Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

9 минута раније, Lux said:

OCENE â SRBIJA: Niko ni blizu prelazne! Selektorov blamantni zaokret

Prodajem drva vrlo povoljno, informacije sve u DM

Sta smo doziveli mi veceras od ovih slepaca

Javio bih ti se da si nudio ogrev u aprilu. Sad je vec nebeska grejalica pocela da radi. :D

5 минута раније, АлексМЦЗ said:

Javio bih ti se da si nudio ogrev u aprilu. Sad je vec nebeska grejalica pocela da radi. :D

Sad se drva nabavljaju za zimu :) 

Što ste na kraj srca, bitno je da pokažemo karakter, analiziramo greške, izvučemo pouke....Oćemo ***** hahahahshs

1 минут раније, Јури said:

Sad se drva nabavljaju za zimu :) 

U tom slucaju, narucio bih 7 metara Mitrovica. :D

Ovde su najmanji problem igrači, dok nam je god selektor ovaj dunđer, a u "stručnom" štabu ništa manji dunđeri poput Sime Krunića, svejedno je da li nam igraju igrači iz liga 5 ili iz naše zonske lige. Ne postoje selektori i treneri bez razloga, ne može samo da se izabere sastav, formacija i izvedu ljudi na teren. Očigledno je bilo da ovo niti je ugiravano, niti se radilo na ovoj postvaci, niti je tu neko zna ko šta i kada treba da radi. Jesu oni profi fudbaleri, ali naglašavam ne postoji posao selektora bez razloga!

Meni je samo krivo što će ovi debili da proćerdaju jednu od najboljih generacija koju smo imali poslednjih deceniju, dve...

Još neki priželjkuju Hrvatsku u ligi nacija, da im Tadić pokaže na Maksimiru...mazohizam čist hahaha ?

Postacemo i mi normalna nacija. Yebo sam mu majku... :D

Ovaj poraz bi imao neku svrhu kada bi došlo do određenih promena, ali teško da će se to desiti.

Treba mediji da vrse pritisak, sportklub i mocart su izbacili dobre tekstove. Krstajic preuzeo odgovoronost za poraz, sta god to znacilo. 

Meni vise od rezultata idu na zivce ovakve stvari... Dakle. 23. novembra prosle godine, mladi Mijat je vredjao, potegao kopacku i gadjao selektora. Sest meseci kasnije, selektor je u izjavama pred utakmicu siguran jedino da ce mladi Mijat poceti mec. Kako ocekuje da ce imati bilo kakav autoritet i postovanje posle toga, ko ce tebe druze da postuje u svlavionici? Sta i ko je doprineo tome da se taj mali isprdak vrati? Zasto je sikaniran svako ko nije corav za ovakve i slicne stvari, poput Milivojevica npr.? Bilo je svakako svih ovih godina, ali ovakvo neznanje... Kokeza, njegov pajtos Krstaja... Gospode Boze.

•  23.11.2018. 11:55
Povodom skandala u poluvremenu utakmice Lige nacija, između Srbije i Litvanije (4:1), kada je Mijat Gaćinović vređao selektora Mladena Krstajića i navodno ga gađao kopačkom.

Srbi i fudbal...

Nikad mi nece biti jasno sto se ljudi toliko loze da mi mozemo nesto da uradimo.

Srećom nisam pogledao ni minutu sramote našeg fudbala! 

E kada se nas seleketor (ako se tako može nazvati) shvati da u timu mora imati i Grujića i Milivojevica i Nastasica kasno će biti.

Pa zar je logično igrati sa 3 stopera protiv ekipe koja se oslanja na igru preko krila? 

Mi imamo kako ja vidim samo jedan problem da sumiram sve komentare, po mom mišljenju. A problem je taj što fss u prvu ruku ne stavlja sportski uspeh u prvi plan, nego biznis, ako uspemo nešto da uradimo i po pitanju rezultata onda super, još bolji biznis. 

To je znači prvi i osnovni problem ostalo je samo posledica tog stava i način razmišljanja glavnih ljudi saveza, a i države. 

Postoji mogućnost da već sutra saopšti da je donešena odluka o smeni Krstaje. Verovatno se neće čekati utorak.