Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 hour ago, keyser_soze said:

Ne kapiram zasto nasa reprezentacija nije zakazala bar jedan prijateljski mec u Beogradu ...Uglavnom svi to rade , to je ono lozana da ih domaci navijaci isprate , da eto stanu iza njih ...A ovako idu kao neki Kurdi ,izbeglice ..sta vec 

Ne zelim da ih branim, to jest ova govna iz FSS-a nikada ne bih branio ali jednio logicno objasnjenje mi je to da su trazili rivale slicne Kostariki i Svajcarskoj i da oni nisu hteli da dolaze ovde nego negde na sredini da se nadju i da odigraju meceve.. I sta mislis na tom prijateljskom mecu u BG-u po ovoj sad atmosferi i ravnodusnosti koja vlada medju rajom, jel bi bilo 30.000 ljudi ?

Nije vazno koliko bi sad bilo gledalaca, trebalo je igrati ovde protiv bilo koga. Treba stvoriti neku novu tradiciju, pokrenuti nesto, a i cisto da se pokazu ovi novi i ostali rezervisti, koji sigurno nece imati puno prostora na ovih par utakmica u Austriji.

Slazem se sa Luxom, narocito u poslednjoj recenici. Posle smene Muslina i razalovanja Baneta i cele atmosfere koja se u narodu stvorila oko reprezentacije, nisu ludi da igraju ovde pa da ih isprati poluprazan stadion. Ako tamo nesto urade, lako ce se junaciti posle i u sledecim kvalifikacijama. 

Poslednji put pred neko prvesntvo kad smo igrali kuci bilo je protiv Nigerije 98 od tada uvek par utakmica igramo u Evropi uglavnom sa reprezentacijama koje nisu iz Evrope. Nismo mi jedini mnogi drugi igraju tako verovatno je tako lakse reprezentacijama iz Juzne Amerike i Azije. 

Sta je ono bilo protiv Kameruna kad je palo dosta golova. . .? Zar to nije bio kao neki ispracaj na svetsko?

Mislim da je bilo 4:3 za nas, ali ne mogu da se setim da li je to bila poslednja utakmica pred Prvenstvo, ili je protiv Alžira tamo, kad smo dobili 2:0, ako se ne varam...

Slazem se sa ovim sto ja Akeks rekao , a drugo gledajuci ove ostale selekcije nije da bas pod obavezno traze selekcije koje lice na one protiv kojih c igrati...Mislim zakazuju takve utakmice al ne bas da mora da odigraju dve ili tri utakmice protiv slicnih rivala....A eto smatram da su umesto jednd od ove dve prijateljske odigrali kod kuce znacilo bi im da onako krenu sa nekim adrenalinom jbg ipak te ispracaju tvoji ...A i ljudima bi ovde znacilio sto je sekundarno u odnosu na ovo prethodno ali eto...

Nikad me manje nije drmala euforija pred svetsko, skoro pa sam ne zainteresovan. 

Mi imamo lepu ekipu, ali je Krstajić nepoznanica i najslabija karika, grupa nam je atraktivna i raspored utakmica baš po meri. Ako naprave dobru hemiju unutar i prvu prepreku Kostariku preskočimo svašta je moguće. 

Gledam sad Brazice igraju sa ustašama, nisu ni oni neko sa kim se ne može igrati, svakako da se i tu može tražiti određena šansa. 

U svakom slučaju uz normalnu atmosferu mogli bi se nadati da prođemo grupu. 

Sastav za verovatnih GG3+. Da Cile izlazi u najjacem sastavu, zestoko bi nas oblamirali. Ne znam zasto ovo radimo sebi. Daj Boze da me demantuje, ali kapiram da ce timska odbrana ponovo biti busna.

Мени се свиђа састав, али то сам ја, игра на гол више и дефанзивно неодговаран фудбал! :biggrin:

2 minutes ago, Лунатик said:

Мени се свиђа састав, али то сам ја, игра на гол више и дефанзивно неодговаран фудбал! :biggrin:

Ako je tako, verujem da si uzivao u partijama Spartaka, predvodjenim Aleksandrom Veselinovicem. :biggrin: Posle nas, Spartak je igrao ubedljivo najlepsi fudbal u ligi. Naravno, NN je bio jedan od kljucnih srafova tog sistema. 

4 minutes ago, Лунатик said:

Grof like this!

2 minutes ago, ветарулеђа said:

Ako je tako, verujem da si uzivao u partijama Spartaka, predvodjenim Aleksandrom Veselinovicem. :biggrin: Posle nas, Spartak je igrao ubedljivo najlepsi fudbal u ligi. Naravno, NN je bio jedan od kljucnih srafova tog sistema. 

Знаш и сам да сам редовно хвалио Веселиновића и Николића :biggrin:.
Сад једва чекам да видим Вошу, видим праве симпа екипицу, са Веселиновићем на клупи биће то секси. Док га не отјерају послије 5 кола због скора 1 1 3 :biggrin:

Nadam se da ce se Radonja dobro pokazati veceras. Mozda pretjerujem, ali onaj nivo koji je postavio pocevsi od derbija za mene nije nista losiji od nivoa na kojem igra Kostic.

Kostica za dzabe ne bih doveo u Zvezdu. Smatram ga za najvecu prevaru uz Bambija Tosica, Bambi bar ima levicu, ovo june nista. Muva bez glave 

Иначе ја од Костића нисам видео неког фудбала да човјека задиви...мислим да човјек не би погријешио ако би Радоњић константно играо прву поставу..

Moras da budes potpuno neznalica da nadjes ekipu koja igra slicno kao ona protiv koje ces igrati prvu utakmicu i onda izvedes sastav koji nece igrati tu utakmicu ....To se inace desavalo i ranije kod nasih reprezentacija i jos ugovore 10 izmena ..Kao da su neki drugari ,skupili se pa ajd da igraju svi po malo....Jake reprezentacije koliko sam video ne igraju sa toliko izmena i uglavnom u ovakvim utakmicama uigravaju prvih 11 ...Krstajic krije nesto ? Da li uopste danas moze nesto da se sakrije ? a pogotovo on ne verujem da moze , ako se uziveo u ulogu Murinja ...Ali mislim da nije nego ni on nema pojma ko ce da igra 

Другари, је л може неко да ми пусти неки линк на пп? аај био бих захвалан