Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

4 минута раније, Haker said:

Ajde Rodo pokazi sta znas i zacementiraj mesto kraj leve aut linije!

Ocekujem i Radonju u drugom poluvremenu.

Zule igra od pocetka za Cg.

Непиши на овој теми о Жулету нема Радоњића уопште

Da se ja pitam odmah bi te postavio za administratora. Nema kod tebe vamo-tamo, samo direktno i kraj.

Литванци, да су иоле фудбалски писменија екипа, могли су бар три гола да дају из транзиције. Спрдња од игре у одбрани. 

E moj @kusha da je to najveci problem ja bi ih i gledao. Vise me bole ovi "nasi" koje ko puskom da su terali da dodju. Nisam gledao, zarekao sam se posle ponizenja od Svajcarskih sosona cekam neka bolja i razumnija vremena. 

Zakacio sam malo mlade danas protiv Makedonije ali me smorilo  posle 15minuta.
Kasnije protiv Litvanije nisam imao zelju da gledam. . .i necu gledati dok je Krstajic selektor i ostali poltroni i ulizice u strucnom stabu poput Obradovica.

A sta se moglo   ocekivari u ovoj Ramadanijevoj reprezentacij i sa ovakvim selektorom sem da nam sjjebu igraca .... Rodic je povredjen ( izgleda opet prst ) , ne zna se hoce li moci nastupiti protiv Napolija ...Bio bi to veliki hendikep , taman je usao u formu ... a predvidjen je da cuva onu spansku lisicu Kaljehona , jednog od najopasnijih igraca Napolija.....Tu nam je  zdrav i formi Roda neohodan , jer je KALJEHON ODLICAN IGRAC I ZNA DA SE UBACI IZA LEDJA BEKA , DA POKUPI DIJAGONALU , DA ASISTIRA ZA GOL ( A BOGME I DA SAM ZATRESE MREZU ) i  treba ga non - stop kontrolisati ..... NI METAR OD NJEGA KAD JE U SREDNJOJ ILI OFAZIVNOJ TRECINI ! ! ....  Ni mali Terzic , a bogme ni Gobelja taj posao ne mogu odraditi dobro kao Roda - ipak je iskustvo - iskustvo .....

Da se nadamo da ce se oporaviti i da povreda nije ozbiljnija .... samo nam je jos ovo trebalo !!

Posted (измењено)

Glupan ovaj kolarov. Stojikovic bi ga pojeo 

Edit: koliko je spala reprezentacija, vidi se po tome sto su delili besplatne karte

Edited by Vladimir

Zemlja koja je imala jednog kriminalca za predsednika saveza a danas bivšeg Vučićevog telohranitelja i nije zaslužila bolje!

Da se izvuku pouke. Biće bolje. Nadamo se da će sledeći put na JeNeA biti još više vatrenih osnovaca. 

1 минут раније, МиланЦЗБГ said:

@Gorcilo, како било на утакмици? ?

у дневној соби хладан ламинат ,па сам морао обути чарапе ?