Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

20 minutes ago, Lux said:

Krivo mi je jer nema Vujadina.. 
Cestitke Radonjicu,Rodicu !!!

Можда ако Настасић се неопорави позове Савића уместо њега

12 minutes ago, dragan wien said:

Nema Baste. To je po meni iznenađenje, ostalo očekivano. Mada sam mislio da ni Bane neće biti na spisku. 

Баста се показо против Португала код њих кад смо играли Бане је био сигуран за СП списак је одличан јел после дужег времена сви играчи који су на списку су у својим клубовима su u prvoj postavi svojih timova

17 minutes ago, NemanjaKg said:

Mnogo igraca iz albuma nema na spisku odnosno Gudelj, Maksimovic i Vukovic. Verovatno ce i Nastasic da otpadne. Za mene je Krsticic bolji igrac i od Grujica i od Maksimovica. 

Добар је мој имењак али је испод класе Грујића,Максимовића

Dobar je ovo sastav. Pretpostavljam da će Milenković da uskoči na desnog beka ako se Rukavina povrijedi, zato i nema Baste. 

Prijatno iznenadjenje što je Rodić na spisku a ne Obradović. 

I naravno što nema kiksare Maksimovića!

Не бих да омаловажавам Грујића, таленат није споран, али мени није јасно како је он прошао и овај први филтер, а камоли да улети у 23. Волео бих да Јовић оде у Русију, а Настасић, Максимовић, Јовановић и Груја треба да отпадну са списка. Бар по мени.

Grujic kao i jos neki se guraju jer su mladi jer je bolje da klupu gule ti talenti sa Novog Zelanda i oni koji nisu bili nego Gudelj, Jagos, Obradovic, Sulejmani itd. Inace Grujic trenutno je daleko od ozbiljnog igraca pa nije mogao da igra ni u Drugoj ligi Engleske. On moze da bude klasa nekada ali trenutno nikada ne bih menjao Krsticica za njega.

Na celom spisku 3 beka, dva leva, jedan desni, dvojica igraju od toga jedan u srpskom prvenstvu. 

A sredina puna likova kojima je mesto na spisku upitno... 

3 hours ago, Lux said:

Ma otpada Grujic, Jovanovic,Veljkovic i Spajic

Pazi videces da nece voditi dva igraca Zvezde vec samo jednog da bi bio balans 1 prema 1 sto se kaze zbog para koje FIFA daje klubovima.

Ne bi me zacudilo da Radonjic ide a Rodic ne jer i Tosic moze na levog beka ako Kolarov bude imao povredu ili suspenziju . 

Свиђа ми се списак. Жао ми Настасе што се није опоравио и много ми жао Мијата јбг.

Grujan realno nije zasluzio da se nadje na spisku. Jeste imao solidnu sezonu u Kardifu, ali skroz nedovoljno za poziv u reprezentaciju. Stojadin stari vragolan. 

Tako ti je to, kad ti se menadzer ne tali s gazdom. Mali Radoja nije ni prisao reprezentaciji. Da ne pominjem da imamo jednog desnog beka... 

Ali dobro, bar nema stopera Mitrovica, Fejse, Gudelja...