Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Treba mi da sastavimo pravu . tj . najbolju reprezentaciju , dovedemo dobrog trenera , pa ce onda sve biti mnogo lakse ...

Voleo bih Poljsku iz prvog sesira , Rusija je domacin i nije lako sa domacinom igrati .... Poljska je rival po meri ..... iz drugog Peru , iz treceg Tunis .....

Poljska je bar 2 ili 3 puta jača od Rusije. A i njima će biti kao domaći teren, nagrnuće Poljaci. 

2 minutes ago, Јури said:

Poljska je bar 2 ili 3 puta jača od Rusije. A i njima će biti kao domaći teren, nagrnuće Poljaci. 

Ne bih rekao da je bolja od Rusije, i CG je u Varsavi umalo iznenadila Poljake .... A domacin je domacin - ulozio je milijarde , sve se to racuna.... ovde mislim i na podrsku sudija ....

Koliko god da nagrne Poljaka , nagrnuce i nasih + Rusi , dakle imacemo mi vecu podsku sa tribina .... sigurno ....

Ma kvalifikacije se igraju sa pola snage. Gledali ste valjda Poljake na Evropskom. Razvalili su Njemačku u grupi, poigravali se sa njima. Rusija je bila bijedna i žalosna + sad nisu takmičarsku utakmicu odigrali upravo od tog Evropskog prvenstva. Jedan Lewandowski je bolji nego 5 tandema Smolov-Kokorin. Meni je Poljska tu medju jačim protivnicima iz prvog šešira, ništa slabija od Argentine, Portugala (znamo kako ih je Portugal izbacio na EURO), Njemačke i Rusije.. Brazil, Francuska i Belgija su već osjetno jači od njih. 

A u navijanje Rusa se ne bih previše nadao. Koliko god da nas vole, kad se primi gol energetski padnu i navijači zvezde dok Zvezda igra a ne Rusi. Biće fino na početku utakmice, buka, i kako bude nepovoljniji rezultat dignuće ruke i naši navijači a ne tek Rusi. 

Posted (измењено)
20 hours ago, Јури said:

Ma kvalifikacije se igraju sa pola snage. Gledali ste valjda Poljake na Evropskom. Razvalili su Njemačku u grupi, poigravali se sa njima. Rusija je bila bijedna i žalosna + sad nisu takmičarsku utakmicu odigrali upravo od tog Evropskog prvenstva. Jedan Lewandowski je bolji nego 5 tandema Smolov-Kokorin. Meni je Poljska tu medju jačim protivnicima iz prvog šešira, ništa slabija od Argentine, Portugala (znamo kako ih je Portugal izbacio na EURO), Njemačke i Rusije.. Brazil, Francuska i Belgija su već osjetno jači od njih. 

A u navijanje Rusa se ne bih previše nadao. Koliko god da nas vole, kad se primi gol energetski padnu i navijači zvezde dok Zvezda igra a ne Rusi. Biće fino na početku utakmice, buka, i kako bude nepovoljniji rezultat dignuće ruke i naši navijači a ne tek Rusi. 

Ja se u bracu Ruse uzdam ka u sebe.:; A Poljake mislim da precenjujes...Jedan Lewandowski ne moze mnogo sam. Poljska uopste nije blistala u svojim kvalifikacijama.

Edited by Epaminonda

22 hours ago, Јури said:

Treba da nam dodje Rusija iz prvog šešira ili iz drugog Peru ili Švajcarska, a da iz trećeg ne dodje Senegal, pa da kažemo da je prolaz moguć. 

Ne moze tri iz Evrope  maksimum je dve.

Male su sanse za Evrospku reprezentaciju iz prvog sesira.

Ramadaniji vise niko ne lezi. 

A sto se Rusije konkretno tice, nista posebno. Dosta iskusnih igraca (jedino ako nisu podmladili u medjuvremenu), ali tanki su kao reprezentacija. Ni to sto su domacini nece im previse pomoci. 

2 minutes ago, AleksMCZ said:

Ramadaniji vise niko ne lezi. 

A sto se Rusije konkretno tice, nista posebno. Dosta iskusnih igraca (jedino ako nisu podmladili u medjuvremenu), ali tanki su kao reprezentacija. Ni to sto su domacini nece im previse pomoci. 

Jedino moze da im pomogne ako im mi padnemo

Prije žrebanja 4. šešira znamo da ne možemo sa Portugal-Španija, Njemačka-Meksiko, Argentina-Hrvatska, Belgija-Engleska.. Top žreb za sada, samo da ne uletimo u poslednji šešir!!!

Ako nas sad izbuku ili u naredna 4 izvlačenja, idemo na Brazil, Švalcarska i Kosta Rika

Toooopppp!!! Brazil - Švajcarska - Kost Rika - Srbija !!!

Добар жреб, са Швицом и Костариком се боримо за то друго место. 

Odlicna grupa! Verujem da prolazimo, samo pametno sa siptarima, defanzivno igraju. 

Prije poslednjeg izvlačenja ostale su nam 3 moguće grupe

Rusija-Urugvaj-Egipat, Brazil-Švica-KostaRika i Polska-Senegal-Kolumbija

Ova prva bi bila najlakša, a poslednja najteža. Ova sa Brazilom po mjeri! 

BARDA ZA SELEKTORA!

3 minutes ago, Јури said:

Prije žrebanja 4. šešira znamo da ne možemo sa Portugal-Španija, Njemačka-Meksiko, Argentina-Hrvatska, Belgija-Engleska.. Top žreb za sada, samo da ne uletimo u poslednji šešir!!!

Ako nas sad izbuku ili u naredna 4 izvlačenja, idemo na Brazil, Švalcarska i Kosta Rika

Toooopppp!!! Brazil - Švajcarska - Kost Rika - Srbija !!!

Прво играмо против Костарика можемо да будемо и први у групи

Сада, Nenad74 said:

Прво играмо против Костарика можемо да будемо и први у групи

Posle prvog kola možda i budemo prvi u grupi :smeh211:

Koliko sam iscekivao Argentinu i kroaciju,smorih se kad smo ih mimoisli.Nisam optimista,to je ipak nasa reprezentacija :smeh211:

Dobro je da nismo izvukli uvijek neugodne afrikance. Da smo otišli u poslednju grupu ne bi bod uzeli :smeh211: