Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Trebao je kopackom u glavu da ga gadja.

Ali kad gnjidica Kolarov brani Krstajica meni je onda sve jasno.

Isti listi navodi da je u odbranu selektora ustao kapiten Aleksandar Kolarov.

„Ko si ti? Koji si trofej osvojio u karijeri da tebe ne bi smeo neko da zameni?“, navodno je glasilo pitanje koje je levi bek Rome postavio mlađem saigraču.

Haha cuj osvojeni trofeji su neko merilo, sta je Kolarov osvojio sa 23 godine? Kurcinu. Gacinovic sa 23 godine ima vaznije trofeje od Aleksandre Kolarov sa 23 godime. Splavaros najobicniji. On nekom nesto govori, guzica mu na glavi umesto obraza, i njemu i Maticu. Nadam se da mu Gacinovic nije ostao duzan.

Edited by Kisli Krastavac

4 минута раније, Kisli Krastavac said:

Trebao je kopackom u glavu da ga gadja.

Ali kad gnjidica Kolarov brani Krstajica meni je onda sve jasno.

Isti listi navodi da je u odbranu selektora ustao kapiten Aleksandar Kolarov.

„Ko si ti? Koji si trofej osvojio u karijeri da tebe ne bi smeo neko da zameni?“, navodno je glasilo pitanje koje je levi bek Rome postavio mlađem saigraču.

Haha cuj osvojeni trofeji su neko merilo, sta je Kolarov osvojio sa 23 godine? Kurcinu. Gacinovic sa 23 godine ima vaznije trofeje od Aleksandre Kolarov sa 23 godime. Splavaros najobicniji

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока

Slazem se al ipak mi Gacinovic deluje kao pederko i dalje ....Ima nesto u nauci o imenima , sa takvim imenom moze da bude samo  mamin sin :) 

da li se mali smrad gacinovic usudi pogledati svog trenera adi adolfa hitera kad guli klupu vise nego igra

jel gadja mali smrad nekog u svom klubu

kakav god da je krstaja ovak mali govnar mi priso klupi reprezentacije u zivotu ne bi

• Палац горе 1
  • Хвала 1
  • Хаха 1
  • Палац доле 1

Najpametniji potez koji je Krstajic napravio je izmena Prijovic Gacinovic cime je preokrenuo utakmicu. Ovaj mali je najgori na terenu bio u svakoj utakmici u LN. Krstajic nema autoritet i potreban je novi selektor. 

argentina nikad nista uzet nece dok im je messi selektor

ne moze igrac da se ponasa ko da mu je reprezentacija poljski wc

u klubu je ovaj govnar druga rupa na svirali i naso da se kurci

od ovog malog govnara bi se trebao napraviti primer

fss da izadje i da javno kazu da se ovakvo ponasanje i ne discplina nikad vise nece tolerisati

i da je ovaj govnar za sva vremena zavrsio sa reprezentacijom

1 минут раније, crnirocko said:

argentina nikad nista uzet nece dok im je messi selektor

ne moze igrac da se ponasa ko da mu je reprezentacija poljski wc

u klubu je ovaj govnar druga rupa na svirali i naso da se kurci

od ovog malog govnara bi se trebao napraviti primer

fss da izadje i da javno kazu da se ovakvo ponasanje i ne discplina nikad vise nece tolerisati

i da je ovaj govnar za sva vremena zavrsio sa reprezentacijom

Nije u pitanju samo balvan Krstajic taj mali pederko bi se tako sutra ponasao da je i neki drugi selektor u pitanju ....Domace vaspitanje je u pitanju ....Mada zna i on gde treba da ucuti , tamo gde ga hrane hlebom 

naravno tim bez unutrasnje kohezije hijerarhije i discipline nije tim

Ponasa se ovako jer smo mi qrac od drzave

u turskoj bi mu poslali na vrata poreznike celoj familiji pa bi mu javili da mu striko i seka robijaju po 6 meseci zbog njega

Sto napadate decka koji je rekao ono sto mislimo svi mi? Do juce pljuvali Krstajica, sad stajete na njegovu stranu. Cele kvalifikacije je bio tu, igrao, i to dobro igrao i na kraju izvisi za SP. Sada ga zove da igra neko skroz levo takmicenje, a niko ne zna ni za sta se igra to. 

Neka je bio najgori na terenu, trebao je da ustane i da ga pljune posred cela. Da produzi i do tog Kolarova odmah. Gnjide jedne, picketine najobicnije. Tu su da bi za sebe nesto stekli ili uradili. Podguzne muve.

Da sam na mestu Kolarova, sramota bi me bilo da se javim posle one bruke oko trake, a on se ne skida iz medija. Prvo oko Stojkovica, pa sad on kenja Gacinovicu za trofeje. Pa taj Mijat je osvojio vise nego Kolarov sa reprezentacijom. Bio jedan od nosioca na Zelandu i u Litvaniji, dok ovaj zauzima mesto nekom boljem od sebe. Trenutno Rodicu. 

10 minutes ago, TomicaCZV said:

Sto napadate decka koji je rekao ono sto mislimo svi mi? Do juce pljuvali Krstajica, sad stajete na njegovu stranu. Cele kvalifikacije je bio tu, igrao, i to dobro igrao i na kraju izvisi za SP. Sada ga zove da igra neko skroz levo takmicenje, a niko ne zna ni za sta se igra to. 

Neka je bio najgori na terenu, trebao je da ustane i da ga pljune posred cela. Da produzi i do tog Kolarova odmah. Gnjide jedne, picketine najobicnije. Tu su da bi za sebe nesto stekli ili uradili. Podguzne muve.

Da sam na mestu Kolarova, sramota bi me bilo da se javim posle one bruke oko trake, a on se ne skida iz medija. Prvo oko Stojkovica, pa sad on kenja Gacinovicu za trofeje. Pa taj Mijat je osvojio vise nego Kolarov sa reprezentacijom. Bio jedan od nosioca na Zelandu i u Litvaniji, dok ovaj zauzima mesto nekom boljem od sebe. Trenutno Rodicu. 

Pusti brate, da su Jovic ili Radonjic bacali kopacku jer ga nije uveo bilo bi svrsavanje na njih :) Kad Milivojevic kaze sve sto ima onda je car..

Gori od realista, pljuvaca, svedoka su samo moralisti.

Ako ti ne vidis razliku izmedju Milivojeviceve izjave tek kad se zavrsilo prvenstvo i postupka  bacanja kopacke u svlacionici u sred utakmice zbog zamene kao u najgorim seoskim ligama onda ne znam....

A kad smo kod moralisanja da je ovo uradio kod Muslina verovatno bi ga pljuvao ......toliko o realistima i pljuvacima i moralistima 

Реално Гаћиновић ништа посебно, али је неко ко репрезентацији некад нешто може да допринесе. Крстајић никад неће моћи, најодвратнији селектор икада, притом то нема везе са тим што је гробар. Глуп је као *****, делује ми као неки мутави комунистички намештеник у ЈКП Водовод отприлике.

Ako ti ne vidis razliku izmedju Milivojeviceve izjave tek kad se zavrsilo prvenstvo i postupka  bacanja kopacke u svlacionici u sred utakmice zbog zamene kao u najgorim seoskim ligama onda ne znam....
A kad smo kod moralisanja da je ovo uradio kod Muslina verovatno bi ga pljuvao ......toliko o realistima i pljuvacima i moralistima 
Naravno da ne bih, Muslin je trenercina za Krstajica, u tome je sva car ove rasprave. Vi poredite Krstajica sa Hiterom, kažete, "Bil smeo tamo tako", naravno da ne bi, i Hiter je trenercina za Krstajica, ovaj je drkao ***** nad Gacinovicem, nije ga vodio na SP iako je bio medju standardnijima i boljima , pod pritiskom javnosti mu sad kao pruza neku "sansu"..

Kolarov je neko ko nam opasno u odbrani sa stavom boli me kita pravi probleme od kada je u rerezentaciji i takva spodoba dobije kapitensku traku, šta reći više o tom "splavarovu"?

Gaćinović je i dok je bio u Voši meni delovao "nit smrdi nit miriše", negde će se po evropi vući i obezbediti egzistenciju a nikada neće odigrati nešto kvalitetno u kontinuitetu.

Krstajić - panjina i dok je bio igrač i sada kao selektor, ali kao takav odgovara ovima iz FSSa...

Dakle, svu trojicu bih ja iscipelirao što dalje od reprezentacije.

Сада, Kisli Krastavac said:

Naravno da ne bih, Muslin je trenercina za Krstajica, u tome je sva car ove rasprave. Vi poredite Krstajica sa Hiterom, kažete, "Bil smeo tamo tako", naravno da ne bi, i Hiter je trenercina za Krstajica, ovaj je drkao ***** nad Gacinovicem, nije ga vodio na SP iako je bio medju standardnijima i boljima , pod pritiskom javnosti mu sad kao pruza neku "sansu"..

Ja ti rekoh na stranu to kakav je Krstajic balvan i sve ovo sto si rekao ali ovakvim potezom stavlja se bas u ekipu kao sto su Kolarov , Ivanovic , Krstajic i ostalo.....Uzgred bio je veo slab i pusti ti to kakav je Krstajic on ga nije pljuno niti vredjao niti zamenio posle par minuta vec sasvim normalno zamenio u poluvremenu i uveo coveka koji je bio bolji .....Ja pricam o postupku koji je bio sasvim normalan i garantujem da bi to isto uradio da je neko drugi selektor ....Naravno mozda ne bi smeo kod Muslina ali vrlo verovatno bi to uradio kod nekog selektora ......Evo rece covek sto pickica to ne uradi u Nemackoj kad greje klupu 

Druze da si dzek ti bi lepo to rekao posle utakmice i mozda prestao da igras za reprezentaciju a ne da glumis indijanca i bacas kopacke i stavljas se u isti kos sa olosem koji je u reprezentaciji i oko nje  

Taj Gaćinović je prevara veća od Rukavine, Gudelja i Fejse zajedno. Oni ne vrede pet para, ali se bar bore, a mali uz to što nema ni jedan fudbalski kvalitet, nema ni ponašanje, ni požrtvovanost.

Prevara a lik sa 23 godine ima Kup Srbije, Kup Nemacke, zlato na EP do 19 godina, SP do 20 godina..polako samo, vreme radi za njega.

Гледао сам сваку утакмицу Ајнтрахта ове сезоне и Мијат кад год добије прилику одигра добро. Мада је бољи у средини него на крилу у Њемачкој.

Што се тиче тога да ли је умишљени педерко могу одговорно да кажем да није. Из истог смо града, имамо заједничке другаре и познанике и познат је као сасвим ок и миран дечко, нити је кад глумио неку звјездицу нит' ишта. Ишли смо и у исту школу и ту је био узоран момак увијек а и што се тиче кућног васпитања ту је све на мјесту јер му је породица у граду позната као узорна и добра.

Такође, мјесец дана прије списка за СП састао се са Крстајићем у Њемачкој и речено му је да буде спреман, да иде 100% а на крају сви знамо шта је било.

Posted (измењено)

Kapiten Kolarov je na kraju svoje poučne kritike mladom Mijatu rekao:jel ti imaš napravljeno vanbračno dete a i dalje živiš sa venčanom suprugom sa kojom si se pred Bogom zakleo na večnu ljubav?

Edited by Can7ona