Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

15 minutes ago, Colonello said:

Pa dobro to jes'..al generalno je kod nas unisten kult reprezentacije.Degradirana je reprezentacija pozivanjem Stojkovica ni kad nije imao klub,konstanto guranje Ljajica,bambi tosica,rukavine i raznih teletabisa,smenjivanjem selektora,razne mucke i bolenje kurca..Ja bi tu najmanje igrace krivio,mada jesu itetkako i oni krivi...Al opet kazem pre svega je unistena i degradirana reprezentacija kao celina a za to def,nisu krivi iskljucivo fudbaleri...Pretpostavljam da je takodje i iz toga proizlazio bol u predelu organa za reprodukciju igraca koji su tada igrali :smeh211:

Ne znam,ja se iskreno nadam da se to moze sada promeniti,nasa grupa osim Brazila nije toliki bauk.Iskreno se nadam da ce momci po prvi put od xy godina igrati kao pravi tim i dokazati da nisu slucajno na ovom prvenstvu:srpski_smajli_kalas:

Slazem se sa tobom u potpunosti sto se tice prvog dela ...Ali znas kako od losih postoji najlosiji ili najmanje los ....Svi oni su se iz napred navedenih razloga ponasali malodosno , uglavnom ..Ali eto on mi je bas padao u oko , a nekako logicnije bi bilo da mi je u oko padao neki grobar npr ...Hocu reci nisam bio tendeciozan...

A sto se drugog dela tice jeste da grupa nije bauk ,ali nemam bas ni malo razloga da verujem da ce bas sada eto momci zaigrati ..Osim eto navijackih razloga

Posted (измењено)

Dobar je Aca novinar, ima svoje neke navike, ali je klasa ili dve iznad ostalih

Setite se samo prenosa Srbija Brazil, finale U20 i jos mnogo toga, nema boljeg od njega kad je u pitanju iskazivanje emocija

I zaista ne znam sto ga neki vredjaju, potpuno suludo

Ako vam se ne svidjaju njegove emisije, samo ih zaobidjite, ali ima sta i u njima da se vidi, pa i nauci

naravno da ima i on mana, kao i svaki, ali za mene od ex Yu prostora najbolji su

Aca Stojanovic

Nenad Milovanovic sa Arene, njegov prenos revansa sa Krasnodarom je skoro pa u rangu epskog prenosa Milojka iz Barija, bez preterivanja, takva emocija u glasu, i to iskrena, kapa dole

iz drugih drzava

Bozo Susec i Zeljko Vela koji je jednostavno kralj sto se tice prenosa fudbala, steta sto je presao sa Hrt-a na neku drugu tv postaju

Edited by gorance

55 minutes ago, gorance said:

Setite se samo prenosa Srbija Brazil, finale U20 i jos mnogo toga, nema boljeg od njega kad je u pitanju iskazivanje emocija

Нема бољег што се тиче емоције, ал' зато нема бољег у просеравању када крене са уводом у утакмицу као да се ради о питању живота или смрти, а не о обичној фудбалској утакмици. Плус те уводе или прочита са интернета или скине са неких филмова.

Da vrlo je bitno saznati sta je Viktorija Bekam kupovala sa drugaricama dok traje utakmica. Ili da slusamo njegov piskavo-pederski glas dok kop peva YNWA.,. Da ne pominjem retardirane uvode, greske oko igraca, pricu o minornim stvarima.. Udarac iz coska...

Lik je veci retard od Ba!erine! ! !

jedno je biti novinar a nesto sasvim drugo je biti sportski komentator

kao novinar ove emisije su odlicne

kao sportski komentator udavi jebote koga boli tuki za viktoriju bekam kad ide klizeci start

u staroj jugi beogradska skola komnentatora je bila najbolja

kad se slusao radio ima si osecaj svaki minut pada gol

na tv to je bila poezija

Aleksandar Kolarov - životna priča. 

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/slobodan-udarac-koji-nervira-komsije-prokleta-deca-opet-igraju-lopte-sad-svi-u-sumu-na-pet-krugova-trcanja/299144

Tekst je u prvom licu jednine, radi se o serijalu "U susret Svetskom prvenstvu. Priča o odrastanju, bombardovanju, karijeri....

- U toku sledeće nedelje, najkasnije do kraja, imaćemo konkretne informacije. Između ostalog i oko Krstajića - rekao je Milošević.

On je dodao da su "orlovi" zaslužili više, podsetivši i na sudijske greške, odnosno na duel sa Švajcarskom kada Nemac Feliks Brih nije svirao očigledan penal.

- Ono što sam video na Svetskom prvenstvu jeste da mi uopšte ne zaostajemo mnogo za najboljim svetskim ekipama, i da smo u prvom krugu iza najboljih, prilično isti, a možda i u prednosti. I uz malo sreće mogli smo i mi da odemo do četvrtfinala - navodi Milošević

a jel on normalan ?

iz svega navedenog, izgleda da će produžiti agoniju sa krstajićem kao i sve ostale patnje koje imamo sa reprezentacijom since 1995.

Moze, ako zeli da i ono malo zaludjenika digne ruke od reprezentacije. Uskoro ce da ih gleda samo uza rodbina.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

К'о да се неко од њих ту нешто пита. И да скину Крстајића доћи ће неки нови Крстајић коме ће Кокеза и менаџери да буду селектори а он ту да буде само да попуни позицију селектора.
Када су људи отишли на СП са вршиоцем дужности не можеш очекивати да сад нешто промијене из коријена.

34 minutes ago, Skauzer said:

Taman da se zajedno alkoholiše sa igračima po splavovima...Bićemo sigurno prvi u ispijanju alkohola.

Bože koja sprdnja od saveza i reprezentacije...Mada ovo je neki sklj portal al me ne bi čudilo da ga postave za trenera...

Не би ни мене чудило, обожава га Кокеза. Хтио је и у Звезду да га довуче јебо га он.

1 hour ago, Mazzan said:

Ovo bi stvarno bio vrh svih vrhova... Hahahaha, Kosan selektor! 

Vrh vrhova smo vec osvojili sa Krstajom Mudajom , iz junackog  plemena Drobnjackog  i slavnih Pasinih voda  .....  crno -  belog maga fudbala .... ... i   njemu  slicnima ...