Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Мислим да не би требало бити већих проблема да прођемо групу. Доста група су баш досадне. Занимљиво је да бих и Грчка по ко зна који пут у истој групи.

Izuzetno neatraktivna grupa sa nezgodnim protivnicima...ajde da kažem da se izdvaja Portugal po kvalitetu zbog pojedinih igrača, najviše Ronalda, pa samim tim i atraktivnosti, ali Ukrajna, Litvanija, Luksemburg, ja ne znam ko će to da gleda na stadionu, i kod nas i kod njih...još ako igramo u gostima po lošem vremenu u Ukrajini i Litvaniji...lako možemo da ostanemo bez bodova ...

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Званичан распоред утакмица.

25.03 - Portugalija-Srbija
07.06 - Ukrajina-Srbija
10.06 - Srbija-Litvanija
07.09 - Srbija-Portugalija
10.09 - Luksemburg-Srbija
14.10 - Litvanija-Srbija
14.11 - Srbija-Luksemburg
17.11 - Srbija-Ukrajina

Ako bi doveli veljka paunovica on bi igrao ovako 100%

Rajkovic

gajic milenkovic veljkovic kolarov maksimovic sms tadic gacinovic zivkovic

mitrovic 

Ako bi doveli piksija igrali bi ovako

Dmitrovic

Ivanovic Subotic Nastasic Kolarov

Tadic Matic Jovancic Ljajic 

Jovic Mitrovic

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/cekajuci-krstajicev-spisak-ko-zasluzuje-dres-reprezentacije-anketa/321026

Ајсе играмо.
Селектор Луне се ослонио на следеће снаге:
голмани: Дмитар, Рајко, Јовановић
десни бекови: Гајић, Милетић
лијеви: Коларов, Рода
штопери: Настаса, Макса, Спаја и Блеки
деф. везисти: Макса, Груја, Миливојевић, Јованча, Матић
офанзивни: Тадић, Мијат, Костић, СМС, Радоња
напад: Јовић, Митар, Павџа

Nije onaj muslin toliko lud kada je igrao sa tri pozadi,prvo zato sto nema desnog beka,drugo zato sto mu levi ne igra odbranu,trece zato sto ubilo kojoj kombinaciji dva stopera to je ocajan tandem.

Tako da bi ja igrao isto sa tri pozadi

Dmitrovic

Milenkovic Maksimovic Nastasic

Gacinovic   Milinkovic   Matic   Grujic   Kostic

Tadic         Jovic 

Svako bi igrao ono sto igra u svom klubu i cepaj

Zvao bi ja i subotica i milivojevica ali jbg.

Kada vec ne zove njih i baneta zavrsio  bi ja i sa kolarovim.

Rajkovic 

Spajic      Veljkovic    Jovanovic

Radonjic Jovancic  Maksimovic    Lukic     Zivkovic

Mitrovic                    Prijovic

Ја бих да се нешто питам, прекопирао оно што игра Хитер у Ајнтрахту...

Дакле на голу Дмитар, лијеви спољни Костић, десни Лазовић, штопери Настасић, Блеки и Спајић, испред њих Миливојевић и Матић, испред њих двојице Тадић и у нападу Митар и Јовић.

Ako se ne bude igrala formacija u kojoj su zajedno na terenu Jovic i Tadic to je onda opsta katastrofa.

Kostic,Lazović,Milivojevic,Matić,Jovic,Tadic,Milenkovic i Spajić sve igrači u fantastičnoj formi u svojim klubovima!

Formacija 4-2-2-2

Dmitrovic

Lazovic,Milenkovic,Spajić,Kolarov

Milivojevic,Matić 

Tadic,Kostic

Jovic,Mitrovic

Ajmo redom

Najbolji nas golman trenutno je dmitrovic i tu ne treba imati dilemu,liga u kojoj on brani i na kojem nivou je dovoljno merilo.

Desnog beka nemamo,samim tim izbegavati formaciju sa desnim bekom,vec igrati sa tri pozadi jer nemamo ni kvalitetan stoperski tandem.

Najbolji desni stoper koji igra u ligama petice je svakako milenkovic.Igra na toj poziciji u svom klubu i ne mora da se prilagodjava.

Najbolji levi stoper je nastasic isto igra u svom klubu cesto sa tri pozadi.

Najboljeg centralnog je veoma tesko izabrati,jer niko nesto ne blista(maksimovic,jovanovic,ivanovic,vukovic,subotic,spajic)Ako gledamo klub i ligu tu prvenstvo ima maksimovic.

Dva spoljna igraca moraju da budu gacinovic i kostic jer su u takvoj formi,igraju u istom klubu i sa lukom bi mogli da daju dosta dobrog u igri.

Tri zadnja vezna matic milinkovic i milivojevic,ako uznemo u obzir da milivojevixlc nece onda je grujic jos bolja varijanta,igra na toj poziciji u herti,matic je matic,a milinkovic igra u laciju u ovoj formaciji.

I dolazimo na dva napadaca a to su u ovom slucaju jovic kao najbolji strelac bundes lige,i tadic koji u ajaksu bas ume na ovoj poziciji najvise da pruzi.

Dmitrovic

Tadic         Jovic

6 minutes ago, stefan10 said:

Ajmo redom

Najbolji nas golman trenutno je dmitrovic i tu ne treba imati dilemu,liga u kojoj on brani i na kojem nivou je dovoljno merilo.

Desnog beka nemamo,samim tim izbegavati formaciju sa desnim bekom,vec igrati sa tri pozadi jer nemamo ni kvalitetan stoperski tandem.

Najbolji desni stoper koji igra u ligama petice je svakako milenkovic.Igra na toj poziciji u svom klubu i ne mora da se prilagodjava.

Najbolji levi stoper je nastasic isto igra u svom klubu cesto sa tri pozadi.

Najboljeg centralnog je veoma tesko izabrati,jer niko nesto ne blista(maksimovic,jovanovic,ivanovic,vukovic,subotic,spajic)Ako gledamo klub i ligu tu prvenstvo ima maksimovic.

Dva spoljna igraca moraju da budu gacinovic i kostic jer su u takvoj formi,igraju u istom klubu i sa lukom bi mogli da daju dosta dobrog u igri.

Tri zadnja vezna matic milinkovic i milivojevic,ako uznemo u obzir da milivojevixlc nece onda je grujic jos bolja varijanta,igra na toj poziciji u herti,matic je matic,a milinkovic igra u laciju u ovoj formaciji.

I dolazimo na dva napadaca a to su u ovom slucaju jovic kao najbolji strelac bundes lige,i tadic koji u ajaksu bas ume na ovoj poziciji najvise da pruzi.

Dmitrovic

Tadic         Jovic

Ti misliš da bi dobro bilo da ti ovog ofanzivnog beka igra Gacinovic??Tu poziciju kao i redovnog beka bi 100% dobro pokrio Lazović.

Bez Mitrovica oni nikada neće početi  meč tako da i tu mora biti rotacija.

Takodje Milivojevic je po meni bolji izbor i od Grujića i od Sergeja.

Nasa najjaci tim je daleko od onoga sto ce 'selektor' da izvede. Nece biti ni Ivanovica, koji igra veoma dobro u Zenitu, ni Milivojevica, Jovica gotovo pa sigurno, Matica, Nastasica, Lazovica,... Ali zato ce tu da bude Rukavina, Veljkovic, Mitar,... 

Mi definitivno imamo igrače najviše za 3-5-2

Što se mene tiče na golu Dmitrović(opciono Rajković), štoperi Nastasić, Maksimović i Milenković, desno Darko Lazović, u veznom redu dva od tri igrača (Matić, Milivojević, SMS) ispred Tadić i u špicu Luka Jović i Mitrović(opciono Prijović). Tu još poziv zaslužuju Spajić, Ivanović, Veljković, Radonjić, Gaćinović, Ljaljić, Grujić, Nemanja Maksimović, Sulejmani itd Od naših u obzir mogu da dođu Gajić kao opcija desno, Jovačnić(ali ima previše dobrih veznih), Roda(ali je povređen, pa nije realno), Bakula možda kao neka opcija defanzivnog veznog kakvi nisu ovi gore pobrojani, bar ne taj profil, mada opet kažem previše dobrih veznih igrača ima. Ima tu još 3-4 igrača iz drugih klubova koji mogu doći u obzir.

44 минута раније, Gandra_ganci said:

Ti misliš da bi dobro bilo da ti ovog ofanzivnog beka igra Gacinovic??Tu poziciju kao i redovnog beka bi 100% dobro pokrio Lazović.

Bez Mitrovica oni nikada neće početi  meč tako da i tu mora biti rotacija.

Takodje Milivojevic je po meni bolji izbor i od Grujića i od Sergeja.

Pa moze i lazovic to odlicno da odigra,mijat je to igrao na dosta meceva za ajntraht.

Sto se mitra tice tu ja nemam dilemu,realno mi se decko ne svidja kao spic uopste.

Milivojevic da ,ali on nece kod krste.

Po trenutnoj formi nas najbolji tim! Možda se može rotirati Rajković-Dmitrovic, Spajić-Maksimović, Lazović-Ivanović!

Ali ja ovo gore ne bih ništa dirao. Po meni je greh staviti Tadica na krilo i ne dati mu sav mogući prostor za slobodno kretanje.

Napad se verujem poznaje i zatvorenih očiju!

Milenkovica na desnog beka, a stoperski tandem Nastasic - Maksimovic. levo naravno Koki. tako bih ja resio pitanje u odbrani. 

Само што Мијат у Њемачкој не игра крило него АМЦ. Већ дуже времена није на крилу.

ПС. Занимљиво да је по анкети моцарта на списак упао Павков прије Пријовића, а ту је и Јованча.