Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

4 minutes ago, Јури said:

Posle prvog kola možda i budemo prvi u grupi :smeh211:

Треће коло играмо против Бразила ту нам је довољно нерешено  за прво место јел добићемо Костарику и Швајцарску

Група је добра, још бољи распоред, играмо задњу са Бразилом у Москви на стадиону Спартака, до тада ће Бразил имати две убедљиве победе и можда искулирају трећу па узмемо бод пред препуним стадионом наших навијача[emoji3]

Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

Hahaha,kakvo loženje da je Kostarika slaba,ne zanosite se.Ode tako i ''presmešni '' Senegal 2002 u Koreu na SP i izbaci Francusku sa Tiramom,Zidanom i družinom...Neozbiljni i nepoznati Papa Buba Dijuf i burazer mu El Hadži Dijuf...Pa su naše sveznalice 2006 upisale bodove protiv Obale Slonovače pa nam napuniše gušu Drogba i družina iz Bjelokosti...

Ova ''Kokezija'' od tima što tobož predstavlja državu Srbiju u fudbalu sa sve vrlim izbornikom Krstajom neće ni bod uzeti u Rusiji.

Hahaha,kakvo loženje da je Kostarika slaba,ne zanosite se.Ode tako i ''presmešni '' Senegal 2002 u Koreu na SP i izbaci Francusku sa Tiramom,Zidanom i družinom...Neozbiljni i nepoznati Papa Buba Dijuf i burazer mu El Hadži Dijuf...Pa su naše sveznalice 2006 upisale bodove protiv Obale Slonovače pa nam napuniše gušu...
Ova ''Kokezija'' od tima što tobož predstavlja državu Srbiju u fudbalu sa sve vrlim izbornikom Krstajom neće ni bod uzeti u Rusiji.

Mojne tako, igraće almighty Sergej.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Dobar zreb , imali smo srece i kod izvlacenja protivnika i kod rasporeda utakmica ....

Brazil je po mom misljenju gotovo sigurni sampion sveta , sreca da igramo sa njima trecu - jer ce verovatno vec imati prolaz i malo odmoriti kljucne igrace .... Sa siptarima cemo se boriti egal , a ocekujem da u prvom kolu pobedimo Kostarikance .... Sanse za prolaz ( napokon ) su 50 : 50 ......

Meni je ovo lakša grupa i od one u Južnoj Africi i od one iz 2006. u Njemačkoj. 

Kakva je talija Muslin kao mali Stanoje  :cool:

Nisam zadovoljan, svakako sam hteo da izbegnemo dva juznoamerikanca, Brazil je jedan od glavnih favorita za osvajanje, Kostarika je daleko od ekipe sa kojom moze da se razmislja lako cemo, ovde su jedino siptarski svajcarsci nas kalibar.

Obzirom da smo kvalifikacije prosli na suvi kvalitet, nisam optimista uopste.

"Čuva te Jagoš"

"u sunce ti ***** kalajisano, daj odmori me ovu"

Malo šale nije na odmet :))

Screenshot_2017-12-01-16-56-36.png

Ramadanija bolje da odustane na vreme, da se ne rasprsi san o mocnom srpskom fudbalu pod Kokezinom vladavinom.

Pa s obzirom da smo bili u 4. šeširu ne možemo baš očekivati lakšu grupu od ove. Lkša je jedino A grupa, al malo je previše da očekujemo da ćemo baš tu da uletimo. U drugoj (ili trećoj) najslabijoj grupi smo, malo li je? Dvije ekipe po mjeri da se pokoljemo za 2. poziciju. Sjetite se 2006. kad smo bili sa Argentinom, Obalom i Holandijom.. 5 puta jača grupa od ove.

Jbg ne može Panama, Vijetnam i Kambodza..   

da nisu smenili Muslina bio bih siguran da bi prosao grupu. i ovako verujem da imamo realne sanse. nije mogla bolja grupa da nam se padne :D jeste Brazil jak, ali Kostarika i Svajcarska nisu nista jaci od nas, mozemo da se bijemo sa njima, pa cemo videti.

Otvorio sam novu temu za Svetsko Prvenstvo da znate

"Čuva te Jagoš"
"u sunce ti ***** kalajisano, daj odmori me ovu"

Malo šale nije na odmet :))
Screenshot_2017-12-01-16-56-36.thumb.png.7ab6f460366dd66446a8edb89d413371.png
Njega nije potrebno čuvati. Gde baš nađe ogavnog polufudbalera od svih Brazilaca [emoji3]

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Hahaha pa u tome je i fora !!! :))))

Po meni firminjo neradi nista za ekipu samo smeta :DD

Ovo treba da bude tim za SP!!!

Mustafa

Žule, Vujadin, Nastasić, Kolarov!!! super odbrana svi znaju a dobro i igraju odbranu

Sredina bilo ko samo ne onaj panj Fejsa hahaha :))

Napad katai, radonja, tadić i u špicu Jović 

To je moderan tim sa dosta kreacije i brzih igrača.samo tako možemo daleko, ali nažalost ništa od svega ovoga

Ukrštamo sa grupom dje su Meksiko i Njemačka. Nek Meksiko iznenadi švabe i eto nas u četvrtfinalu :cool:

Grupa je solidna moze i bolje a moze i gore tako da u sustini moramo dobiti prvu utakmicu kako znamo i umemo.Dobra stvar je sto sa siptarima igramo u Kaliningradu koji je ovamo blize mnogo pa ce biti mnogo nasih navijaca u toj mozda najvaznijj utakmici.

Kokeza, čuj me! Daj mi reprezentaciju i biću prvak sveta

pre 9 sati | mozzartsport.com

Piroćanac Zoran Đorđević (65) podneo zvaničnu kandidaturu za novog selektora Srbije

Srbija još uvek nema selektora koji će je predvoditi na Svetskom prvenstvu u Rusiji. Mladen Krstajić i dalje je samo vršilac dužnosti, a kada je funkcija već upražnjena javalju se i ozbiljni kandidati za to mesto.

Naime, konkretnu zvaničnu kandidaturu na adresu Fudbalskog saveza Srbije poslao je danas iskusni srpski stručnjak Zoran Đorđević (65). Piroćanac, koji se proslavio radeći uglavnom na afričkom kontitnentu, učinio je ono što rade mnogi treneri recimo u Premijer ligi, čim neka menadžerska funkcija ostane upražnjena, a što nije slučaj kod nas - prijavio se za posao.

Poslao je svoju biografiju i istakao kandidaturu za kormilo Orlova.
"Ponavljam i apelujem po ko zna koji put da ne dozvolite da se iste greške, namerne ili slučajne, ponove i ovaj put. Ako košarka, vaterpolo, tenis, rukomet, odbojka, tekvondo, veslanje... mogu da budu šampioni sveta, to isto pod mojom trenerskom komandom može biti i reprezentacija Srbije u Rusiji 2018. godine. Zato vas preklinjem i molim da sve moje sugestije uzmete najozbiljnije i najurgentnije u obzir kako više ne bismo gubili dragoceno vreme. Pozovite me na razgovor kako bih vam u detalje objasnio moje hitne mere i akcije i moju trenersku foiliozofiju koju ću primeniti kako bismo postali šampioni sveta u fudbalu", istakao je Đoređević u otvorenom pismu čelnicima Fudbalskog saveza Srbije.

15144713218849.jpg

Nekadašnji trener Radničkog iz Pirota proslavio se radeći u Kuvajtu, Emiratima, Saudijskoj Arabiji, Kataru, Bahreinu, Iranu, Siriji, Sudanu... Čak je i Bi-Bi-Si o njemu svojevremeno snimao dokumentarac, a on želi da obraduje navijače fudbalske reprezentacije Srbije.
"Naša fudbalska reprezentacija Srbije mora da dobije novog kvalitetnog selektora koji će ispuniti sva očekivanja grđana Srbije i na Svetskom prvenstvu u Rusiji ostvariti najveći uspeh u istoriji našeg fudbala, a to je osvajanje titule šampiona sveta. Nudim moje teoretsko i praktično znanje i iskustvo fudbalskog trenera stečeno radeći sa pet reprezentacija i u prestižnim klubovima 14 zemalja." 

Đorđević se nada i da će izbor selektora pratiti fer i poštena atmosfera.
"Očekujem, kao i svi građani Srbije, da izbor selektora naše reprezentacije bude obavljen na dostojanstven, pravedan, pošten i profesionalan način, poštujući sve dobro poznate kriterijume u sportu. S obzirom na to da je mnogo puta do sada biran selektor na nepravedan, ne transparentan način, pod velom tajne i isključivo iz ličnih interesa, nadam se da se greške iz prošlosti neće ponoviti", poručio je Zoran Đorđević.