Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Krstajić će biti selektor gotovo izvesno. Najavio sam vam to pre nekog vremena, a uskoro će biti i zvanično. 

Za Muslina ide neverovatna priča ali ne bih još o tome, nek se malo slegne. 

Posted (измењено)

Dace Bog da ispadnemo. Jos bolje da imamo sva tri poraza u grupi. Da ima pravde na prvenstvo bi umesto nas igrao tamo neki Fidzi, Tuvalu, Togo... A prosli smo samo zato sto smo imali nikad laksu i ujednacenu grupu.

Ovo kako se ovi iz saveza ponasaju je za hospitalizaciju, samo da izaberu hoce li Kovin ili Padinjak. Kao necemo da se mesamo, selektor ima odresene ruke, kad ono hoce Koki da kroji tim. Muslin nije hteo ovu dvojicu i napravio/ne napravio ruzltat on bi snosio odgovornost. Uostalom, mogao je umesto Krstajica, Koki sam sebe da imenuje za selektora. Ionako voli da se mesa.

Ogadili su mi fudbal.

Edited by miloshb

Ја кад видим Мустафу на голу аутоматски пожелим да га напуне.

Јбг, јаче од мене.

Надам се да неће он бранити на првенству, ионако је више за Турску репрезентацију него за нашу.

Никога неће из иностранства, једино му распали партизан остао.

Aha raspali mustafa ,lik ih je ostavio u trci za titulu 

i doneo im Evropu i prolece u Evropi :smeh211: ***** ga u usta.

Ma branice on garant, nazalost. Ja ocima ne mogu da ga vidim, ali da je komsiluk izvukao u nekim utakmicama - jeste. U stanju je da odbrani nemoguce suteve, ali i da ih primi sa 40 i kusur metara. Imam osecaj da bi primio gol i kad bi sutnuo loptom za plazu.

Po meni bolje je na gol staviti nekog mladog i perspektivnog golmana pa neka pece zanat, a ne forisirati vise ovog.

Ima tu u reprezentaciji par likova koje da smislim ne mogu. Pocev od onog kome je mrska ova himna, preko Mustafe...

Posted (измењено)

Sto bi doticni rekao mora da dodje do sečke, pa tako neka i bude. Mladje na gol.

Spoiler

Edited by miloshb

Posted (измењено)

Zivkovic usavrsio centarsuteve kao da u nozi ima daljinski upravljac. Ovo se mora koristiti, a za njega se mora naci mesta u prvoj postavi:

kqBqabg.gif

Edited by Epaminonda

Posted (измењено)
3 minutes ago, NemanjaKg said:

Mislim da je na njegovoj poziciji starter Tadic koji nije u nekoj formi mada ni Zivkovic ne igra puno.

Zivkovic je najbolji desno, a ne igra samo zbog Rui Vitorije i zato sto mu se sprema prodaja u januaru. Kada predje u koji god klub ( pominju se Valensija, Sevilja, Arsenal), tek ce da blista.

Edited by Epaminonda

3 minutes ago, Savacijum said:

Радоња лево, Живковић десно, будућност српског фудбала.

Тек ће они показати свој пуно потенцијал.

Zaista nisam pristalica omalovazavanja Zivkovica, verovatno zato sto je igrao za Partizan, koje se ponegde moze procitati. Momak ima talenta na bacanje, sjajno razumevanje fudbala, mogao bi u buducnosti da bude jedan od najboljih na svojoj poziciji.

Баш тако..

Онај ко каже да тај момак није квалитетан играч, тај уопште није објективан.

Надам се да Свилара нећемо брзо потрошити, нека се то дете постепено развија биће прилика да брани на првенствима.

Posted (измењено)
13 minutes ago, Savacijum said:

Баш тако..

Онај ко каже да тај момак није квалитетан играч, тај уопште није објективан.

Надам се да Свилара нећемо брзо потрошити, нека се то дете постепено развија биће прилика да брани на првенствима.

Nazalost, njega ce Benfika brzo potrositi. Taj klub najvise pratim od inostranih i mali na svakoj utakmici napravi neku vecu gresku. Danas se i povredio i zamenjen. Osim toga...nije se navodno jos odlucio izmedju Srbije i Belgije. Cak i onaj Lijanko govori da bi sada igrao za Srbiju...hahah.

Po meni, trenutno VMS bolji od Svilara.

Edited by Epaminonda

Штета, прерано су гурнули момка у ватру..

Све радекако би обрнули лову па зато и гурају тог момка, јер очекују да он буде нова златна кока.

Какав је тај Лијанко?

Њега беше Мркела ископао :mrgreen:

8 minutes ago, Savacijum said:

Штета, прерано су гурнули момка у ватру..

Све радекако би обрнули лову па зато и гурају тог момка, јер очекују да он буде нова златна кока.

Какав је тај Лијанко?

Њега беше Мркела ископао :mrgreen:

Njega ce otac. da upropasti. Napustio je Anderleht jer mu nisu obecali mesto startera. Benfika ocigledno jeste cim je po dolasku dobio broj 1.

Lijanka nikad nisam gledao. Ono sto znam je da momku treba dati univerzalni pasos da moze da igra za svaku reprezentaciju kad se ukaze prilika.

Крстајић..Нисам волео Муслина кроз цели циклус,био сам донекле задовољан кад су раскинули сарадњу,пре свега због,барем по мени лоше игре и никакве назнаке бољитка у скорашњости,али ставити јебеног Крстајића на место селектора тима који се пласирао након пуних осам година на на неко веће такмичење је лакрдија жалосна.

Лаку ноћ.

Навијаћу ја за неку Пољску или Египат,колико видим.

Смејурија..Крстајић..

Sa Muslinom smo se plasirali,s tim sto nam je 

igra bila takva,tako da maltene nismo ni osetili kvalifikacije,

sve je proslo brzo veoma,neupecatljivo i neubedljivo.Krstajic pocetnik

selektor na sp...glupost.Aj da se nadamo da ce nas iznenaditi.

Posted (измењено)
5 minutes ago, Detnaw said:

Крстајић..Нисам волео Муслина кроз цели циклус,био сам донекле задовољан кад су раскинули сарадњу,пре свега због,барем по мени лоше игре и никакве назнаке бољитка у скорашњости,али ставити јебеног Крстајића на место селектора тима који се пласирао након пуних осам година на на неко веће такмичење је лакрдија жалосна.

Лаку ноћ.

Навијаћу ја за неку Пољску или Египат,колико видим.

Смејурија..Крстајић..

Kako za Poljsku brate Nikolaje?:a015: Ajde da rece Nemacku pa donekle da razumem..

Ja sam bio za to da se za selektora postavi neka od tetkica sa duzim stazom u FSS, koja je videla razne mene itd

Edited by Epaminonda