Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Капитен испада као из воза већ пар пута..

Ајмо Родићу покажи како се игра за Репрезентацију, а не као овај манекен Коларов

Tuga, bedno jadno

Grujic,Rukavina,Tosic najgori

Radonja decko objasnio glodarima i hejterima.. 

Posted (измењено)

Nisam gledao A tim jos od Gruzije

Bedno i jadno je ovo bilo , Srbija ima verovatno najgoru odbranu od svih ucesnika Sp, tj jednu od najgorih

Bekovi su lakrdija, Tosic je decko neozbiljan za ovakav nivo, ona ispadanja u 1/2 kod presinga Cileanaca su bili amaterski ( jednom je krenuo da dribla i izgubio posed, Nemci bi to odmah kaznili sa golom , a drugi put je dodao direktno u nogu protivniku )

Ipak , najslabiji deo je trener, bas onakav kakav i treba da bude, po ukusu Kokeze , znaci trener koji se ne mesa u svoj posao

Ne znamo sta igramo, dal se branimo ili idemo u presing, koga nema ni u najavama

Sve sto igramo je na pojedinacni kvalitet

Treba izbegavati uzivo da se gleda ovako vodjen tim, a na ucesce Srbije na Sp mogu da se loze samo klinci, kao sto sam ja lozio 1998 ili 2000

Grujic jedno nista, decko je zaboravio fudbal na Ostrvu , sve nesto proba, a nista konkretno

Steta za njega, uzeo jeste pare, ali za njega je bolje da je otisao u Holandiju ili tako nesto, na pozajmicu, ako nista drugo

Edited by gorance

Prema mojim procenama,dajemo 1 gol i osvajamo 1 bod.Daj Boze da gresim.

Delovalo je samo na momente dobro...uglavnom je to islo tesko, ali ajde da sacekamu drugu pripremnu, cisto da vidimo koja je to nasa prva postava u ovom momentu.

Radonjic biser, bilo je to davno jasno, trebalo ga je samo sacekati i dati sansu. Momak koji moze jos dosta da pokaze sto jos nije.

Rukavina .... mislim da ce tu neko morati dosta da pomaze. Kolarov uglavnom ima bar jedno ispadanje sto se igre za reprezentaciju tice, pitanje samo da li ce to protivnik da iskoristi ili ce Bane Ivanovic da intervenise...znaci nista novo.

Mitrovic deluje potroseno, bila je to duga sezona za njega.

Rodic, kratko na terenu.

Ima prostora za zatezanje. Moramo bolje da koristimo prekide.

Nadajmo se najboljem. Cekamo drugu utakmicu.

Za mene samo jos jedna potvrda da Dusko Tosic nikada nije bio, niti ce biti pravi stoper. Bek da, stoper ne. Dribla nesto, nesiguran nekoliko puta u intervencijama, zaleti se kao bik... Ne treba tako stoper da igra. 

Jako losa utakmica, imam utisak i da je Cile isto los. Da smo iole dobro igrali pobedili bi.

Posted (измењено)

Chile je dosao sa B timom, nedostaju im 10ak majstora ove igre

Vargas, Sances i ostali, ma i vise od 10

Ova utakmica je jos jedan dokaz ispravnosti moje odluke da ne pratim A tim, batalio sam ih nakon blamaze sa Albanijom , od tada sam digao ruke od fss-a, i njihove privatne repstacije

To cak i plasman na Sp nije uticao da se zagrejem za njih

I ova 2 sata potrosena se nikad nece vratiti, dzaba utroseno

Bolje da sam trsio tresnje u dvoristu ispred kuce

Edited by gorance