Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Veliku polemiku u javnosti nedavno je izazvao selektor Srbije Mladen Krstajić kada je novinarima rekao da nije pozvao Marka Grujića za utakmice sa Nemačkom i Portugalijom jer je odbio poziv mlade reprezentacije. Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde se do sada nije oglašavao povodom toga.

"Ne bih voleo da pravim neku polemiku niti problem oko toga, poštujem svaku selektorovu odluku. Međutim, činjenica je da nikada nisam odbio poziv mlade reprezentacije. U septembru, kada sam tek stigao u Hertu, nadležni iz kluba su procenili da bi radi moje brže adaptacije bilo bolje da tih nekoliko dana reprezentativne pauze provedem trenirajući u klubu i poslali su zahtev Fudbalskom savezu Srbije u kome su obrazložili o čemu je reč. Posle nekoliko dana je stigao potvrdan odgovor iz naše zemlje i tada niko nije pravio problem oko toga. Kasnija okupljanja sam propustio zbog povrede, zbog koje nisam nastupao ni u klubu. Za mene je igranje za reprezentaciju Srbije najveća čast, a verujem i za svakog sportistu, tako da nikada ne bih to dovodio u pitanje. Nadam se da ću svojim partijama ponovo zaslužiti poziv".

Ja bih voleo kada bi se oglasili i ostali iskusni reprezentativci. 

Jedino se tako može oterati trenutna garnitura.

Ako u kosarci ne dodje jedan igrac tipa guduric,tu je nedovic,ako ne dodje on tu je milosavljevic,razlike su mizarne.

Ali u fudbalu ne sme nijedan igrac da ne dodje zbog nekoga,pa makar to bio i kokeza.

Mi nemamo prostora da nam ne igraju ivanovic,subotic,nastasic,maksimovic,grujic

8 минута раније, stefan10 said:

Ako u kosarci ne dodje jedan igrac tipa guduric,tu je nedovic,ako ne dodje on tu je milosavljevic,razlike su mizarne.

Ali u fudbalu ne sme nijedan igrac da ne dodje zbog nekoga,pa makar to bio i kokeza.

Mi nemamo prostora da nam ne igraju ivanovic,subotic,nastasic,maksimovic,grujic

Igrački da, ali za boljitak fudbala bi dobro bilo da svi odbiju reprezentaciju i da kažu da neće da igraju dok su Kokeza i njegova svita na čelu FSS. Jer očigledno da ne postoji mnogo načina da se mafiji u FSS stane na put, osim da direktno svi fudbaleri stanu protiv njih. Na kraće staze to nije dobro zbog rezultata, ali je nešto što je po meni i te kako dobro na duže staze. Bagri u ovoj zemlji na svim pozicijama se može stati samo na put ako im se svi usprotivimo, drugačije ne vredi.

Posted (измењено)

U odbranu staviti Subotica-Milenkovica/Nastasica. To su već 3 po meni sasvim dobra stopera.

U veznom redu prvi izbor bez dileme Matić-Milivojevic a pored njih je Grujic.

I od tih 6 igrača na spisku su samo 2.

Da Mitrovic igra ispred Jovica, da se Rukavina poziva i igra a Lazović ne je ja mislim razlog da se protera čitav savez, sastavi novi i apsolutno PEŠKE ulazi na sva reprezentativna takmičenja.

Dmitrovic/Rajković 

Lazovic/Gajic-Subotic-Milenkovic/Nastasic-Kolarov/Rodic

Milivojevic/Grujic-Matić/Sergej

Gacinovic-Tadic-Kostic/Radonjic

Jovic/Mitrovic

+Spajić,Maksimović,Maksimovic,Prijovic,Ljajic...

Edited by Gandra_ganci

Tone ova zemlja i sve strukture sve dublje i dublje, to je definitivno. Najgori šljam je svuda oko nas.

20 hours ago, Gandra_ganci said:

U odbranu staviti Subotica-Milenkovica/Nastasica. To su već 3 po meni sasvim dobra stopera.

U veznom redu prvi izbor bez dileme Matić-Milivojevic a pored njih je Grujic.

I od tih 6 igrača na spisku su samo 2.

Da Mitrovic igra ispred Jovica, da se Rukavina poziva i igra a Lazović ne je ja mislim razlog da se protera čitav savez, sastavi novi i apsolutno PEŠKE ulazi na sva reprezentativna takmičenja.

Dmitrovic/Rajković 

Lazovic/Gajic-Subotic-Milenkovic/Nastasic-Kolarov/Rodic

Milivojevic/Grujic-Matić/Sergej

Gacinovic-Tadic-Kostic/Radonjic

Jovic/Mitrovic

+Spajić,Maksimović,Maksimovic,Prijovic,Ljajic...

Svaka ti je na mestu,to je ono sto imamo i to je ono sto mora sa igra.

Obavezno sa 3 pozadi,sa 5 u sredini i sa dva spica

Dmitrovic

Milenkovic Subotic Nastasic

Lazovic Sergej Milivojevic Matic Kolarov

Tadic       Jovic

Rajkovic

Veljkovic Maksimovic Spajic

Gacinovic    Grujic   Maksimovic      Kostic

Ljajic

Mitrovic            Prijovic

A sta mislis?

2 hours ago, stefan10 said:

Svaka ti je na mestu,to je ono sto imamo i to je ono sto mora sa igra.

Obavezno sa 3 pozadi,sa 5 u sredini i sa dva spica

Dmitrovic

Milenkovic Subotic Nastasic

Lazovic Sergej Milivojevic Matic Kolarov

Tadic       Jovic

Rajkovic

Veljkovic Maksimovic Spajic

Gacinovic    Grujic   Maksimovic      Kostic

Ljajic

Mitrovic            Prijovic

A sta mislis?

Znaš kako ja sam razmišljao o 4-3-3 kada sam gore pisao.

Ali bi formacija 3-5-2 izgledala zaista moćno da je savez sačinjen od malo normalnijih ljudi!!

Samo sto bih ja onda umesto Kolarova vrlo verovatno stavio Kostica po strani jer to igra i u klubu i ide mu poprilično dobro.

Sto se tiče odbrane da su okolnosti drugačije Subotic-Milenkovic-Nastasic deluje zaista moćno i uleva poverenje.

I na kraju napad Jovic-Mitrovic i iza njih Tadic...

Zaista ekipa koja bi predstavljala problem svakoj top reprezentaciji na svetu!

Krstajic je naknadno pozvao Pavkova u Rep. Drago mi je zbog Pavkova!

A Krstajic po obicaju smrad ispao, prvo isprozivao kako ne igra konstantno a sad ga zove. Lepo ga Milivojevic isprozivao

Da li je moguce da su povredjeni kolarov,matic,tadic,kostic,prijovic,fejsa

Da nije ovo neka sabotaza

Posted (измењено)
50 minutes ago, stefan10 said:

Izgleda nije samo Ramadani nezadovoljan radom savez.?

Edited by Dark22

9 hours ago, stefan10 said:

Odlično bi bilo da je sabotaža!Mi od igrača koji se NE zovu možemo sastaviti korektan tim.

Samo neka sabotiraju sto se mene tiče rade pravu stvar samo radi ove uprave i lažljivog selektora.

Rakitićev fan niti nekog zove,niti postavlja,niti odlučuje...odradi trening kad se skupe,tol'ko zna,tol'ko mu je dozvoljeno,pojavi se pred novinarima kaže šta mu kažu i to je to.
Navijam da ova generacija što pre dobije pravog selektora koji će ih pogurati do nekog 1/4,1/2 fin.na PE jer kvaliteta za tako nešto ima.
Pixi,Paunović,zašto ne i Murinjo,slobodan je...prati nas,upoznat je,to su neke moje želje..sa ovim na klupi jednostavno fudbalski Bog neće nam dozvoliti nešto ozbiljnije da napravimo,za tako nešto sve mora da se poklopi a selektor je na prvom mestu

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka

Кад помислиш да не може ниже, онај крндељ Крстајић саопшти да ће Рукавина бити капитен :smeh211:
Tačno neću da ih gledam , bojkotujem jer neću da dajem legitimitet ovom užasu...ej , Rukavina kapiten....i vidi se da Rukavinu spremaju za neku poziciju u FSS kad se povuče...ma nema nama pomoći nikada...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

8 hours ago, CIGANIN 74 said:

Pixi,Paunović,zašto ne i Murinjo,slobodan je...

Gledao sam juce podkast Nebojse Petrovica, kaze da su kontaktirani Piksi i Paunovic i da su odbili. Ne rece nista za Murinja ?

Realno koji ce normalan trener da dodje da saradjuje sa savezom koji je prethodnog selektora otpustio nakon sto se, kao prvi u grupi, kvalifikovao na svetsko prvenstvo. 

Odbiće ove debile u FSS svako iole normalan. Jer neće niko da narušava svoj ugled i da mu faking Kokeza kroji sastav. 

Najveća šansa za ovu generaciju dok je nisu sjebali, a bolju nismo imali dugo jeste to da svi bojkotuju FSS i reprezentaciju dok ovi ne odu. 

To su uradili u Danskoj, tamo je bio drugi problem, pare. No štrajk je urodio plodom vrlo brzo. Kod nas to sigurno ne bi išlo tako glatko i lako, ali svako ko drži do sebe bi morao da stane uz Luku, Nastasića i sve koji su odbili da igraju za reprezentaciju dok je fikus selektor, samo ne treba se zadžati na fikusu, već tu treba udariti pre svega na one na najvišim pozicijama!