Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Kao i u nasem klubu,tako i u reprezentaciji menadzeri vuku konce. Kao i vecinu vas,Mihajlovic me je razocarao kao covek. Ovo sto on radi,to nema nigde! Slazem se da treba da se podmladi reprezentacija,ali da igras bez Baneta koji je u idealnom timu PL,koji je u ovoj godini kalendarskoj dao vise golova od spiceva zajedno (Lekic,Scepovic,uz izuzetak Djuricica koji igra poluspica u Holandiji),bruka!!! Bez Boska,Krasica,Subotic greje klupu Nastasicu(Bez obzira koliki je talenat),strasno!

Ali zato igraci se guraju,procenat je tu,nema da FAL(J)I !!!

Овим путем обавештавам све навијаче и љубитеље спорта да дана 16.10.2012 после дуге и тешке борбе преминуо српски pепрезентативни фудбал.....

Guest carapan

ma sta zna narod..Sta znaju forumasi koj pisu...Bitno je da MIha ne poznaje Ramadanija...Bitno je da mu igraju raspali Fejsa i Ignjovski...Bitno da Lazar Markovic treba da nabije sto vise utakmica u svojim nogama...

Kako Vas bre nije sramota p.... vam ma..... svima?!! Bitange i olosi...

Kaze covek da je stavio Baneta na klupu jer je hteo jednog defanzivnijeg pozadi, da mu pazi na gol! :D E, al' ga je pazio, jeb'o mu je majku!

Sta se brinete, ne idemo na svetsko prvenstvo ali zato idemo na Evroviziju...

Е, људи, опуштено. Видите да је Михајловићу ово пријатељска са Рамаданијем?

Гузиче нас сви редом, али нема везе, пријатељ нам драги и даље сматра да имамо шансе, као и Рамаданијеви пулени.

Joj ljudi sto me reporter obradova sad,ovaj sto je pricao sa Mihom!Rece covek:"Vidimo se u martu!" Znaci do marta se necu nervirati i gledati ovu muku-bruku.Cascavam sa onom Sljivovicom znate kojom! :jes-va10:

A povrh svega je usrao mladu reprezentaciju,momke koji su izgurali cele kvalifikacije zajedno. Uzeo Krsticica za koga Sale kaze da je bio vodja ekipe,da mu sedi na klupi dve utakmice. Micko sasvim nepotrebno u A timu (iako ga mnogo gotivim),Markovic,Djuricic isto,a oni su mladoj reprezentaciji bili neophodni!

Ljudi moji,boli vas briga! Ja u martu kad Srbija bude pukla od Hrvatske 4:0 mene ce Hrvosi(zivim u Osijeku) ovde zaje***ati do narednih duela u Bg,gde ce nas u sred Bg-a osramotiti! :facepalm: :facepalm:

Guest carapan

MIhajlovic je krivac i upropastio je kako A tim, tako i mladu reprezentaciju uzimajuci im igrace za ove kvalifikacije...Covek je menadzerski trener i to je sada svima jasno...Ovo je najjveca prevara od trenera, koju sam ja do sada video u svom zivotu...

Ima li neko u ovoj zemlji obraz? Jel ovde za sve treba da radi Insajder? Sramota i sramota...Da ima mozga jos veceras bi idiot od MIhajlovica dao ostavku...Jos veceras !! Kakav qrac njegov mart mesec...

Majko mila sta mi dozivesmo, pa to je strasno...