Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

7 минута раније, Јури said:

Skroz debilan potez Pavkova, ne mogu da vjerujem šta je sebi dozvoli na prijateljskoj utakmici u 94. minuti.. 

Pavkov usao,satro Sanea,izasao. Resio problem koji odbrana nije mogla 90 min ha ha ha 

Dmitrovic odlican 

Milenkovic dobar

Maksimovic mnogo trci i kvari protvniku igru

Jovic dobar

Ljajic ubedljivo najbolji tehnicar u ekipi

Lazovic i gacinovic solidno

Ostalo mlako i slabo

Pokazao je Pavkov da nema poštovanja ni za Miletica ni za Van Dajka ni za Sanea i na tome mu mogu pozaviditi mnogi...

Međutim ja mislim da onaj start nema mesta u prijateljskom meču te da mora voditi računa malo o tome. Da je neki "rezultatski" meč ma ne bih mu a rekao ovako zaslužen crveni koji nije trebao dobiti.

Da je ovako startovao u zvanicnoj utakmici, dobio bi minimum 4 utakmice...

Pavkov je inače igrač u našoj ekipi koji pravi najviše faulova. Ume on često da bude neoprezan u tim startovima i treba malo to da kontroliše. Jeste jako pohvalo kod njega što igra isto nebitno protiv koga, tačnije čak se i bolje pokazao u nekim jačim utakmicama, nego slabijim, gde uđe dodatno naložen i to je dobra strana kod njega, ali mora malo da se kontroliše u startovima, jer ume grubo da startuje. Ono juče je zaista bilo nesmotreno i glupo, jer takvim potezom em možeš da povrediš nekoga, em ostavljaš ekipu na cedilu, a sve bez razloga.

Ne mislim da je namerno ono uradio i išao da povredi nekoga, ali onakvim startovima nema mesta, pogotovo na prijateljskoj utakmici.

Ja se nadam da je ono bio neoprezan start.

Ako je nameran, to bi bilo za žešću kaznu. Onako može nekom da upropasti karijeru.

2 hours ago, Imax said:

Ja se nadam da je ono bio neoprezan start.

Ako je nameran, to bi bilo za žešću kaznu. Onako može nekom da upropasti karijeru.

I ti i ja i svi znaju da je ono bilo iz želje i izgaranja igrača koji se juce gurao sa Marašom a danas igra u reprezentaciji.

Ne treba preuveličavati!

Nameran ili nenameran, bio je horor start u stilu Drincica kasapina. A ne ide mu ni u prilog reakcija nakon starta. 

Doduse, i njega dosta fauliraju. Pogotovu u skoku kad mu se natovare na ledja. Podrzavam musku igru, nije ovo balet, ali granice ipak moraju postojati.

1 hour ago, Gandra_ganci said:

I ti i ja i svi znaju da je ono bilo iz želje i izgaranja igrača koji se juce gurao sa Marašom a danas igra u reprezentaciji.

Ne treba preuveličavati!

Ne vidim šta sam preuveličao.

Ja ne mogu znati da li je bilo namere ili ne.  Zato sam i napisao da se nadam da nije nameran. 

Što napisa Aleks, ni posle starta nisam video da mu se izvinio, a trebao je.

Откуд ми знамо да се Павков није извинио том чупавом? Можда је то урађено након утакмице, када су играчи ишли у свлачионице?

Наравно да старт није био намеран јер намера није постојала. Залетео се човек да узме лопту, овај логично бржи, померио лопту, Павков промаши лопту и погоди ногу. Неопрезност и закаснела реакција. Да су он и Павков имали неки сукоб који датира од ко зна кад па да кажемо да има неке намере, али овако... Дај да се не лупају глупости. Јесте старт био баш, баш оштар, али не намеран.

Počela je germanska propaganda protiv našeg heroja. 

Screenshot_20190321-175824.jpg

1 hour ago, Бјелке said:

Откуд ми знамо да се Павков није извинио том чупавом? Можда је то урађено након утакмице, када су играчи ишли у свлачионице?

Наравно да старт није био намеран јер намера није постојала. Залетео се човек да узме лопту, овај логично бржи, померио лопту, Павков промаши лопту и погоди ногу. Неопрезност и закаснела реакција. Да су он и Павков имали неки сукоб који датира од ко зна кад па да кажемо да има неке намере, али овако... Дај да се не лупају глупости. Јесте старт био баш, баш оштар, али не намеран.

Dobro je, kada ti znaš, da li je on imao nameru, ja stvarno ne mogu da čitam misli.

Zato sam i napisao da se nadam, a ne da znam.

Bas da vidim da Rados Bulatovic ovako polomi Marina da l bi pisali da nije bilo namere. Palamude.

2 minutes ago, SHERIFF said:

Bas da vidim da Rados Bulatovic ovako polomi Marina da l bi pisali da nije bilo namere. Palamude.

Tada bi isti taj Bjelke tražio zatvor.