Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Usi ce on njima da cupa koliko je lud! A s obzirom na njegov karakter nadam se da ce bitnu ulogu imati Bosko Jankovic, veliki borac, sto je pokazao i na terenu i van terena kad su ga sikanirali u Djenovi.

EDIT: Sad kad pomenuse ovo finale Kupa u Krusevcu, pade mi na pamet da ne bi bilo lose da se neka od kvalifikacionih utakmica odigra u Nisu ili Kragujevcu, realno u Beogradu je naspram broja stanovnika jako losa poseta kad igra reprezentacija, verujem da bi Cair ili Cika Daca bili puni i bila bi jako lepa atmosfera.

Највише ме радује чињеница да ће Сакић и Коцић бити у стручном штабу. Све Звездаши!

Nije valjda golman Kocic, onaj celavi, krakati? Svaka cast njemu kao golmanu Zvezde, ali mi nikad nije bio covek simpatican, a ne znam sto. :D

Јесте, он. Одличан голман одувек био, хвала му за све. Са њим на голу смо титуле освајали и имали феноменалну одбрану.

Kocara bio trener CSK iz Celareva. Imam osecaj da je slicnog karaktera kao Miha i nadam se da nece dati ovim slepcima da glume zvezde, zvezdice, mesece, satelite i ostala nebeska tela, to je kod nas najveci problem. I da ce ih Miha malo poduciti Italijanskom stilu igre, jer realno defanzivno orijentisani igraci su kod nas dominantniji od ofanzivno orijentisanih igraca. Mada, kad se setim Fiorentine za vreme Mihe, nisu oni uopste igrali los fudbal, cak su uglavnom dominirali, ali uvek nekako prime gol iz prekida, a da ga umuljaju nema sanse ili se otele dok to urade, nesto slicno kao Zvezda sa Robijem do skoro. Dal' je to losa Ljupkova skola, sta li je, Boga pitaj... :)

nadam se da će proraditi više srpski inat i u fudbalu, pa da poderemo hrvate u oba meca...

Кад се сетим претходних мечева са њима и Батицине реакције у Загребу :smeh211: Које је године то уопште било, сећа ли се неко?

Зар прође 12 година само.. имам утисак као да је 15 бар.. неко друго време јбт. Батин потез је био глуп, избацише нам играча, али нико га није кривио због тога, чак супротно. Кад се сетим још Декијевог гола.. У Београду је било 0-0, они су очекивали да ће у Загребу да нас разбију, али имали смо одличан тим и били тамо бољи. Видећемо сада шта ће бити, ако будемо играли у најјачем саставу, биће веома интересантно.

п.с. Проко, Бата је Звездаш :)

А сећате ли се када је на Маракани нестало струје у првом мечу и онда цео стадион уби,уби... неверујем да им је било нимало свеједно . :P

Ми увек играмо добро "велике" утакмице , а падамо на малим надам се да ће Миха успети да промени приступ утакмицама ,а група сигурно није нимало наивна Белс,Белгија ,Македонија,Шкоти .

Он је у два наврата играо за мали клуб.Дал је Звездаш овако не знам.

Знам да јесте, сећам се чак дана када је из Рада прешао код њих, али је пре тога био наш навијач, и никада заиста није нешто лоше о Звезди рекао, макар ја то нисам нигде чуо или прочитао.

Баш то Милпаре.Преносили су и нашу Звезду пар пута,и против Стразбура чини ми се.Нису нам баш донели срећу :smrc11:

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/bajkovic-orao-stojkovic-nije-na-spisku-77620.html nije sto je nas, ali zasluzio je! Imace po meni konkurenciju u Brkicu, koji je ozbiljan golman.mustafu necu ni komentarisati.