Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Mileru majstore,Maksimovicu ko te drzi tu da mi je znati...

Francuzi opasno odigraše prvih pola sata protiv bratske Kolumbije. Trenutno je 2-1

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Tesko je meni navijati za Kokijevu reprezentaciju + kad vidim ovog na klupi..
Kako li je tek Svajcarcima kad vide da im pola repke cine siptari.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Mogu i 100 kapitena da promene dzaba kad su balvani. Ko li gura ovog Ljajica aman?? Taj bre ni u svom timu ne igra a kod nas u prvih jedanaes'. Onaj vo mitrogol sa viskom kg nezamenljiv. Jebo vas selektor,taj ni.petlice.nije trenirao izgleda. Mrs. Gledao ih 10 min i pozlilo mi,ko od.kamena da se lopta.odbija. Maroko ko Barselona. 

Uopste mi nije krivo sto se ovo desava..

Svakome po zasluzi, hoces da smenis kapitena i trenera pred Svetsko prvenstvo ?? Neko to vidi gore i ovako ti se vraca..

Bas da vidim sta ce reci mocni Kokeza na ovu bruku i sramotu od igre

Posted (измењено)

Таман хтедох да предложим Бусуфу за плеја, страшан играч, и видех да прима 4 милиона у Ал Џазири :smeh211:

Ако ништа, бар ће Коларов упознати ове Мароканце. 

Edited by Афри

Mubarak Busufa izgleda kao Di Marija u odnosu na ove u belom. Nema tu volje, nema ideje, nema nicega. Bolje da odustanu od SP-a da se ne izivljavaju siptari svajcarski, a da ne pricam o Kostarici i nedaj boze Brazilu.

Meni je krivo sto se ovo desava , jer kao sto neko rece , drugu reprezentaciju nemam , a krivo mi je i zbog Prijovica i Matica za koje mislim da su vrhunski igraci ali nemaju sa kime da igraju a jos manje ko da ih predvodi kao selektor.

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

jel moguce da ovaj idiot presao Tosicu preko glave, nagazio ga kramponima po glavi i osvrnuo se nije da ga pita jel ok a kamoli da se izvini?! Krvava glava Tosicu a stoka se pravi kao da nista nije bilo.

Ko nas j.be sledeci?
29541495_830404647162099_7084491629198081042_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4a8b8dd375287913fd1f63568606b779&oe=5B3541B9
Najdžirija. Prelazimo na gabaritnije [emoji3]

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Posted (измењено)

Marokanci 2 meseca pred prvenstvo sudeci po broju izmena vec znaju prvih 11 uglavnom ..S druge strane po onome sto je Krstajic menjao on nema pojma kojih ce prvih 11 izaci protiv Brazila ...Po meni nedopustivo utakmica je uskoro i tih prvih 11 treba da se max uigrava

Edited by keyser_soze