Jump to content

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

2 minutes ago, NemanjaKg said:

Nisu ni na klupi. 

SRBIJA (4-1-4-1): Stojković - Ivanović, Milenković, Tošić, Kolarov - Matić (od 46. Milivojević) - Tadić, Milinković Savić, Ljajić - Kostić - Mitrović.
Rezerve: Rukavina, Milivojević, Spajić, Živković, Prijović, Rajković, Veljković, Rodić, Grujić, Radonjić, Jović, Dmitrović.

1 minute ago, ALcaponeDeLiJa said:

Bolivija je relano jedan od najlosijih timova iz Juzne Amerike,podatak da nikog nisu dobili 25 godina van svoje zemlje :) ,dal 56 utakmica u zvanicnim utakmicama nisu dobili van svoje drzave,o cemu mi pricamo ,ljudi su limitirani skroz,malte ne amaterizam,igra sa njima je cisto punjenje samopouzdanja...

Sta mislis o Alehandru Sumaheru? Ne igra danas, ali cuo sam da je odlican igrac. 

1 hour ago, AleksMCZ said:

SRBIJA (4-1-4-1): Stojković - Ivanović, Milenković, Tošić, Kolarov - Matić (od 46. Milivojević) - Tadić, Milinković Savić, Ljajić - Kostić - Mitrović.
Rezerve: Rukavina, Milivojević, Spajić, Živković, Prijović, Rajković, Veljković, Rodić, Grujić, Radonjić, Jović, Dmitrović.

Kad su izbacili na TV postave nisu bili siguran sam jer sam bas gledao. Verovatno je greska bila u reziji prenosa. 

1 hour ago, Nenad74 said:

Јесу шта ти гледаш?

Izvini druze greska. 

Kaze onaj mentol od komentatora, kad je Kampos promesao odbranu i bucn'o ga Mustafi, da nasoj odbrani ne odgovaraju brzi igraci... A Kostarika ih ima koliko hoces... Ovde jedino ovi mucenici da igraju na gol vise i da se nadaju dobroj realizaciji... I ako ima imalo mozga Krstajic bice Radonja > Kostic.