Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Žule i Marušić ne pevaju himne, ej bede jedne one najbednije. Mene bi sramota bilo da se pojavim na terenu. Pih!

1 минут раније, Stix said:

Žule i Marušić ne pevaju himne, ej bede jedne one najbednije. Mene bi sramota bilo da se pojavim na terenu. Pih!

Kolarov ti li si?

3 minutes ago, keyser_soze said:

Kolarov ti li si?

Dobra fora ali ne. Ovo je nešto što mi nikad neće biti opravdano ni normalno pisao sam o tome već x puta. Plujemo na poturice koje su prodali veru za večeru i spasli živu glavu, ovi isto rade zarad igre u reprezentaciji. Pa jel normalno da udari brat na brata, tj Roda na Zuleta? Ništa bolji od Mustafe nisu.

Svakako je udario brat na brata, sad sto su neka braca zastranila pod uticajem jednog svercera i vucibatine je druga tema.

A Kretino ga stavio na klupu. Valjda ce ga poslati na zagrejavanje... Inace SMS nema ni blizu kvalitet za ManUTD

9 hours ago, Савацијум said:

Mani nas te jeftine demagogije. Crnogorci su danas obicne jajare i srbomrzcine. Jedino koga postujem su ljudi koji se izjasnjavaju da su Srbi iz Crne gore. Ovi ostali su mi isti ***** kao i Milo Djukanovic.

Srbi u Crnoj gori zive kao trecerazredni gradjani.Dok vi ovde imate ista pravo kao mi Srbi, pa cak i veca.  

Smrt Milogorcima!

Ima i 15% ljudi koji se izjasnjavaju kao Crnogorci ali su prosrpski orijentisani tipa Grofa. :pozzekipa: Ako imas ambiciju da se bavis politikom, moras biti detaljniji da bi imao uspjeha.

No dobro, pustimo politiku. Igraju Kushini ljubimci Maksimovic za Srbiju i Jovovic za Crnu Goru. U duelu Stojkovica i Rodica vodi Rodic. Od nasih bivsih tu je i Dmitrovic i Vesovic. Luke Jovica iskusno nema ni u kadru. Zasada Srbija djeluje kao ekipa koja kontrolise ovu utakmicu i zna sta hoce. I koja ima organizovanu tribinu koju inace nema ni u BG.:)