Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Na svetskom Radonjic umesto Kostica i mozda bude nesto.

Po svemu sudecu(nadam se da gresim) ionako ce nas nabiti Svajcarska i Kostarika,pa bar da budemo spremni,a ne da nam mazu oci Bolivijom.

Kaze onaj mentol od komentatora, kad je Kampos promesao odbranu i bucn'o ga Mustafi, da nasoj odbrani ne odgovaraju brzi igraci... A Kostarika ih ima koliko hoces... Ovde jedino ovi mucenici da igraju na gol vise i da se nadaju dobroj realizaciji... I ako ima imalo mozga Krstajic bice Radonja > Kostic.

15 minutes ago, Ivar said:

Po svemu sudecu(nadam se da gresim) ionako ce nas nabiti Svajcarska i Kostarika,pa bar da budemo spremni,a ne da nam mazu oci Bolivijom.

Наравно бураз. Само лепше је овако, можемо да се ложимооо :smeh11:

S obzirom da je Bane opet desni bek svet nece 27 juna videti istorijski duel Rukavine i Neymara Jr.

Ako prodjemo grupu, sanse oko 10%, idemo na Nemce... Sanse da prodjemo Nemce su manje nego da Argentina izgubi od Brodarca.. tako da je izvesno da cemo biti iznenadjenje.
Doduse, iznenadjenje bi bilo da primimo manje od 8 golova u grupi... I to ogromno

Ocekujes da Nemci ne budu prvi u grupi ili da mi budemo prvi u nasoj?
To su jedine mogucnosti da ih izbegnemo

5 minutes ago, Levo krilo said:

Ocekujes da Nemci ne budu prvi u grupi ili da mi budemo prvi u nasoj?
To su jedine mogucnosti da ih izbegnemo

Desavale su se I nevjerovatnije stvari od obje varijante. Sada je smijesno izlaziti sa nekim utemeljenim ocekivanjima...ali ono sto je jasno je da ljudi iz RS imaju drugaciji odnos prema reprezentaciji.

I da, imam neki osjecaj da ce Radonjic biti Renato ovog prvenstva. Strane novine se slazu sa mnom.

Srbija ima mnogo losu odbranu, a i generalno tim nije uopste upakovan. Ovi napred povremeno i zalice na nesto ozbiljnije, ali nazad tuga. Ivanovic je propao igrac. Tosic nije stoper nikad bio. Samo krpi i to je to. Ni on nije vise na reprezentativnom nivou. Sta tek reci za Rukavinu? Milenkovic jos uvek nedovljno iskusan za ozbiljnu ulogu u A timu. Pa nije ovo U21 reprezentacija. Mustafa isto nije sto je bio. Ispada da je jedino po levom boku Kolarov - Rodic i najbolji deo odbrane.

Ovamo u sredini terena se jos trazi dobitna trojka. U nekoliko navrata su Bolivijci to lako resavali, cak i solo akcijama. Nema cvrstine dovoljno bez obzira na imena poput Matica, Sergeja, Milivojevica... 

Jedino napred sto nesto kao funkcionise. Petarda protiv Bolivije nije prava slika. Protiv jace ekipe ce se daleko teze stvarati izgledne sanse. Ali i pored toga je napad najbolji deo tima. Jos kad bi Radonja uleteo umesto prevare Kostica, to bi bilo vec nesto ozbiljnije. 

Samo sto ce se odbrana potruditi da sjebe sve sto napad uradi. Tako da ja prognoziram 3. mesto u grupi u najboljem slucaju. Mada, i to tesko. Ovde samo velika doza srece moze odvesti Srbiju dalje. Potreban je kvalitetan raspad Kostarike i Svice.

Bratina Kolarov,mnogi mu zameraju sve i svasta,kao da je jedini koji je odigrao preko one stvari...Mnogo njih treba isutirati pre Kolarova al dobro,to je druga prica...Izuzetno otvoren i iskren intervju. Srz problema je to sto mi nikad nismo ni bili tim kao reprezentacija,imamo dosta kvalitetnih pojedinaca ali dzaba kad nismo tim.Biti pravi tim i igrati kao tim je u  mnogo slucajeva vaznije od imati samo nekoliko kvalitetnih pojedinaca( Vladan Milojevic lajk dis).

Inace jel sam ja jedini kome je Aca jedan od najboljih domacih komentatora ? Iskreno ne razumem toliki hejt prema njemu.Njega su drustvene mreze uzele na zub i od tad svako pisa po coveku,a kao sto vidite on je itekako kvalitetan komentator\voditelj\urednik sportskih emisija.Za mene ima odlican glas ( realno ko bi slusao komentatora bez nekog smeka u glasu ??) ima epske najave nekad,a u 98% najave meceva su mu odlicne,izuzetno temeljno sprema i radi meceve (sto dosta toga govori o njemu kao osobi i postovanju koje ima za svoj posao), a ume i da derne kad ga spici emocija :)

Al dobro kao sto kaze brat Koki u Srbiji svi sve znaju i sve bi bolje radili :)

Sto bi jedan mudri vladar reko ..Ajd zdravo.:smeh211:

On 6/10/2018 at 10:41 AM, Saluki said:

Cudno...kada citam inostrane forume skoro su jednoglasni u tome da ce Srbija da bude jedno od pozitivnih iznenadjenja sampionata. A na srpskim forumima...meni degutantno. Sto rekose Cache&Djavo u ovoj novoj pjesmi " Danas je dan": Ma oni su nasi pa nek su puni buva:;

Jel to citas forume nasih u dijaspori?

12 minutes ago, Colonello said:

Bratina Kolarov,mnogi mu zameraju sve i svasta,kao da je jedini koji je odigrao preko one stvari...Mnogo njih treba isutirati pre Kolarova al dobro,to je druga prica...Izuzetno otvoren i iskren intervju. Srz problema je to sto mi nikad nismo ni bili tim kao reprezentacija,imamo dosta kvalitetnih pojedinaca ali dzaba kad nismo tim.Biti pravi tim i igrati kao tim je u  mnogo slucajeva vaznije od imati samo nekoliko kvalitetnih pojedinaca( Vladan Milojevic lajk dis).

Inace jel sam ja jedini kome je Aca jedan od najboljih domacih komentatora ? Iskreno ne razumem toliki hejt prema njemu.Njega su drustvene mreze uzele na zub i od tad svako pisa po coveku,a kao sto vidite on je itekako kvalitetan komentator\voditelj\urednik sportskih emisija.Za mene ima odlican glas ( realno ko bi slusao komentatora bez nekog smeka u glasu ??) ima epske najave nekad,a u 98% najave meceva su mu odlicne,izuzetno temeljno sprema i radi meceve (sto dosta toga govori o njemu kao osobi i postovanju koje ima za svoj posao), a ume i da derne kad ga spici emocija :)

Al dobro kao sto kaze brat Koki u Srbiji svi sve znaju i sve bi bolje radili :)

Sto bi jedan mudri vladar reko ..Ajd zdravo.:smeh211:

Kolarov je bio godinama pojam za bol u k....sto se tice reprezentacije ....Uvek pamtim one njegove pokusaje guranja kroz noge ili pored noge protivnickim bekovima a nakon toga STAJANJE ...Nepojmljivo za beka ,znaci ako si vec otisao napred moras se odmah vratiti ako zajebes ..To sve nije radio po klubovima ,tamo vrlo odgovorno