Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

1 minute ago, Лунатик said:

Неопажено прошла изјава селектора од јуче, да на СП немамо амбиције јер смо свој циљ већ остварили. Ако ништа друго, због таквих дефетистичких изјава бих га шутнуо колико јуче са клупе. Не можеш просипати ту глупу причу, Сан Марино да иде на СП имао би амбиције. Сваком играчу је сан да заигра на СП и онда ти дођеш и кажеш да на СП идеш без икаквих амбиција. Али шта ће он мученик, он ту сједи да би се рекло да имамо селектора, пита се можда мало више од мене а и то је упитно.

Дебил. Ја не знам како њега није срамота да уопште остане као селектор с обзиром на то како је Муслин отеран, а био му је помоћник 

56 minutes ago, Lux said:

Kakav cirkus, selektor saopstava spisak na BENZINSKOJ PUMPI ...

Ugasite nas molim vas

Neka ...Uvek moze i gore ...Bar je tako kod nas .....Zamisli da spisak saopstava na ulazu u avion , onako stoji i proziva ili npr igraci ulaze a on zastavlja one koji ne idu :)

Е да је само Рамадани...сад су ту и Стојадин, Кежман...

Доста њих је писало како ће Радоњић отпасти са списка.. Мислим да нам треба један брз и продоран играч..Пар последњих утакмица Костића нису ништа посебно па очекујем да ће Радоњић ићи за Русију.А логично да би било добро да иде што више наших :)

Radonjić je sigurniji putnik za Rusiju od selektora, to je stara priča. On je jedan od onih zbog kojih je Muslin smenjen...

Nego mene zanima ,pise se mnogo kako je Nastasic veliki gubitak za odbranu, a u bilo kojim opcijama koji ljudi daju kao zeljeni sastav ne vidim Spajica ....Nesto se o njemu malo pise ...Jel mu sezona bila tako slaba ili sta je razlog? Kad kazem pisanje onda mislim na ovde ....Ja bih nekako voleo da verujem da je on dobra opcija, mada se nije naigrao u reprezentaciji ni u prijateljskim ne znam zasto

Neigranje Nastasica je veliki hendikep i bice ga veoma tesko nadoknaditi s obzirom da smo najtanji na tim pozicijama. Tu je problem koji bi neki kvalitetan i iskusan trener mogao da resi kao sto Miloje resava kad ne igra Vujadin ili Le Talek nekako uvek skrpi da rezultat ne oseti dok tesko da to moze neko ko nije nikog vodio i nema iskustva. 

Mnogo igraca iz albuma nema na spisku odnosno Gudelj, Maksimovic i Vukovic. Verovatno ce i Nastasic da otpadne. Za mene je Krsticic bolji igrac i od Grujica i od Maksimovica. 

Сасвим коректан тим, озбиљнији селектор би могао доста тога да направи са овим играчима... Има ту простора за разне тактичке комбинације

Nema Baste. To je po meni iznenađenje, ostalo očekivano. Mada sam mislio da ni Bane neće biti na spisku. 

Сада, NemanjaKg said:

Otpadaju sugurno ili Rodic ili Radonjic jer dva nasa nece sugurno da idu. 

Ma otpada Grujic, Jovanovic,Veljkovic i Spajic

Dobro bi bilo , a i zasluzeno , da obojica odu na SP .....

Ako sam dobro shvatio klub od igraca koji ode na SP dobija od FSS 250 000 evra ... Bila bi to lepa para ....