Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Jel vidite da su govna, jel sam rekao da svi koji su navodno bili povređene protiv Nemaca , da će igrati protiv Portugalije, jer im nije ništa i čuvali su se u prijateljskoj da bi igrali zvaničnu, i da Jović neće igrati pa makar dao 5 golova, igraće Mitrović...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Kada igras oslabljen bez nekoliko igraca sto zbog povreda ili drugih razloga moras da igras sa onim najboljim sto imas. Ovde su po meni trebali i Jovic i SMS od pocetka a Ljajić i neko jos aut. Videcemo kako ce biti ali mi ovo ne uliva poverenje. Nadam se da ce me demantovati 

Zlo goveče dovijeka june

Trenutno Jović jedan od najboljih napadača Evrope, top forma, ali nedovoljno da bi bio starter.. 

16 минута раније, yagami light said:

ima li neko link ? jbt reprezentativna utakmica i stave je na random kanal.....rts je stvarno zreo za novo paljenje !!!

Ima na Sport Klubu 1 prenos

Klascan moron ....Podseti me na davno odigranu utakmicu protiv DDR-a...Kad smo slusali kako je mislim Ljukovcan odbranio a Svabe se raduju

Posted (измењено)

A ljudi moji pa neka malo ozbiljnija ekipa bi nam dala već 3 gola. Veznog reda nemamo, bekova nema i vrlo ih lako prolaze ovi bočni njihovi, Mitrovica i vise nego nema.  

Veliko hvala gospodi Dmitrovicu i Tadiću!

Edited by Gandra_ganci

Mogli su komotno da ga ponude necim da popije i pojede usput, dok nije dosao u zonu suta.

Ovu taktiku treba izucavati na univerzitetima, niko nema pojma sta igra. Rezultat je sjajan kad se pogleda ovo. 

Duduk nema veze sa zivotom. Ovde ako izvuce remi moze da se udara nogama u dupe od srece. Plus mu je posao olaksan povredom Kristine. Sad da ima mozga pa da napravi neke korekcije u sredini i da zameni onog vola Mitrovica, ili bar da mu pridoda Jovica. 

Ljajić igra na sredini i boli ga uvo da pokriva svoj prostor.

Svaki napad Portugala ide preko njega :smeh11:

Jedino ne valja to što će Tadić teško nastaviti. Pepe je ponovio start Pavkova samo je malo smanjio intenzitet.