Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Nije Portugal nešto... A nismo ni mi hehe. Al ono, kad bi nas posralo, možda bi mogli da ih dobijemo.Mada miriše na x. 

Posted (измењено)

Zvog svega što radimo u reprezentativnom fudbalu(najveći mogući kriminal, guranje igrača od strane nekih menadžera itd), mi i ne zaslužujemo da napravimo neki veći uspeh na međunarodnom nivou. 

U normalnoj zemlji(i Savezu), kada bi 10 igrača odbilo selektora, svi bi pozvali tog selektora i pitali za uzroke(i rekli mu da menja svoje mišljenje). Kod nas nekoliko bitnih igrača ne igra. A ljudi iz Saveza su presrećni. Tako će moći da guraju igrače kod kojih imaju procente. Zato i SMS igra(ljudi iz vrha organizacije imaju masne procente). 

Sramota je da Rukavina igra i nosi kapitensku traku. To je vrh bezobrazluka.

Edited by Can7ona

Dobro je pa niko i ne prenosi,samo bi se bez veze nervirao,ovako necu ni gledati :) 

Cim niko ne prenosi(ni RTS,ni RTRS, ni Arena ni SK) znaci da hoce naciju da ostave zdravom,jer ako krene bruka bar niko nije gledao ? 

1 hour ago, NemanjaKg said:

Samo na Nova S

Koji je to program ????? :) 

1 минут раније, ALcaponeDeLiJa said:

Dobro je pa niko i ne prenosi,samo bi se bez veze nervirao,ovako necu ni gledati :) 

Cim niko ne prenosi(ni RTS,ni RTRS, ni Arena ni SK) znaci da hoce naciju da ostave zdravom,jer ako krene bruka bar niko nije gledao ? 

Bivsi TOP kanal, od danas se zove NOVA S 

Strasno umesto da nam igraju Matic,Nastasic,Milivojevic i ostali.. Mi trpimo Rukavinu i ostale idiote, Mitrovic 600 min nije dao gol, jajara ne sme da ga stavi na klupu.. Jovic trese mreze kao da je Messi ali on ne moze sam igrati u napadu, moze da igra samo u paru sa nekime... 
Ne mogu vise, niko da reaguje, da narod krene da vice Krstajicu odlazi, mozda bi neko reagovao.. Samo kod nas pocetnik vodi reprezentaciju, mogli su i Misu Tumbasa da stave.. Isti djavo

3 минута раније, ALcaponeDeLiJa said:

TOP TV

16 минута раније, NemanjaKg said:

TOP TV

Nikad cuo :) 

17 минута раније, Lux said:

Bivsi TOP kanal, od danas se zove NOVA S 

Strasno umesto da nam igraju Matic,Nastasic,Milivojevic i ostali.. Mi trpimo Rukavinu i ostale idiote, Mitrovic 600 min nije dao gol, jajara ne sme da ga stavi na klupu.. Jovic trese mreze kao da je Messi ali on ne moze sam igrati u napadu, moze da igra samo u paru sa nekime... 
Ne mogu vise, niko da reaguje, da narod krene da vice Krstajicu odlazi, mozda bi neko reagovao.. Samo kod nas pocetnik vodi reprezentaciju, mogli su i Misu Tumbasa da stave.. Isti djavo

Nikad cuo svega mi :) ,nema kod nas toga :) :):)

Поклопило нам се у овом тренутку да имамо доста добрих играча, у доброј форми, можда без неког истакнутог појединца али би као екипа могли бити јако неугодни, генерално ми дјелује да одавно нисмо имали складнији тим али због свега што се дешава око ФССа, назови селектора итд. ово ће врло вјероватно бити још једне неуспјеле квалификације.
Што је изразита штета искључиво због момака јер стварно можемо да саставимо добру екипу али изгледа да ће неки други фактори одлучивати.

Волио бих видјети шта би и докле могао Милоје са оваквом групом момака. Капирам да би било идентично као са Звездом, ове слабије би рутинирали, са овим топ би се шибали баш

Verovatno, generalno mislim da bi svaki iole ozbiljniji trener napravio nešto sa ovim igračima. Da ne pričamo o trenerima poput Miloja koji su trenutno u vrhu što se tiče naših trenera.

Mi kao zemlja nemamo mnogo vrhunskih trenera, ali postoje 3-4 dobra trenera(gde ubrajam Miloja) koji mislim da bi mogli da naprave velike stvari sa reprezentacijom.

Па, Спорт клуб и Нова С су исти канал, тј. имају истог власника, зато је на новој пренос јер Спорт клуб има право на пренос свих утакмица из квалификација. 

Luka najbolji igrac u polju protiv Nemacke, fasovao klupu. Ljajic najgori ubedljivo, sad igra. Ne sme sa dva napadaca, ali sme sa najcesce indisponiranim Ljajicem. 

3 minutes ago, NemanjaKg said:

Kakvi su ovo fudbalski strucnjaci u studiju. 

samo Karleusa i Kesic fale

Jel vidite da su govna, jel sam rekao da svi koji su navodno bili povređene protiv Nemaca , da će igrati protiv Portugalije, jer im nije ništa i čuvali su se u prijateljskoj da bi igrali zvaničnu, i da Jović neće igrati pa makar dao 5 golova, igraće Mitrović...

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Kada igras oslabljen bez nekoliko igraca sto zbog povreda ili drugih razloga moras da igras sa onim najboljim sto imas. Ovde su po meni trebali i Jovic i SMS od pocetka a Ljajić i neko jos aut. Videcemo kako ce biti ali mi ovo ne uliva poverenje. Nadam se da ce me demantovati 

Zlo goveče dovijeka june

Trenutno Jović jedan od najboljih napadača Evrope, top forma, ali nedovoljno da bi bio starter..