Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

5 минута раније, AleksMCZ said:

U pocetku nisam, ali kad sam video sta se radi, bilo mi je svejedno samo sto pre da Vitez odjase sto dalje od Marakane. Ovi sada sta rade, zajebali su sve. Zato bolje da se raspada ova kvazi reprezentacija, posto se tako povecava pritisak javnosti i navijaca. Pickousti Alek ce reagovati da smiri situaciju. Kao sto je to uradio u FK CZ. 

ok, onda razumem. 

uopste se ne slazem, ali ako si tako i za Zvezdu razmiljao, onda razumem. 

1 минут раније, Meda said:

ok, onda razumem. 

uopste se ne slazem, ali ako si tako i za Zvezdu razmiljao, onda razumem. 

Razumeo, ne razumeo, cinjenica je da je nemanje rezultata donelo rezultat. Ovako ako se niti smrdi, niti mirise, dok traje status kvo, olos ce i dalje da se sepuri. Njima ovakvo stanje najvise odgovara. Buducnosti nema. 

Gotovo da je smesno (mada vise je zapravo jadno) kako se providno igraju OVI sa kvazi pomocnicima selektora i ostalim izmisljenim radnim mestima. A i sam selektor je poltroncina ogavna da nema dalje, sta onda tek njegov pomocnik radi? Jbg Kokeza (sns aktivista koji se batinao pa dobio po njusci) zna da mora da se udvara svim navijacima u zemlji, pa postavlja neme posmatrace u vidu nekih bivsih asova. Ali saraju . Toncev? Mrakic? Bjekovic? Pantela? Cime Zigic moze da doprinese srpskom fudbalu? Decko ne zna prostu recenicu da sroci. To sto je dobra osoba ne vredi nista u ovoj situaciji. Nek ubaci jos 10 bivsih asova naseg FK i dalje sam za apsolutni bojkot FSS i svih njihovih aktivnosti. Iole normalnija garnitura bi uz uredjen sistem rada od ove i prethodne generacije seniorske reprezentacije napravili daleko vise. O narednoj koja tek nadolazi da ne pricamo. Ovako imamo samo vrhunske klupske igrace poreklom iz Srbije. 

Svi znamo kako ce krstajic da igra

To je 4-2-3-1 formacija od koje neodustaje covek,a daj boze da za drugu i zna

Dmitrovic rukavina milenkovic veljkovic kolarov matic maksimovic kostic ljajic tadic mitrovic.

Kada bi samo malo nesto prlmenio pa bi i os ovih polu igraca mogao da bude solodan tim.

Od pozvanih igraca najboljih 11 moraju da budu sledeci,naravno bez desnog beka jer ne vidim da je pozvan neki igrac na toj poziciji,i mnogi ce da pomisle da sam lud ,a ja bi se zahvalio kolarovu.

Dmitrovic

Milenkovic Spajic Veljkovic

Lazovic        Matic        Sms             Kostic

Gacinovic

Tadic                        Jovic

To je od pozvanih,ali fali tu Grujic Maksimovic Mikivojevic i Nastasic

Najbolji pokazatelj gde nam je fudbal i kakvi likovi ovde vode glavnu reč je u onomad želji Dekija da preuzme FSS pa nakon kratkog obilaska regiona u Srbiji i upoznajući se bolje sa situacijom pobeže glavom bez obzira. Problem je što ovde teško može doći do bilo kakvih promena na bolje jer je 99% sportskih radnika u Srbiji koji se nešto pitaju običan šljam! Ljudi niti imaju znaje, niti ljudske kvalitete da vode savez, ali ga vode i vodiće ga ti i slični još dugo dugo nažalost.

11 минута раније, BobMarley said:

Najbolji pokazatelj gde nam je fudbal i kakvi likovi ovde vode glavnu reč je u onomad želji Dekija da preuzme FSS pa nakon kratkog obilaska regiona u Srbiji i upoznajući se bolje sa situacijom pobeže glavom bez obzira. Problem je što ovde teško može doći do bilo kakvih promena na bolje jer je 99% sportskih radnika u Srbiji koji se nešto pitaju običan šljam! Ljudi niti imaju znaje, niti ljudske kvalitete da vode savez, ali ga vode i vodiće ga ti i slični još dugo dugo nažalost.

Ni Terza nije olicenje morala i postenja, ali uz kontrolu, vidis da postize dobre rezultate. Moze se to vrlo lako desiti i u FSS ako vrhovni vodja naredi. Samo treba vrsiti pritisak, a ne botovski ponavljati kako reprezentaciji treba podrska. 

19 minutes ago, AleksMCZ said:

Ni Terza nije olicenje morala i postenja, ali uz kontrolu, vidis da postize dobre rezultate. Moze se to vrlo lako desiti i u FSS ako vrhovni vodja naredi. Samo treba vrsiti pritisak, a ne botovski ponavljati kako reprezentaciji treba podrska. 

Terza nije bio los ni u savezu. Ustvari Terza je stvarno madjija al su mu mnogo lepljivi prsti. 

U FS Srbije niti ima znanja niti ima poštenja. Šta očekivati od takvog spoja? 

Sjećam se koliko se likovalo kad je Muslin smijenjen.. 

u fss su problem kadrovi iz senke,jagnjece brigade,fudbalski polupismen sljam a najmanji problem su Kokeza i Krstajic..to su samo dve pozicije,onih ostalih 222 su problem ali kao sto je vec Aleks poentirao uz volju..naravno dobru,vrha tacnije "svevisnjeg" to se moze u roku od 24h postaviti na zdrave osnove,ocigledno nema se zelje tacnije ovakvo stanje odgovara mnogima jer ono najvaznije novac se obrce,pere,maze,laze...za njega kupuje,podmicuje..itd itd...fss je leglo propalih kriminalaca,kojima je jedini vid opstanka,borba za prezivljavanje taj i takav fss

...kad nam politicka scena bude kolko,tolko normalna,postenija,pismenija svanuce i u fss jer je on ogledalo te scene.

..do tad laku noc,probudite me kad svane

47 минута раније, AleksMCZ said:

Daleko je on od toga i to vidimo često, ali je i činjenica da pod pritiskom može da radi bolje. Iskren da budem najsrećniji bi bio kada bi se i mi i cela Srbija rešila takvih likova, ali nažalost od toga nema ništa.

Pritisak mora uvek da se vrši, e sada koliko će imati efekta definitivno zavisi i od vrhovnog vođe u jednu ruku, pri tome Crvena zvezda je malo i zasebna, pokazalo se da ovde mi navijači uz jak pritisak znamo mnogima da poremetimo planove i to je ono zbog čega uvek pričam da pritisak navijača mora da postoji i upravo ono teranje Terzića od strane navijača, kada je otišao, a nije, ga je i nateralo da drugačije radi, ili ti manje manje mulja da bi sačuvao svoje dupe. Ne mislim da je tu vođa bio glavni, već ljudi koji vole Zvezdu, a on je samo prepoznao da tako može određeni broj ljudi da se drži mirnim. Problem FSSa, ili ti reprezentacije je što nema tu moć, nema toliku fanatičnu podršku kao što ima klub i zato je tu na delu muljaža kakva jeste. Kao i to što vođa konta da su ljudi više okrenuti klubovima za koje navijaju i da više tome obraćaju pažnje nego reprezentaciji. Pa zato imaš balans koji hoće veštački da napravi KK njima, FK nama. Zato ne mislim da će nešto skorije tu da se menja. I ako se apsolutno slažem da bez obzira na to kritika i pritisak moraju uvek da postoje!

Ljudi, ima li išta pozitivno?

Strašno je to kada vam se ceo život svodi na nezadovoljstvo i na stalnu kritiku nečega. Odakle vam tolika potreba da stalno nekog kritikujete i da ste stalno nezadovoljni.

Opustite se malo i razmišljajte pozitivno, verujte biće vam puno lepše.

2 hours ago, Imax said:

Ljudi, ima li išta pozitivno?

Strašno je to kada vam se ceo život svodi na nezadovoljstvo i na stalnu kritiku nečega. Odakle vam tolika potreba da stalno nekog kritikujete i da ste stalno nezadovoljni.

Opustite se malo i razmišljajte pozitivno, verujte biće vam puno lepše.

Ovo sto se piše za savez je samo iznošenje stvari o tome kako se i u FSS radi loše i da svi tamo imaju duboke džepove.

Takodje za sastav je sve sto se piše je ono sto bi npr neko drugi ili ja uradio,pozvao tog ili bi nam logično bilo da je pozvan. 

E sad ako meni neko može odgovoriti zašto je Grujic odbio mladu reprezentaciju?

NIJE Grujic odbio nista, nego se vracao iz povrede pa je Herta obavestila FSS da ga nece pustiti da bi se bolje snasao u klubu.

A bitnije je da Fejsa odigra trecu utakmicu ove sezone, nego da Grujic upise jos jedan mec, pogotovo sto je Matic rovit ili povredjen.

Krstajic i Cocky samo nastavljaju pljacku Toleta i bande, nije to nista novp! I svaku dobru generaciju su uspesno upropastili, pa ce i ovu sto dolazi.

3 hours ago, Levo krilo said:

NIJE Grujic odbio nista, nego se vracao iz povrede pa je Herta obavestila FSS da ga nece pustiti da bi se bolje snasao u klubu.

A bitnije je da Fejsa odigra trecu utakmicu ove sezone, nego da Grujic upise jos jedan mec, pogotovo sto je Matic rovit ili povredjen.

Krstajic i Cocky samo nastavljaju pljacku Toleta i bande, nije to nista novp! I svaku dobru generaciju su uspesno upropastili, pa ce i ovu sto dolazi.

Ja sam čini mi se na Instagramu pročitao neku kao izjavu Krstajica " Grujic je odbio mladu reprezentaciju pa bi bio apsurd da je dobio poziv za A selekciju".

E da li je njemu Herta zabranila ili šta ne znam!

Толико младих, талентованих а већ озбиљних играча.

Прави је грех што нису ту Пауновић и Косан, да се направи континуитет и кристалише та генерација.  

Разумем ја да Паун ради у врхунским условима, за добру кинту. И поред тога боље њега платити колико треба, више би се исплатило кроз успехе репрезентације и то на дужи временски период. 

Ово са Крстајићем нема смисла, почетник, без ауторитета... Није ни чудо што га играчи не јебу 5%. 

Са друге стране кондициони треба да се веже на 10год, лик је суво злато!

Kompanija United Media otkupila je prava prenosa svih utakmica kvalifikacija za Euro 2020 koje igra reprezentacija Srbije, ali i mečeva Lige nacija

Sve utakmice reprezentacije na novom kanalu Nova S