Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Ovo nije reprezentacija Srbije, ovo je reprezentacija Ramadanije....Kako rece ono Tole: "Bicemo nepobedivi...."

Ko je iole milsio da sa klincima i menadzerskim reprezentativcima moze se do Brazila, slobodno mogu da kazem da taj pojma nema..Ovo je odraz stanja u nasim klubovima i ovo se mora na svakom mestu reci i napisati, da nama tim kroji Falji Ramadani i da se tacno zna ko moze da igra...Gledati u timu Scepovica pre Zigica, Pantelica...Gledati u timu Alena Stevanovica pre Boska Jankovica...Gledati tim bez Krasica, Jovanovica, Subotica je zlocin i prema sebi i prema ovoj drzavi...

Ej bre Scepovic...Koji iole normalan trener moze da stavi coveka u tim koji nije 9 meseci loptu sutnuo posle teske povrede?!! Sta je taj decko uradio i pre tih 9 meseci osim sto je dva puta isteran iz svog tima, i sto je zaratio sa svojim navijacima?!! Sta je uradio Mihajlovicu? Ili po necijoj naredbi taj mora da igra kako bi ga kupio Anzi za 9.000.000?!!! Ili je mozda od svih igraca najbolje naucio da peva himnu? Covek ima radijus kretanja kao piksla na stolu bre !! Smesno, jadno...Dres sa drzavnim grbom nam kroje siptari i menadzeri...To jos nisam doziveo,a i ne cudi me nista jer to je slika i odraz stanja celog fudbala na celu sa Toletom..Ovde je bitan samo licni dzep i zarada, koga boli ona stvar za Srbiju...Ne mozes da das gol Nefciju, AEL-u i ostalim "veleislama" fudbala, ali igras za reprezentaciju..Bravo, bravo..

Jos on se nasao i da kaze koju..Koja sramota i prevara od igraca...

http://sportal.rs/news.php?news=84343

Sada ti kriv Kolarov i Ivanovic, a nije ti kriv onaj Tosic sto je sebican?!

Bitno je da tebi Mihajlovicu smeta Prosinecki kada kaze istinu, za sotalo imas Ramadanija....

Postali smo pevacko drustvo u pravom smislu reci, a ne reprezentacija...Ja vise ne zelim i necu da se nerviram, jer sam sto puta rekao da ovo nije moja reprezentacija, vec Ramadanija, koju ja ne zelim da gledam...Neka ga Tole, Ramdani, zahavi, MIhajlovic i ostala bagra dok ne dodjemo na nivo Madjara koji su nestali sa fudbalske scene...

Ovde ima toliko toga za zatvor da je to strasno...Kriminal i korupcija nama pred ocima, a sve uvijeno pod plastom patriotizma, ljubavi prema klubovima...Uzasno !!

Ovo prvo je namenjeno Toletu, nasem "prijatelju" kako on rece...

aleksandar-kolarov-1350082083-218768.jpg

sta ti se nije svidelo sinoc?

pricas o scepovicu kao da je on kriv za poraz, a ne pricah o micku koji veze nema

koji gubi lopte na 20m od gola i pravi im zicere , jebote, pa da je uradio ono neki jsdpov igrach, trazili bi ovde da ga veshaju

koja uloga makse u ovom timu, decko nema mesta ni kod nas u prvih 11 , izbio nam 5 miliona evra iz blagajne

pricas o markovicu, decko ima 18 godina i juce je bio medju najboljima, to je ono sto nam je falilo uvek, brzina na boku, koliko je samo zadavao muka belgijancima ulazscima u sredinu i pravljenjem igracha vishe

nedostajao je samo gol, nije miha kriv, mi napadacha nemamo ko zna koliko dugo,

sad kad se puklo 0 3 sto je krajnje nerealno, prizavaj se jovanovic i krasici koji su mi ogadili fudbal

zajedno sa sporim kuzamovicem,

ili ninkovic, petrovic, sve je to isto

ovaj tim je mlad, ima super super buducnost, ovaj tim moze da se gura za naredna 3,4 ciklusa, kakve veze ima i da ne odemo na sp, ceo ciklus i svaki susret u njemu je super skola,

nikad manje nezadovljan nisam bio kao sinoc, iako smo pukli 0 3, ranije sam bi nezadovljan kad smo dobijali sa nikakvom igrom,

Edited by gorance

Problem je sto krivce mi Zvezdasi trazimo u Scepovicu, Markovicu i ostalim igracima partizana,a sto kaze gorance Micko je bio ocajan. Juce je u prvom poluvremenu bio najgori igrac. Izgubio je dosta lopti, jednostavno izgledao je izgubljeno na terenu.

Jos jedan u nizu precenjenih igraca. Da ne govorimo o tome koliko je limitiran u napadu. Pa stoperi su ofanzivniji od njega.

Trenutno imamo dosta kvalitetnijih zadnji veznih igraca u odnosu na njega, ali je upao u ruke Ramadanija i zato je u prvoj postavi.

Moramo nekad da pogledamo i igrace koji igraju za nas i da njih iskritikujemo. Lako je kritikovati igrace iz partizana. Jeste Scepovic bio uzasan, ne kazem da nije krivac ali moramo nekad da kritikujemo i nase igrace.

Markovic me je juce prijatno iznenadio onim prodorima, samo mu fali bolji pas jer sve uradi lepo i doda iza ledja igracu i nedostaje mu jos 10ak kilograma.

Нисмо играли лоше, Марковић је за мене био један од најбољих, али..

Ово са младошћу је само алиби да се гурају менаџерски играчи. Па да ли Михајловић мисли да смо ми луди када хвали Шћеповића којег ни гробари не подносе? Да ли је стварно Настасић тренутно бољи од Суботића, да ли Мићко заслужује бити у првој постави, а Максимовић у резерви? У којој још репрезентацији су играчи стари са 28 година?

Жигић са својих 30 и кусур година је доктор за браћу Шћеповић заједно.

Гади ми се ова репрезентација, јер већ сада знам да нема ништа од СП-а.

Kod Italijana, Pirlo je najvazniji igrac sa 34 god. Eto primera, a nama su stari igraci sa 30 god.

Ne znam samo po cemu je Markovic bio jedan od najboljih. NIJEDAN JBN PUT NIJE DODAO LOPTU NA VREME! Svaki put je davio i pokusavao da pretrci igraca kao kao su oni neki amateri na PES-u. Pricate o Mickovoj losoj igri zbog jedne izgbljene lopte i to ne na 20 metara kao sto se prica... kao da Dejan Stankovic nije gubio lopte? Sada idete u drugu krajnost pa napadate svoje da ne ispadne da ste subjektivni.

Scepovic je KATASTROFA bio! Mozda on jednog dana i bude kalibar za reprezentaciju, ali sada pogotovo kada nije ni igrao 8 meseci, da dobije sansu pre Lekica? On je bre decko prvo loptu koju je dobio odigrao petom :facepalm: i napravio kontru, a vi rpicate o Mickovoj izgubljenoj lopti

Mi u ovim kvalifakcijama fudbal necemo igrati. Postoji samo jedan cilj a to je prodaja igraca tj. dizanje cene. Sve ostalo je mazanje ociju! Mihajlovicu gnjido jedna prodao si se za male pare!

Pricate o Mickovoj losoj igri zbog jedne izgbljene lopte i to ne na 20 metara kao sto se prica... kao da Dejan Stankovic nije gubio lopte? Sada idete u drugu krajnost pa napadate svoje da ne ispadne da ste subjektivni.

Ја сматрам да ниједне секунде нисам био субјективан. Мићко је био превише лош, не зна додати нормалан пас и то је то. Да нам није менаџерска репрезентација, он сигурно не би играо. Као што сам рекао, ја га готивим, али далеко је он од репрезентације.

''Navijači Srbije su se na prethodnu molbu selektora Mihajlovića spustili na nivo njegove inteligencije, ali na žalost ni to nije bilo dovoljno da se pobede Vilmotsovi momci.''

Jesu li i sad Mihajloviću krivi navijači za ovu bruku sinoć?

Ovaj Bogdanović je u intervjuu sve objasnio,sve dok se budu gurali menadžerski puleni i dok ova reprezentacija bude služila kao pomoć igraču da bi se prodao u inostranstvo a ne da bi predstavljali svoju državu,ovako ćemo prolaziti.Sve dok ova reprezentacija (ako se više može tako i nazvati) bude korišćena za to da recimo mali vunderkind Markec (za koga inače po nekim našim objektivnim novinama Čelsi već spremio ponudu od 95M evra) dobije radnu dozvolu,dotle će nas gaziti svi redom i doživljavaćemo još teže i ponižavajuće poraze nego što je bio ovaj sinoćni

Posted (измењено)

Lepo je covek sve rekao, samo sto je on potpuna nepoznanica. Treba neko od ovih poznatijih ljudi da kaze(zive legende, neki poznatiji kriticar).

Evo i lista igraca koju su pod trenerskom agencijom na celu sa Damjancem i Ramadanijem :

http://www.transfermarkt.co.uk/en/lian-sports-gmbh/details/berater_13.html.

Cudno je da za Ramadanija nema nista da pise, niti ima nikakvih slika. To je odraz velikog kriminalca. Mnogi su pogresili sto su se mnogo slikali pa su i zato bili ubiveni, ovaj je opasan.

Poseduje takodje i Pantelica,Disljenkovica i jos neke iskusnije igrace ali mu nije u u interesu da ti igraci igraju jer ne moze da ih proda za veliki novac. Ovako ovi su mladi, mogu da se prodaju.

Edited by MisterDelija

Mislim da smo dobro odigrali,ali nemamo pravog golgetera..Mogao je Mudrog da izvce iz mlade repke..

Evo jednog dogadjaja,gledamo ja i drug mec u jednom kaficu gde obicne dolaze delije i ono 0:3 tuga..Ulazi Lekc i pocinje sprdnja nekih likova OO0o0o0o Dejo zakucaj !!! Ceo kafic krece..Ludnica bila..

O jeli moguće da se neka novina setila da objavi nešto o ovome na svojoj naslovnoj strani,da li vam je trebalo 2 godine fijaska da ovo uvidite :dontunderstand:

untitled.png

Mislim da mi navijaci imamo dovoljnu snagu da isteramo bagru iz saveza,da se ocisti sve to i krene novim selektorom i novim predsednikom u kvalifikacije.Ovo je prevrsilo svaku meru,sto kaze onaj,koliko je Scepa bio povredjen,ne znam kako je zaduzio poziv.Zasto je Subotic ne igra ? Zasto Jankovic nema kredibiliteta za reprezentaciju ? Zasto Jovanovic,Zigic,Pantelic, nemaju mesta na spisku ?

Ako nista drugo,ajde da napravimo intervju za Mihajlovicem pa da mi kaze sve to,mnogo me zanima.Oguglao sam vise na preskakanje velikih takmicenja,Na PES-u kada sam online uzimao Srbiju,protivnici uzimali Italiju,Hrvatsku,Belgiju,pa i Dansku i Portugal da budemo iste jacine,sad kad bih poceo opet da igram to,uzimali bi Vels,Skotsku,Irsku.Hocu da kazem,da svi vide koliko smo bili jaki,i koliko smo slabi sada.!

Мишљења сам да је Антић отеран јер није дозволио да му се мешају у састављање екипе и то тек сада полако излази на видјело . Каква велика плата и остала срања која је ВО изговорио .

Стално покушавају правити неке експерименте , прво када је Пижон био селектор и сам не знам колико је играча прошло кроз пријатељске и званичне утакмице .

Очигледно је мафија узела велику мах , јер и сада ми није јасно како је Михајловић дозволио себи да се овако говори о њему а што је најжалосније то је велика ИСТИНА , ради по директиви Вола , Радмаданија и ко зна кога још .

Истина је да смо против Белгије једним делом утакмице добро играли , али господин селектор неће да призна ни сам себи да не може очекивати бољи резултат са голобрадим младићима , који се играју по "нашим ливадама" , док му играчи који имају запажене улоге по Европи гледају репрезентацију из фотеље ,

- Бошко Јанковић

- Никола Жигић

- Милош Красић

- Здравко Кузмановић , и др .

Па селекторе ми имамо очи и видимо чему ово води , довољно је да се погледа "перспективни" Шћеповић кога навијачи његовог клуба толико воле или један голман који је за Вас толико добар , да својим гравурама и парадама може да буде важнији од 70 % навијача Србије ....

Све је ово јадно и бједно и како рече Chick1 Teo док ми не устанемо и не отерамо багру нема од нашег фудбала ништа , и ако нам је важна репрезентација морамо се сви ујединити ,питање је само дали је то неком интерес и дали постоје људи који би стали у прве редове да се очисти коров, јер чекајући политику и да се нешто са правне стране промени , много ћемо се гована најести ... ,а они нас хране више него одлично !