Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

400 pasova i 20 suteva vise imao Portugal!

ova pogubljenost na terenu zbog neznalica u savezu i klupi upropastice ovu generaciju koja je zrela ne samo da se kvalifikuje za EP nego i da ode do nekog 1/4 ,1/2...

...steta sto nismo bili napunjeni da se spasava na vreme,ovako opet na neke guzove,opet ce se zbog individualnog kvaliteta mozda otici na EP uzeti bod,dva u grupi i to je to...

Bas sam hteo da prokomentarisem Radonjica. Neverovatno kako taj decko stagnira. Osim jednog ili dva centarsuta nista nije napravio. Nema driblinga i 1 na 1. Podseca na nekog afrikanera. Zivkovic sa druge strane isto nula. Ta izmena je komicna bila. 

Nije da sam zadovoljan ali dobar je i remi sa Krstajićem. Imali smo mi i bolje ekipe pa samo i prije sa njima igrali remije. Dobar po meni Lazović, pokazao se dobro i u prošloj u takmici a i večeras je bio dobar.

Just now, Јури said:

Kakav naslov Mozzarta ? ?

Pa sta mislis odakle mu za lastis?kako da pljuje ruku koja ga hrani...neko za sendvic,neko za burek..neko za lastis

Zašto toliko pljuvanje naše reprenzetacije. Igra je bila solidna, protiv jakog protivnika.

Takođe protiv Nemaca, koji su u gostima pobedili Holanđane, smo solidno odigrali i izvukli dobar rezultat.

I ja bih nešto drugačije postavio, ali ni ovo nije bilo loše.

Али, каква тактичка измена увођења СМС-а... :th_icon_hail: Није битно који је резултат и шта нам треба, битно је шта каже менаџер. 

Лудом срећом смо извукли и више него добар резултат. Сад, ако не могу да добију Украјину, онда јебига. У сваком случају, бод као кућа! 

Radonjic,Zivkovic,Mitrovic i Rukavina su veceras bili najgori na terenu zaista zasto je toliko tesko izvesti najbolji sastav

Dmitrovic, Maksimovic, Tadic.. to bi bilo to, meni je neverovatno, sta se dogadja u savezu. Umesto da budemo ponosni na nasu drzavu, nama kontra...

Nisam primijetio da večeras neko pljuje Pepea kao što su pojedini pre neki dan Pavkova, a start na Tadića je manje više isti + udaranje Mitrovića.. a sudije slijepci. Majmunčina je zaslužio crveni večeras

Drazo, bravo, start je za crveni. 

I jos nesto, da li je neko gledao fudbal na Novu? Ej Sasa Popovic u studiju! SASA POPOVIC? Pa ko koga ovde jebe? Sram da ih bude. Pa moj pas se bolje razume u fudbal nego on. 

Јбг код све наопако ко у вепра муда ,кад имамо селектора немамо играче када имамо играче немамо селектора .

1 минут раније, Vladimir said:

Drazo, bravo, start je za crveni. 

I jos nesto, da li je neko gledao fudbal na Novu? Ej Sasa Popovic u studiju! SASA POPOVIC? Pa ko koga ovde jebe? Sram da ih bude. Pa moj pas se bolje razume u fudbal nego on. 

Pravi se rijaliti i od sporta. Prsli smo na sve strane.

Dmitrovic milenkovic i tadic su ono najbolje sto ima ova reprezentacija.

Kolarov,nastasic,matic,milivojevic i jovic je ono najbolje sto treba da igra u ovoj reprezentaciji.

Uz 3 prosecna igraca bili bi repka za primer,i za jedan ozbiljan rezultat,a ne da se branimo kao da igramo sa vanzemaljcima.

Da li ce krila biti kostic,gacinovic,lazovic,zivkovic,radonjic uopate nije bitno,kada bi igrali najbolji koje imamo.

Desnj bek svakako gajic i zavrsiti sa rukavinom.

Zadovoljan sam bodom malo se razocarao onako smesnim golom Ukrajine. Igra sta reci imamo bolje igrace za bolju igru ali idemo dalje pa ce mo videti. Nadam se bodu bar u Ukrajini. Ovde fali nekoliko igraca poput Matica, Kolarova, Kostica, Maksimovica i da vise igra Jovic manje Ljaljic. Imamo dobru generaciju i cilj mora da bude prolazak grupe na EP.