Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Delovalo je samo na momente dobro...uglavnom je to islo tesko, ali ajde da sacekamu drugu pripremnu, cisto da vidimo koja je to nasa prva postava u ovom momentu.

Radonjic biser, bilo je to davno jasno, trebalo ga je samo sacekati i dati sansu. Momak koji moze jos dosta da pokaze sto jos nije.

Rukavina .... mislim da ce tu neko morati dosta da pomaze. Kolarov uglavnom ima bar jedno ispadanje sto se igre za reprezentaciju tice, pitanje samo da li ce to protivnik da iskoristi ili ce Bane Ivanovic da intervenise...znaci nista novo.

Mitrovic deluje potroseno, bila je to duga sezona za njega.

Rodic, kratko na terenu.

Ima prostora za zatezanje. Moramo bolje da koristimo prekide.

Nadajmo se najboljem. Cekamo drugu utakmicu.

Za mene samo jos jedna potvrda da Dusko Tosic nikada nije bio, niti ce biti pravi stoper. Bek da, stoper ne. Dribla nesto, nesiguran nekoliko puta u intervencijama, zaleti se kao bik... Ne treba tako stoper da igra. 

Jako losa utakmica, imam utisak i da je Cile isto los. Da smo iole dobro igrali pobedili bi.

Posted (измењено)

Chile je dosao sa B timom, nedostaju im 10ak majstora ove igre

Vargas, Sances i ostali, ma i vise od 10

Ova utakmica je jos jedan dokaz ispravnosti moje odluke da ne pratim A tim, batalio sam ih nakon blamaze sa Albanijom , od tada sam digao ruke od fss-a, i njihove privatne repstacije

To cak i plasman na Sp nije uticao da se zagrejem za njih

I ova 2 sata potrosena se nikad nece vratiti, dzaba utroseno

Bolje da sam trsio tresnje u dvoristu ispred kuce

Edited by gorance

Ja moram biti iskren i reci da navijam za neuspeh reprezentacije. Ne mogu da budem imun na stvari koje su se izdogadjale. Ne mogu za kriminal da navijam.

Dal je neko i očekivao da Krstaja može nešto smisleno da uradi sa Kokezijancima? Fenjer grupe čeka da ga ponosno uzmemo. Rezultat u skladu sa kvalitetom "selektora".

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Posle sveckog narod mora dati do znanja fudbalskom savezu da Krstajic nije glavni krivac i da treba da podnesu ostavke.

Naravno da ce oni okriviti Muslina, da je unistio atmosveru u ekipi i strucnom stabu izjavom datom za ruske medije. 

Verovatno da ne može biti glavni krivac ali kojom logikom se poltron vodio pa da počne utakmicu sa onakvom postavom? Ne treba neko spektakularno znanje da bi se uvidela sva besmislenost takve odluke. U suštini, kao poltron i ne zaslužuje da prođe bolje.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Pa nesto mora da govori to sto su nas svi odbili, pa je ostao nesrecni Krstajic.

I veceras se videlo da je ovaj Dusko jedna obicna prevara od stopera i tu se vidi koliko fali Matija Nastasic. Takodje i dalje mislim da je Krsticic trenutno doktor fudbala za Grujica i da je trebao da ide pre njega. Naravno problem je sto nije doveden ozbiljan trener ali ipak kako god volim sto ima puno mladih igraca.

Ovo zaista izgleda mnogo loše, bezidejno, sporo. Pre svega pogrešili smo jer smo trenersku palicu dali apsolutnom početniku. 

Što se tima tiče ja bih lično napravio malo osveženje prve postave na SP. 

Recimo ovako nešto:

Stojković - Milenković - Spajić - Ivanović - Kolarov - Matić - Milivojević - Radonjić - SMS - Tadić - Jović/Prijović

Rukavina je teška rupa i mislim da bi mali Milenković odigrao dosta bolje na desnom beku. Tošić me nije uverio da je za startnog centarhalfa, nedostaje mnogo Nastasić pa bih šansu pružio Spajiću. Radonju bi stavio u prvu umesto Kostića koji nije loš, al je Radonja mnogo potentniji i opasniji po protivnika. I umesto Mitrovića šansu bi dao Joviću koji je mnogo brži, okretniji, spretniji ili možda Prijoviću. Ništa lično protiv Mitra al deluje mnogo potrošeno. A i mislim da bi nam napad bio mnogo potentniji i pokretljiviji sa kvaretom Radonja - SMS - Tadić i Jović. Matić i Milivojević, nema šta reći, odličan tandem veznih i osigurač za ove ispred.

Sve u svemu mnogo loše stojimo i izgledamo na terenu, mora neka promena i osveženje, ako Krstajić bilo šta ume....

Teško nama na tom SP, nadam se samo da će biti bez većih blamova.

Bice ugly u Rusiji, ruzno za gledanje, puna kapa 1 poena i 1 gol, i da ne bude neka blamaza tipa 4 0

mozda i 2 poena da bude super, nereseno iz prve 2 utakmice

Pa da uoci 3eceg kola stanje na tabeli bude

Brazil 6

Srbija 2

Kostarika 1

Svajcarci 1

-------

ovako je stanje najbolje, Brazil je 1, izvodi rezervni tim i Srbija ih vata na spavanje, kao sto je Norveska uradila 1998, isto je ovako bilo stanje na tabeli, dobili nemotivisani Brazl u 3 kolo i otisli dalje ( u 1/8 su ispali od Italije golom Boba Vijerija, kao sto ce i Srbija da ide na Nemce u 1/8 finala )

Posted (измењено)

Данас, код Аце Стојановића у емисију били Лука Миливојевића и А. Митровић.У делу, на којем они одговарају на питања..Иду питања.

Најдражи гол?

Митар: Гол Звезди.

Лука: Први гол за К.Палас.

Најлепше се осећате у дресу?

Митар: Партизана.

Лука: Репрезентације.

Е мој Лука, где је ту твоја Звезда?

Велики минус.

Edited by Дрипац