Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Још да ви знате шта је дефиниција намере и на коњу смо. Као што неки овде не знају разлике између критике и пљувања тако да ме ово сада не чуди.

Не кажем да сад треба оправдавати Павкова тј. причати како су ове ствари нормалне у фудбалу и да се правимо луди. Још сам и сам рекао да је старт баш оштар и црвени је оправдан, а сигурно да је такмичарска у питању онда би сигурно било пар мечева суспензије и то сасвим оправдано. Ствари гледам како јесте и судим реално. Толико затуцан и навијачки острашћен као стока прекопута нисам.

Uh bice tesko protiv portugala,probati sa nekim kontrama nikako drugacije.

Mozda maksimovic i fejsa

Ljudi o čemu vi pričate? Ovakvih startova je do sada bilo mali milion i sada bi vi našeg igrača slali na tribine,suspenzije 10 mečeva i novčano. Jedino se mogu nasmijati.

Pa igrač polomi nogu drugom i dobije žuti a Pavkova kazniti sa 10 mečeva.

Pavkov nije imao nameru u to sam 100% siguran i nema potrebe da se vise piše o tome.

Pavdzo brate samo rokaj!!

Povredama Aleksandra Kolarova i Filipa Kostića, selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić je pozvao Milana Gajića i Filipa Mladenovića, ali je umesto poslednjeg, u Lisabonu trebalo ‘orlovima’ da se pridruži Ivan Obradović.

Međutim, on je taj poziv odbio, a šta se zapravo desilobivši as Partizana otkrio je za ‘Alo’.

– Istina je, dobio sam poziv da se priključim reprezentaciji uoči meča protiv Portugala. Prvo su me zvali u sredu uveče, odmah posle remija s Nemačkom, a potom i juče ujutru. I to me nije zvao selektor Mladen Krstajić, već, kao po običaju, neko iz Fudbalskog saveza Srbije. Međutim, nisam želeo da se odazovem i odbio sam poziv – rekaoje Obradović.

Obradović i Krstajić su kratko bili saigrači u Partizanu 2009. godine, ali ga aktuelni selektor Srbije nije vodio na Mondijal u Rusiji prošle godine, što mu levi bek, očigledno, nije zaboravio.

– Imam neke svoje razloge o kojima ne želim da pričam, ali postoje određene stvari preko kojih ne mogu da pređem. Jednostavno, ne želim da nastupam za reprezentaciju dok je Mladen Krstajić selektor. To je moja konačna odluka – poručio je Obradović.

Krstajo kao da ima shugu,toliko igraca bezi od njega da to postaje previse neprijatno.

Protiv Portugalije samo sa izvucemo zivu glavu,iskreno ne verujem ni u X.

Sta ga boli dupe? Pece rakiju, uzima veliku lovu, ugradjuje se u transfere, ima srece vise nego pameti... Da nas Ukrajna dobije 5-0 u BG opet bi ostao selektor.

Zabole ga sto bi bili 3 klase javi da ovi sto ne igraju su u timu...

Obradovica zvao posrednik da trazi pare.Ovaj verovatno nema jer je bilo price da mu je sve blokirano zbog muvanja sa transferima.

Pogledao sam skraceni snimak tekme. Reakcija Pavkova nakon starta i nije bas bila za primjer. Start jeste bio brutalan jbg i trebas bar pogledati sta je sa fauliranim igracem, izvinuti se a ne snebivati se i praviti Tosa. Srecom pa Sane nije teze povrijedjen. Interesantno ce biti pratiti kako ce se razvijati ove dvije reprezentacije. U srpskoj repki ima jako interesantnog materijala, e sad sto je situacija takva kakva je i nije nesto novo. Kao Muslin isto je otjeran 2011. i Antic, doduse nakon SP i dobrog pocetka kvalifikacija za EP.  Riba smrdi od glave, manite se Krstajica. Sto se tice samog tima, meni neki fudbaleri ne bi igrali, ili bi cekali priliku s klupe. Tu mislim na SMS ali prije svega na Ljajica. Lazovic, Gacinovic, Luka Jovic, Grujic pa i Kostic bi mi dobili znacajniju ulogu nego sto imaju kod Krstajica. Sto se tice Njemaca, Lev je stvarno mudonja ali i konsenkventan. Je l cilj smjena generacija? E jbg, onda moras dati prednost mladjima, Brandtu, Saneu, Werneru, Suleu...ispred Milera, Humelsa i Boatenga. Jeste da poslednja trojica imaju jos dosta sezona pred sobom i imali bi po kvaliteti mjesta u timu ali oni se ne uklapaju u projekat smjene generacija. Moramo shvatiti da Njemci a i Lev kao trener imaju takav koncept. Oni GRADE tim sistematski i grupa igraca koja pocne ciklus igrace i biti pozivana cak kad igraci i nisu na vrhuncu forme (primjer opoziva Balaka i pozivanja Podolskog, Sveajnstajgera kad su bili van forme). Lev ima zamisao sta hoce da igra i zato poziva vazda igrace koji se znaju ,razumiju na terenu i u stanju da provedu njegove zamisli. Sto je i u redu jer je fudbal timski sport.

@ALcaponeDeLiJa

Jel znas mozda da li je tacno da je Grujic promenio menadzera? Navodno je cela prica da sad nije pozvan zbog neodazivanja u mladu reprezentaciju maska a pravi razlog nepozivanja je to sto je otkacio Stojadina. 

25 минута раније, Opie said:

@ALcaponeDeLiJa

Jel znas mozda da li je tacno da je Grujic promenio menadzera? Navodno je cela prica da sad nije pozvan zbog neodazivanja u mladu reprezentaciju maska a pravi razlog nepozivanja je to sto je otkacio Stojadina. 

To vise ne moze ni Bog da pohvata :) ,pola Damjancevih igra a pola je u svadji sa Krstajicem :) 

Grujic je promijenio menadzera,ali koliko znam nije to razlog neigranja,vec decko ima 22 godine,igra odlicno i treba da igra za "A" reprezentaciju ne da igra vec po meni i u prvih 11 ali ja kako sam cuo nije ni pozvan,zasto ne znam :) ,posle je Grujic izasao sa pricom kako ne zna zasto nije pozvan(pitali ga Nijemci),posle njegove izjave Krstajic opleo po njemu,i onda Grujic nazvao Krstajica i ... :):):)

Krstajic vise ne zna ni sam,pljuje sve redom,ne zna se vise sa kim je u svadji a sa kim nije :) ,kazu da na okupljannjima vlada kafanska atmosfera,kao da idu u svatove a ne u kvalifikacije za EP...

Tako se bar prica...

Pukli su ljudi totalno,unistise sve zivo...

Izgleda da nesto nije u redu bas ni u samoj menadzerskoj agenciji kod Damjanca,povampirili se svi :) ,mnogo dilova,svi svakoga guraju...

Ali Miki Stevic caruje :) ,najveca borba je Stevic-Stojadinovic :) 

Razumem Darka sa jedne strane u njegovo vreme je bilo nezamislivo da neko zbog selektora ko god bio ne igra za reprezentaciju. Ipak ne moze nista na silu a Krstajic zbog neiskustva dolazi u sukobe sa igracima. 

Darko jes da je igrao i to odlicno kod nas ali je jsd-ovac u dusi i ta struja ga je tu progurala...nama nista drugo ne preostaje nego da se nadamo losem rezultatskom pocetku kvalifikacija pa da dodje do promene na klupi,bolje sad da se neki porazi dogode dok ima vremena za ispravke nego na PE kad je kasno,mada slucaj Muslin i to pravilo demantuje.Bilo kako bilo oslanjati se samo na igracki kvalitet bez uticaja trenera moze se trenutno ali na duze staze i na kraju sa nekim rezultatom(prolaz grupe na EP,1/4,1/2..) nema sanse.

Репрезентацију не пратим , после Антића сам смањио праћење до потпуног престанка, погледам само разултате ....

Знам зашто Бане не игра....

Неке ствари су очигледне....

Крстајићу је ово први посао није водио ни омладинце ништа а можда буде последњи ал сигурно неће дуго радити...

Сећам се његове прве формације са једним задњим везним Матић ане знам ни дал би у таквој формацији ни Бакула успео све да стигне па да трчи као Немања Максимовић види се по формацији...

Мажалост не бих да гледам ни да трошим време не знам дал је то што сам ја старији па боље видим или је тренутно лоповлук на аматерском нивоу...

Изјава Дарка Ковачевића све јасно...

Чуо сам изговор како нису хтели Пауновић, Јокановић, Пикси па је зато тренер Крле а не зато што мисле да је најбољи, па је питање чему служи савез ако не могу да доведу селектора па и ја сам могао наћи селектора који досад није радио нити има искуства зар не ?

Штета је имамо добрих играча и могли би отићи на светско овако штета...

Nece se krimosi previse potresti ako rezultati budu losi.Smislice vec nesto i nastavice da vrsljaju i bogate se.Njima uopste nije prvi cilj rezultat reprezentacije,najvaznije im je da se rade kombinacije a rezultat ako dodje tim bolje,bice vise prostora da se omaste.

Da se ne lazemo,sve je to maslo drzave i nikad nece biti bolje dok oni koji imaju stvarnu moc i glavnu rec ne rese da bude bolje.A cisto sumnjam da ce se neka vlast odreci tolikog novca.