski kovceg Srbije kao reprezentacije, koji su odavno napravili Tole, Bata Djora i ostala bagra, koja treba da je u zatvoru, a ne u lozama...Ljudi nama savez vodi covek kriminalac...Nase klubove vode bivsi taxisti i neki ljudi...Sta Vi ocekujete od Djurica, Lukica i Toleta? Fudbal, klubove, reprezentaciju...Nemoj da smo deca...Oni zive od fudbala, ne za fudbal...Znaju da nemaju konkurenciju i onda jebu dok oni zele i kako zele..A narod, navijaci..Pa mi smo ovce, koje sisaju kako hoce i kad hoce...Neke ovce se namire na vreme da ne bleje, dok ove druge i kad bleje bas ih zabole...

Fudbal sto klupski, sto reprezentativni je mrtav !! Mrtav i sada mislim da su Vam neke stvari jasnije kako se i po klubovima radi..Ne igra onaj ko zna, vec onaj ko plati...

Fin txt, ako je istinit..

http://sport26.rs/pa...&PKID=1&id=3074

Ramadanija

http://sport26.rs/st... reprezentacija

Тонили смо лагано , а синоћ смо дотакли дно .

Ако желимо добро репрезентацији а не да стављамо главу у песак чекајући да се само од себе реши , багра се мора отерати .

Очигледно је да су превише моћни , а ми смо пре свега наивни и допуштамо да нас многи лажу зарад нечије користи .

Ово што Михајловић ради је апсурдно,неморално и безобразно .

Јер очигледно онај ко се побуни прекобројан је у националном тиму , ту мислим на Ивановића , а можда чак и Видића (могуће да је ушао у неки сукоб са ФСС) , па да ли је могуће да једни од најбољих одбрамбени играча на свету немају места у нашој Србији а многе репрезентације дале би суво злато за њих .

О овом менеџерском састављају тима не вреди расправљати ту је итекако све јасно , довољно је прочитати овај текст : http://sport26.rs/strana.php?IDs=184&naslov=Ramadanijeva%20reprezentacija

СРАМОТА шта смо дочекали .

Стид ме је што ћу ово написати , али то је вероватно један од начина да се проба истерати злотвори Српског фудбала .

Бојкот репрезентације . ( Непогађају их прозивке са трибина , боли њих туки они по свом , па нека играју пред празним трибинама , као ни једна држава на свету , можда се запитају ...). СМРАДОВИ

Кад сам чуо шта су Банету урадили, навијао сам за Македонце и поносим се тим.

Ово није Србија, ово је приватна репрезентација, коју не води Србин, него шиптар и ја према овој вештачкој творевини не осећам ништа.

Ајде, Синиша, позови Клеа и научи га да пева химну!

Guest carapan

Vidim da dosta ljudi na nekim emstima pljuje publiku sinoc u Krusevcu oko incidenta, pa da razjasnim jer sam bio na utakmici, mada samo prvo poluvreme, ali cale mi je ostao do kraja...

Ljudi..Publika je bila za cistu desetku..Ma i vise od toga...Ja sam bio na jugu, cale na istoku...Englezi su se branili prvo poluvreme bas do juga, i mogao sam da vidim i cujem da NIKO, ama bas niko nije vredjao ih na rasnoj osnovi...Zvizdanja je bilo, i to je normalno, ali da ih je neko vredjao nema sanse...

Igrac sa brojem 3 kod Engleza, koji je dobio zuti karton u prvom poluvremenu, je bukvalno isprovocirao publiku na karju, jos mangup sutnuo loptu..Ninkovic jeste reagovao primitivno i to stoji, jer to je jos vise potpalilo masu, ali opet ponavljam igrac sa brojem 3 je sve isprovocirao, i ne verujem da nije bilo namerno...

Bili su maximalno ispostovani od publike sve vreme, samo da nisu namerno provocirali...To odgovorno tvrdim !