Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Sve je moguce na jednu utakmicu tako da ne bi trebalo otpisati jedan tvrd Portugal sa jednim sta reci i opisati kakvim igracem u napadu. Tesko ce ponoviti Evropsko 2016 ali mogu da budu neugodni bas. 

Naravno da ce da kmeci kad igra za reprezentaciju i porazi mu tesko padaju. Voleo bih da i nasi tako rade kad izgube neku vaznu utakmicu ili da urade ono sto je Ronaldo uradio za Real,Mancester i Portugal. Nisam kompleksas pa da mrzim Mesija jer gotivim Ronalda ili obrnuto ali treba biti realan da zvanicnog prvaka Evrope ne treba otpisati.

Kakva je "bruka" ovaj Brazil. Njihov jedan bek je tehnicki bolji i ima bolji dribling od cele nase lige zajedno.

Sramota osavjanje Intera koji je onako u finalu razbio Bajerna ili Celsija bez pola tima utisao Minhen. Sto je sramota za Grcku i Portugal jel zabranjeno da neko osvoji ako da vise golova od nekog drugog. Mozda je Mesi bolji ali tri koplja bas i nije ali dobro ti pricas kako bi ti voleo da bude a ne kako je objektivno.

Grcka osvojila ep a nije se plasirala na sp 2006 :smeh11:

Pa ono i nije bas sramota za Grcku,oni su posteno osvojili,sramota je veca za Francusku,Nemacku,Italiju sto nisu :)

2004. су аутсајдери доминирали.Грчка освојила ЕП, финале ЛШ било Порто-Монако.

Posted (измењено)

Aj otvorte temu za brazil.  . .

Deluje da je Ivanovic izgubio mesto u postavi. . . Maksimovic i Tosic stoperi.

Edited by IBRS

Znao sam da je nesto dublje,ne menja se kapiten iz cista mira pred svetsko.

10 minutes ago, Levo krilo said:

Ne, sramota je kako su prosli Barselonu... autobus taktika ala Radovan Curcic... To je sramota za fudbal

Срамота за фудбал је било када је Челси освојио ЛШ са најпичкастијом тактиком кроз цело такмичење, а онда сасвим заслужено га испушили у финалу клупског светског. Интер је играо сасвим фино, па и финале против Бајерна.

Португал је освојио ЕП како је освојио. Чисто их усрало, а 'ладно су могли такмичење да заврше још у групној фази.

Pre nego sto su isplivale ove neke aferice kao razlozi oduzimanja kapitenske trake. . .meni je prvo palo na pamet da ga Krstajic ne vidi kao startera. . .ali onda bi traka trebalo da predje samo na zamenika. . .a ovako Kolarov prvi, a Matic zamenik kapitena.

Jeste da igra Srbija i jeste super sto smo se kvalifikovali. Imace moju podršku i imam kartu za utakmicu sa Švajcarskom. Ali ljudi pogledajte vi te njuske koje igraju za nas, a vrhunac je Kolarov sa kapitenskom trakom i kostolomcem na klupi i Cockyem na tribinama. Ne znam, nekako mi je svejedno sve...

4 minutes ago, Ivica Cvetkovic said:

Maksimovic i definitivno ima neki problem u glavi. Bordo mu nikad necu oprostiti ali izgleda da je resio i repku da zavije u crno

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Кад год видим тог лика сетим се "оне" сцене и свака длака ми се накостреши од језе.

36 minutes ago, Levo krilo said:

Ne, sramota je kako su prosli Barselonu... autobus taktika ala Radovan Curcic... To je sramota za fudbal

I naravno da sam subjektivan kao i 99.999999999999999999999999999999999999 % ljudi koji prati bilo koji sport na planeti Zemlji

Marko nas dobija 2-0

Ako bi bili pošteni, onda je sramota i kako smo mi osvojili LŠ 91. I mi smo igrali bunker u finalu i malte ne išli na penale. A realno koga boli k? Osvojili smo i samo je to bitno i samo se to pamti! U fudbalu je samo jedna stvar bitna, a to je rezultat. Može da te usere jedna utakmica, ali ne može nekoliko njih u nizu. Kada neko osvoji neko prvenstvo, takmičenje itd. to je velika stvar i iza toga je veliki rad, bio to taktički ili neki drugi, ali veliki i treba ga poštovati. Da li se igralo lepo ili ne najmanje je bitno. Igrao si kako si mogao da dođeš do rezultata. Da si igrao lepo verovatno ne bi, a lepotu niko zapamtio ne bi.

Isto važi i za Ronalda, čovek je jedan od dva najbolja igrača današnjice i to je činjenica i za sve što je uradio zaslužuje veliki respekt, kao i Mesi. Apsolutno nebitno šta neko misli o njima kao o ličnostima, kao fudbaleri su dva ekstremno dobra fudbalera i dva najbolja fudbalera današnjice, sve drugo je realno nebitno. Ko koga više voli je već stvar ukusa i ne treba diskutovati o tome, to je uvek subjektivno i tu se slažem i tu se nikada ljudi neće složiti, niti se to može izmeriti. Samo ne treba omalovažavati ničiji veliki uspeh, jer niti jedan nije došao slučajno!

Сада, Levo krilo said:
2 minutes ago, BobMarley said:
Ako bi bili pošteni, onda je sramota i kako smo mi osvojili LŠ 91. I mi smo igrali bunker u finalu i malte ne išli na penale. A realno koga boli k? Osvojili smo i samo je to bitno i samo se to pamti! U fudbalu je samo jedna stvar bitna, a to je rezultat. Može da te usere jedna utakmica, ali ne može nekoliko njih. Kada neko osvoji neko prvenstvo, to je velika stvar i iza toga je veliki rad, bio to taktički ili neki drugi, ali veliki i treba ga poštovati. 
Isto važi i za Ronalda, čovek je jedan od dva najbolja igrača današnjice i to je činjenica i za sve što je uradio zaslužuje veliki respekt, kao i Mesi. Apsolutno nebitno šta neko misli kao njima o ličnostima, kao fudbaleri su dva ekstremno dobra fudbalera i dva najbolja fudbalera današnjice, sve drugo je realno nebitno. Ko koga više voli takođe stvar ukusa i ne treba diskutovati o tome, to je uvek subjektivno i tu se slažem. Samo ne treba omalovažavati ničiji veliki uspeh, jer niti jedan nije došao slučajno!

Samo smo smo mi igrali fudbal kroz celi KES, a u finalu na rezultat, videti pod ZVEZDA-BAJERN obe utakmice...

To nije bila poenta uopšte...