Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

4 hours ago, AleksMCZ said:

l2ylwp7.jpg

eWhMkOF.jpg

A po cemu su igracki pa bolji od nas i jedni i drugi. Razlika je samo sto ce sosoni iz Svice pokidati fizicki za pobedu, a Kostarikanci su uigrani i kompaktni. Igracki nisu nimalo neki bauk. Imaju ponesto ali daleko da su igracki bolji od nas. Jedino sto ce nasi ko po obicaju provesti pripreme na splavovima pa ce da fasuju sramotu. Ali jelte to nije nista novo.

Volimo svi mi Rajka, ali nesto ne znam...tavori i on u Izraelu. Meni je sad Dmitrovic skroz iskocio u prvi plan,sjajnu sezonu ima do sada. Izmenio je dosta klubova i liga, negde igrao, negde nije, a tek mu 26 godina.

Mada, imam osecaj da ce ovaj biti prvi golman dok sam ne odluci suprotno.

9 hours ago, AvantiStellaRossa said:

Dje ste Srbende! :victory:Poslusajte dobronamjeran savjet - zajebite pracenje i nerviranje u vezi ovoga,  dosta je da se nervirate oko Zvezde,  ne treba vam ovo. Ovo nije nikakav "nacionalni Tim" i tsl. Ovo je pijaca namijenjena dilanju robova u vlasnistvu njuski od zla oca i od gore matere.  I tako vec decenijama. Kad god dodje neko ko bi da ipak nesto uradi po svome,  tipa Antica i Muslina (a ni oni nisu cvecke pogotovo potonji),  biva sasjecen i doveden poslusnik ili marketinski geg (Advokat). Znaci,  manite se ovoga,  3 tekme,  3 poraza ko iz ckepi,  blamiranje,  kuknjava i krokodilske suze balerine i ostalih placenika,  atmosfera rijaliti show,  pranje ruku u nevinosti mafijasa iz janjecih brigada. To je 90% scenario epizode Rusija 2018. Ne treba vam i to jos u zivotu. 

Ti stvarno nista ne razumes. Prosli ratovi, sankcije, Sloba. Politika je postala jednopartijska i jedino sto nam ostaje da se zivciramo su parovi, farma i eto sva sreca imamo nacionalni tim. Jebiga nismo navikli na ovakav mir na Balkanu. 

Мир је релативан појам. Мир влада и у тамници...

Слоба “Садам” прошо а политика једнопартијска? Ма да ли је могуће?!:;

55 minutes ago, Ivica Cvetkovic said:

Bolji su iz tog razloga sto u njihovim reprezentacijama igraju trenutno najbolji igraci , igraci koji trenutno jesu u najboljoj formi , koji igraju u svojim klubovima i to u jakim klubovima i za toliko su upravo i bolji od nas.
1. Nama je godinama prvi napadac ( a veoma cesto i jedini ) Aleksandar Mitrovic , covek koji godinama ne moze da izbori mesto u Njukaslu , cak i kada je ovaj klub bio u nizem rangu , Cemnpionsipu , a sada kao trese mreze u Fulamu !
Tek kada se digla prasina u sportskoj javnosti i medijima , pozvan je Prijovic , i opet je Mitrovic prvi iako nas je Prijovic svojim golom i asistencijom odveo na S.P.
2. SMS i Basta su takodje usli u reprezentaciju posle velike buke u javnosti , dok je sve vreme Rukavina plenio igrom kraj desne aut linije umesto Baste , a umesto SMS na sredini su igrali i sam ne znam ko sve !
3. Pre SMS u reprezentaciji je jedva upao Matic ako ste i to zaboravili, isto posle pritiska javnosti
4. Sa druge strane, nekima je dovoljno da pronadju bilo kakav angazman , kao Zoran Tosic u Partizanu , da se vrate u reprezentaciju direktno iz fudbalske penzije.
5. Godinama na golu Mustafa , covek koji je podelio Srbiju i ako nas svake godine ima sve manje i manje. Svi znaju koliko je bitna dobra atmosvera u reprezentaciji jer to nije klub gde su isti igraci na okupu svakog dana cele sezone , negde i vise sezona , nego se vidjaju nekoliko puta tokom godine sa velikim promenama . I pored toga sto je jedan od glavnih krivaca za losu atmosveru oko reprezentacije , podrske reprezentaciji , on je i dalje prvi golman jer navodno boljeg nemamo.
I svi znamo zasto je to tako , svi znamo da menadzeri prave spisak a nekad i sastav u reprezentaciji ali tome niko ne staje na put . I svi znamo da smo otisli u Rusiju zbog lake grupe , i svi znamo da ce krenuti sa aferama pre starta kao sto je uvek bilo sa nasom repkom i da cemo proci kao bosi po trnju . I nikada se nista nece promeniti kod nas.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Znaci ipak nisu jaci igracki nego je na kraju krajeva kriv savez, menadzerisanje, podvale zar ne? U postu pre ovoga koji si citirao bas sam to napisao da koliko god kukamo da nemamo igrace kao nekada, uz mnogo rada i truda sa dobrim selektorom i bez mesanja svakoraznih interesnih grupa po kvalitetu ove dve reprezentacije nisu jace od nas igracki. E sad drugi faktori nas prate od 1945 naovamo i zato smo u reprezentativnom fudbalu postigli sto smo postigli.

Znaci ipak nisu jaci igracki nego je na kraju krajeva kriv savez, menadzerisanje, podvale zar ne? U postu pre ovoga koji si citirao bas sam to napisao da koliko god kukamo da nemamo igrace kao nekada, uz mnogo rada i truda sa dobrim selektorom i bez mesanja svakoraznih interesnih grupa po kvalitetu ove dve reprezentacije nisu jace od nas igracki. E sad drugi faktori nas prate od 1945 naovamo i zato smo u reprezentativnom fudbalu postigli sto smo postigli.
Ja gledam ovako.
Jesu bolji igracki od nas jer na terenu izadju u trenutno najboljem sastavu a mi izadjemo u menadzerskom sastavu i naveo sam konkretno sta se radi.
To je posledica politike saveza po meni , i ne bih dalje da razvodnjavam pricu.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Imaju bolju odbranu, i pojedinacno i timski. U sredini je Srbija bolja na poziciji zadnjeg veznog, ako bude igrao SMS i na centralnog, i u zavisnosti gde bude igrao Tadic. Na ostalim pozicijama su oni bolji. To ne znaci da Srbija ne moze do nekog pozitivnog rezultata, ali za to treba dosta stvari da se poklopi.

Kod Svajcaraca se plasim samo Saciriji jer je siptarcina opasan igrac i moze jednim potezom na mnogo nacina da postigne gol i resi utakmicu.

Izgleda da ce kadetska reprezentacija ipak ici na EP, po Mozzartu. U pobedi Ukrajine od 2:1 protiv nas, igrala su ima tri suspendovana igraca.. Posto UEFA to bas i ne voli, veliki su izgledi da utakmica bude registrovana 3:0 za nas.

5 minutes ago, МиланЦЗБГ said:

Какав је ово Вембли за сиромашне на који нас Енглези стрпаше? :D

Barnet FC, 4. liga. 

9 minutes ago, RASMC said:

Naši dresove dosta podsećaju na one koji su Švajcarci nosili na evropskom. 

Очајан дрес реално. На најобичнију Пума мајицу налепили грб. Једино позитивно је што је сад права црвена боја. 

Нигеријци права егзотика. :D

16 minutes ago, RASMC said:

Naši dresove dosta podsećaju na one koji su Švajcarci nosili na evropskom. 

Ма 'де, људи узели тренинг мајице ФКЦЗ из 2014/15 сезоне. Само ставили грб ФСС-а, ставили бројеве, презимена и тое то. :)

Spoiler

puma-majica-FK-Crvena-zvezda-2.jpg

Maskirali smo se u Svajcarske dresove da ih zbunimo na svetskom.

Nigerijci izgleda dresovima pokusavaju da se maskiraju u travu, neka stelt varijanta.

Evo gledam Nemce na SK1 kako igraju protiv Brazila  u zelenim dresovima. Na prvu pomislih da su Irci.

Nekad se znalo cim vidis dres koga gledas, danas se svi nesto glupiraju...