Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

15 hours ago, Јури said:

Možemo do prvog mjesta, imamo najboljeg selektora u grupi. Jedva čekam El Klasiko. 

Ko je vama sad selektor? :smeh211:

4 hours ago, Mazzan said:

Ko je vama sad selektor? :smeh211:

Bolji od vašeg sigurno :)

Tumba > Krstaja do jaja :mon12:

Kad se naprže janjičari Ivanić, Stojković, Simić, Marušić, Baša, Beqiraj neće Kokezija i Ramadanija znati šta se dešava. :mon12:

Veliki stručnjak Tumba školuje svog fudbalskog sina Krstajića, Kokeza kadar nevera, SMS traži da mu se menja pozicija a navijači idu po blato da prave Muslina. 

Radojica Božović > Ramadani!

Savic pozvan da igra za reprezentaciju. Lepo priznanje za odlicnu sezonu. A da se ne lazemo i nama moze da pomogne u dizanju cene. 

7a0a26cbdded18eb89e1eb0dd5d5bc1873fd25c5.jpg

Није лош списак. Дај за СП овако:
Мустафа- Баста, Коларов, Бане, Макса- СМС, Матић, Живковић- Тадић, Костић, Митар.
Живковић на десетку наравно, к'о у Бенфици, Бане штопер јер матор је више за бека а бољи је од осталих штопера у понуди.
Само јако и на гол више :biggrin:

4 minutes ago, Лунатик said:

Није лош списак. Дај за СП овако:
Мустафа- Баста, Коларов, Бане, Макса- СМС, Матић, Живковић- Тадић, Костић, Митар.
Живковић на десетку наравно, к'о у Бенфици, Бане штопер јер матор је више за бека а бољи је од осталих штопера у понуди.
Само јако и на гол више :biggrin:

Jeb'o Mustafu. Rajko je u mnogo boljoj formi.

Колико год Мустафа био одвратан, лик је годинама уназад једини на висини задатка у дресу репрезентације јбг.

1 minute ago, Лунатик said:

Колико год Мустафа био одвратан, лик је годинама уназад једини на висини задатка у дресу репрезентације јбг.

Ne pricam ja koliko je odvratan, nego lik je u poslednje vreme pravio bas ozbiljne kikseve. Primetno je da nije vise na onom nivou. Polako mu opadaju gotovo svi njegovi kvaliteti. Poceo je bas da gresi u procenama, a ni refleksi mu vise nisu na reprezentativnom nivou. Ozbiljno kockanje ce biti ako bude prvi golman.

Solidan spisak, nadam se da ce Basta zauzeti desnu stranu umesto Kuravine koji nema centrasut i samo trci ko muva bez glave. Solidni u svim linijama. Prijovica za prvog spica.Tosic zasluzuje da bude startni centralni. Meni je bas krivo sto Sulejmanija ne zovu vise. Mislim da je dovoljno dobar bar za klupu. Mustafa uvek ima neki specijalni motiv u reprezentaciji.

Mustafa, Basta, Vujadin, Tosic, Kolarov, Matic, Milinkovic, Zivkovic, Tadic, Kostic(Ljajic), Prijovic bi bila moja dobitna kombinacija

4 minutes ago, AleksMCZ said:

Ne pricam ja koliko je odvratan, nego lik je u poslednje vreme pravio bas ozbiljne kikseve. Primetno je da nije vise na onom nivou. Polako mu opadaju gotovo svi njegovi kvaliteti. Poceo je bas da gresi u procenama, a ni refleksi mu vise nisu na reprezentativnom nivou. Ozbiljno kockanje ce biti ako bude prvi golman.

Ма биће први голман, нема ту приче. Не би га Нојер скинуо са гола на СП, без обзира на форму.

Ni Mustafa ni Rajković već Marko Dmitrović. 

Imamo nikad više lucidnih igrača. Stavio bih zajedno na terenu SMS-a, Tadića i Živkovića, iza njih da im ledja čuvaju Matić i Milivojević a u napadu Mitrogol. 

Савић показо играма да је заслужи  позив проблем је Десни бек Рукавина неигра у свом клубу танак је дефанзивно Бане није брз али има рутину Баста игра у Лацију али је против Потругала био главни кривац за пораз ово остало је одлично

Desni bek problematican , Mustafa van forme, Prijovic Gerd Miler za Mitrovica .... :a015:

Krstajic nema pojma , koga je taj uopste trinao ?? ... Teleoptik ?? .... Kadete fkp -a ??

Što se spiska tiče, sasvim solidan igrački kadar za reprezentaciju, samo je pitanje kako će se Krstajić snaći s obzirom da nije nikog vodio samostalno, i kako će sve to uklopiti i da li ćemo imati igru. Sredina terena bar ovako na spisku deluje mnogo moćno i to nam je po meni i najače oružje ove reprezntacije bar ovako na papiru, videćemo kako će to izgledati na terenu. Što se napada tiče Prijović odlično igra, Mitrović je krenuo ozbiljno u Fulamu i ako tako nastavi, imamo sasvim korektan napad. Što se odbrane tiče, ima tu nekih igrača koji su u godinama, imaju i iskustvo, ali možda nije to taj nivo igre kao nekad, tako da ne znam kako će odbrana izgledati, ali nadam se da će se dobro ukomponovati, ima tu materijala i igrača koji su u formi, tako da bi se moglo nešto napraviti.

Sve u svemu dobar spisak i ovako na papiru deluje da možemo biti konkurentni, ali videćemo kako će to sve biti u praksi, počevši od ovih prijateljskih pa na dalje.

dmitrovic

basta bane nastasic kolarov

matic milivojevic

tadic            sergej          zivkovic

prijovic

4-2-3-1

dmitrovic

basta bane nastasic kolarov

matic milivojevic

tadic                                sergej

jovic        prijovic

4-4-2

Steta sto nema Fejse, oduvek sam zeleo da vidim njega i Matica u tandemu. Njih dvojica bi cinila vrhunski defanzivni tandem, dva superinteligentna igraca. Doduse, kod nedovoljno dobrog takticara ni njihovi defanzivni kvaliteti ne bi u potpunosti dosli do izrazaja.

Najjace da ce Krsto nesto da se pita oko taktike, spiska i startne postave. Slave ce tu da vedri i oblaci.

Meni nije bila losa ona igra kod Muslina, imali smo dosta suteva, igrali direktno, koristili snagu Mitrovica i lucidnost Tadica i to je to. 

Ovo sad kad budemo probali 4-2-3-1 nece liciti ni na sta, kao i uvek, bicemo tromi i nekreativni.