Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

ocekivano. sklanja ga stoka zbog ove izjave: 

"Odlično smo otvorili turnir, 95 odsto ekipa prođe grupe kada pobedi prvi meč. Ipak, drugi je odlučio nas nastup u Rusiji... Morali smo da budemo iskusniji i da igramo na rezultat poslednjih 15 minuta. Pokušali smo da rizikujemo u situaciji kada mislim da nije trebalo", rekao je Milivojević u intervjuu objavljenom na dan utakmice između Palasa i Liverpula u Londonu (0:2). 

"Selektor ima svoje mišljenje, protiv Brazila je hteo nešto da proba i izgubili smo. To znači da je napravio loš izbor", naveo je on.

Da je srece pa i ostali reprezentativci da progovore kao Luka. Sinoc ga gledam protiv Liverpula. Koliko je duela dobio, lopti oduzeo, vrhunski izvodi kornere, pa i slobodnjak mu je bio ekstra, ali Alison vrhunski golman pa odbranio. Luka je izrastao u klasu. Mnogi bi ga zeleli u Premijer Ligi. Voleo bih da ga dovede Liverpul. 

Stavljam spojler posto je oftopik.

Spoiler

Jebiga, ni ja ga ne volim, ali njih tamo se to ne tice. Njima je bitno da su ga dobili jeftino, a igracki im moze doneti dosta iz uloge igraca u rotaciji. U biznisu nema emocija. Grujic i on su se, cini mi se, pozdravljali na pripremama, i delovalo sve ok. Drugi je to neki Svet. Ako hoces da uspes, moras nesto i pretrpeti. Tako je kako je.

1 hour ago, Јури said:

Ako ako, nije valjao Muki.. Sad neće biti ni Evropskog a kamoli Svetskog prvenstva.

Ali će Ramadanija da diže cenu menadžerskim igračima i procente u džepovima bandi, samo je pitanje dokle.

Bitno je da ubacuje Pantica i ostale legende Kokeza lige..

Sramota nikada nece imati moju podrsku.. Kokeza ce nas unistiti

12 минута раније, Lux said:

Bitno je da ubacuje Pantica i ostale legende Kokeza lige..

Sramota nikada nece imati moju podrsku.. Kokeza ce nas unistiti

Morao je Ramadani da nadoknadi nepozivanje Luke. Njemu vise promocija i dizanje cene ne treba, posto je zaista i pokazao da vredi. Sad je red na drugog klijenta. Samo sto Pantic nikad nece ni prismrdeti ovim dostignucima Milivojevica. 

Nikad nisam imao protiv da menadzer gura nekoga ko zaista vredi, ali kad forsiraju ove proseke - povraca mi se. Ali, sta ces. Takav je biznis. Dovedes klimoglavca na mesto selektora, mozda mu tutnes neku dodatnu kintu u dzep, i stavljas u tim kome treba reklama i dizanje cene.

Кад прочиташ наслов имаш осјећај да га је ударао, а оно сасвим нешто друго.

gade mi gledanje repstacaije još od 91 a i tad su mi gadli gledanje sa raznim baždarevićima i ostalim hadžimuslimovićima, košmar, i tad je nekakav sušić imao prednost nad pančevom a materfaking dragoljubrnović nad savićevićem i slična sr.nja.

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić pozvao je naknadno još jednog golmana za predstojeće duele u Ligi Nacija protiv Litvanije i Rumunije. Zbog povrede Aleksandra Jovanovića među Orlovima je golman Radnika Nikolu Vasiljevića.

Posted (измењено)

Videcemo tog Vasiljevica na Rajku u prvoj sledecoj utakmici kada budemo docekali simpaticni klubic iz te varosice sa Juga zemlje.Stavice ga na test crveno beli majstori Ben,Kafu,Ebi,Marin,Boaci ........:smeh211:

Pitace se da li je u streljani:smeh11:

Edited by Haker

Uz selektora "orlova" od septembarskog cikusa biće i Zoran Filipović, dosadašnji skaut, kao i Milan Kuljić, novi selektor kadetske reprezentacije i trener koji je vodio omladince Brodarca u Ligi šampiona za mlade igrače.

Milivojević: Selektor laže, nije čak ni uigravao tim za Brazil

"Povodom teških izmišljotina i laži od strane selektora i pomoćnika u vezi sa mnom osetio sam potrebu da se javno oglasim. Teško je išta reći kad o vama takve laži iznose oni koji bi prvi trebalo da vas zaštite i pruže podršku. Sujeta? Ili možda nešto drugo? Sve to samo zato što sam izneo svoje mišljenje posle jedne utakmice na SP.

Dan posle utakmice sa Švajcarskom na poziv selektora došao sam na sastanak gde je bio ceo stručni štab rekao sam svima u lice šta sam imao. O taktici i samom toku utakmice protiv Švajcarske.

Isti dan smo mi igrači napravili sastanak u vezi sa porazom od Švajcarske gde sam ih obavestio o mom sastanku sa stručnim štabom. Moram reći da smo svi bili samokritični i iznosili svoja mišljenja o porazu i šta je moglo bolje.

Posle tog poraza ništa nije bilo isto.

Nakon poslednjeg treninga pred utakmicu sa Brazilom nas desetak igrača koji smo najviše igrali do tada napravili smo sastanak sa selektorom, a povod je bio što selektor nije uigravao ekipu za Brazil.

Samim tim nismo znali ni tim koji treba da počne utakmicu što je bio presedan. Tim smo saznali bukvalno nekoliko sati pred utakmicu!

Želim da potvrdim reči svojih saigrača da je atmosfera među nama igračima na SP bila fenomenalna i da bilo kakvih sukoba i problema unutar ekipe nije bilo.

Želim saigračima mnogo sreće i uspeha u Ligi nacija.

Najveća čast od kada igram fudbal mi je bilo igranje za svoju zemlju, ali u ovakvim okolnostima je bolje što ne sarađujem sa ovakvim ljudima koji su spremni na najniže udarce i najgnusnije laži.

Nisam imao nameru da se oglašavam jer su ovo stvari koje se drže unutar tima. ali posto me vuku za jezik i provociraju lažima onda sam rešio da sa svima vama podelim istinu i činjenice!", saopštio je Milivojević putem Instagrama.

Treba raspustiti citav FSS. Reset i aj ponovo sve. Ovo je sramota sta se radi sa nacionalnim timom. I da se razumemo sve strane imaju putera na glavi. Da ti se zgadi fudbal jbt ?