Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

47 minutes ago, Zarkooo said:

Mislim da je po nasem starom srpskom obicaju najbolje da se postavi troclana selektorska komisija. Ja predlazem trojac Bata Djora - Ilija Šestkovic - i hologram Vujadina Boskova.

A Bard?

Posted (измењено)
2 minutes ago, keyser_soze said:

A Bard?

Ne pratis radnju fabule ? Bard se izjasnio da je tu da pomogne savetodavno, ali nece da bud selektor 

Edited by Zarkooo

10 minutes ago, Zarkooo said:

Ne pratis radnju fabule ? Bard se izjasnio da je tu da pomogne savetodavno, ali nece da bud selektor 

Upravo sam ga juce gledao pa na tu temu i postovao ....Pa da ne bude selektor vec u komisiji ...Seda glava :) ..Al ne moze Djoric kaze Bard da je ruzan :) 

Lepota je od presudne vaznosti za selektora, Bard je u pravu zato i nismo imali uspeha sa Advokatom.

РезÑлÑÐ°Ñ Ñлика за dik advokat

šteta ako kovačević postane sd,

nadao sam se da tu može da upadne perković jer je već bio sd u klubu, radio je i sa A selekcijom i svi drugi lepi medijski izgovori da se skloni sa trenerskog mesta a uostalom  šteta

u toj mojoj "idealnoj" varijanti mogli bi da se ložimo da bi možda, ali samo možda, konačno dobili nekog normalnog selektora.

ovako nemamo ni trenera za selektora

mmc vam jbm

Evo saVO prelazi u trenere, eto nam selektora uskoro, jos samo to nije bio u savezu.

pa da su face pa da pošalju Daliću ponudu, da lepo čovek prizna da je naš, specijalista za preuzimanje posrnulih reprezentacija, da posloži momčad...

eto, onih 10 miliona za prvo mesto može lepo da se investira

Živim za dan da Paun bude selektor. Do tag trenutka nemam poverenja u reprezentaciju pa sve doveli i Murinja. Darko Kovačević je čovek koji tesno sarađuje sa Ramadanijem još iz Olija. Ništa tu nije čudno što se on spominje. Biće još grdje nego što je bilo.

RIba smrdi od glave, tj. savez smrdi od Kokeze, i dzabe sminkerske promene direktora i verovatno selektora kad ce sve biti isto. Sve ih treba razjuriti iz Pazove od rumenog Kokeze do debelog Nemanje ekonoma. Ali jbg zna se po kojoj i cijoj duznosti je predsednik saveza tu.

Ne smrdi riba od Kokeze, Kokezavi je samo glavni u lancu "ishrane", na vrhu piramide, da bi srusili piramidu jednom zauvek moraju da se sruse temelji, znaci, menjati sve po Srbiji, od predsednika najmanjeg kluba u najmanjem selu u Srbiji, predsednike i potrpredsednike regionalnih saveza, pa tako redom, hteo je Stankovic na celo, pobegao brze nego sto je dosao kada je video s kim bi imao posla. Nikad nama nece biti bolje sto se fudbala tice jer ljudi gledaju samo svoj interes, da nakupe pare u dzepove.

ocekivano. sklanja ga stoka zbog ove izjave: 

"Odlično smo otvorili turnir, 95 odsto ekipa prođe grupe kada pobedi prvi meč. Ipak, drugi je odlučio nas nastup u Rusiji... Morali smo da budemo iskusniji i da igramo na rezultat poslednjih 15 minuta. Pokušali smo da rizikujemo u situaciji kada mislim da nije trebalo", rekao je Milivojević u intervjuu objavljenom na dan utakmice između Palasa i Liverpula u Londonu (0:2). 

"Selektor ima svoje mišljenje, protiv Brazila je hteo nešto da proba i izgubili smo. To znači da je napravio loš izbor", naveo je on.

Da je srece pa i ostali reprezentativci da progovore kao Luka. Sinoc ga gledam protiv Liverpula. Koliko je duela dobio, lopti oduzeo, vrhunski izvodi kornere, pa i slobodnjak mu je bio ekstra, ali Alison vrhunski golman pa odbranio. Luka je izrastao u klasu. Mnogi bi ga zeleli u Premijer Ligi. Voleo bih da ga dovede Liverpul. 

Stavljam spojler posto je oftopik.

Spoiler

Jebiga, ni ja ga ne volim, ali njih tamo se to ne tice. Njima je bitno da su ga dobili jeftino, a igracki im moze doneti dosta iz uloge igraca u rotaciji. U biznisu nema emocija. Grujic i on su se, cini mi se, pozdravljali na pripremama, i delovalo sve ok. Drugi je to neki Svet. Ako hoces da uspes, moras nesto i pretrpeti. Tako je kako je.

1 hour ago, Јури said:

Ako ako, nije valjao Muki.. Sad neće biti ni Evropskog a kamoli Svetskog prvenstva.

Ali će Ramadanija da diže cenu menadžerskim igračima i procente u džepovima bandi, samo je pitanje dokle.

Bitno je da ubacuje Pantica i ostale legende Kokeza lige..

Sramota nikada nece imati moju podrsku.. Kokeza ce nas unistiti