Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)
Just now, Kisli Krastavac said:

Ma nije samo to, ima onaj start nad Oumaruom u kupu protiv Vose kad ni zuti nije dobio, otresao ga bez lopte samo tako, pa se secam da je nekog i osamario isto bez ikakve sanskcije. Zao mi samo sto nema isecaka tih situacija a mrzi me da gledam po YT

Ja vise s ovim ne mogu da se raspravljam, pored njega ovakvog kome jos ytrebaju grobari kao neprijatelji? Ovo je tuzno sta sve danas "navija" za Zvezdu.

KADU.jpg

Ovo je onaj legedarni nedosudjeni penal, gde je ovaj dripac pricao pricu kako se Kadu bacio na njega, a lik se ko sivonja zaleteo u Kadua, niti je bilo penala niti zutog za ljigavca, tad su nas govna opasno pokrala ali dobro nije sad to tema.

Da je Terzic pametan pa da isproziva doticnog za ovo cimanje Krsticica i Radonjica.

Edited by Dr. Mabuz

Da "partija" sutra vrati Muslina, covek bi podrzavao Muslina. . . nema potrebe za nekom dubljom analizom.
Krstajic je ljiga, al ajde to. . .covek nema nikakvog trenerskog iskustva koje bi ga preporucilo da vodi reprezentaciju. . .

Ako mi neko navede primer u svetu da je nekom prvi posao bio da bude selektor, ja dižem obe ruke za Krstajića, pa čovek nikoga do sada nije vodio!!!

Добар селектор Крстајић који продаје причу да је сам саставио списак јер ''људи знају његов карактер'', а све му менаџери кроје тим. Рукавина му игра опет, лик који је ментално ретардиран за фудбал, никаквих бре он квалитета нема. Даље, по чему је Аксентијевић из Радничког заслужио позив? Занемаримо што је у прошлости играо за ФКП, после тога не може да се повеже нигде.

Зове Радоњића и Крстичића да одиграју по 10 минута? Ма дај јеботе, па боље да су људи остали овде и одрадили тренинге са екипом. Савић је тренутно најбољи српски штопер, у најбољој форми, нема дилеме, нити ово причам субјективно и за њега као нема места? Причам ти причу... Шатро пустио младе да играју, као да се мисли да ће сада млади играчи више простора добијати. Добиће простор СМС и евентуално Живковић и то је то.

Не вреди, риба смрди од главе. Треба одатле кренути са чишћењем.

П.С. Пребацујте све ово у тему предвиђеној за репрезентацију.

Koliki trebas da budes debil da bi postavio za selektora Krstajica......Svetsko prvenstvo , svetska pozornica , sve najbolje sto fudbal trenutno ima,  dolaze eminentni strucnjaci a tebe vodi Mladen Krstajic? E zivote limunova koro 

1 hour ago, keyser_soze said:

Koliki trebas da budes debil da bi postavio za selektora Krstajica......Svetsko prvenstvo , svetska pozornica , sve najbolje sto fudbal trenutno ima,  dolaze eminentni strucnjaci a tebe vodi Mladen Krstajic? E zivote limunova koro 

Dovoljno je da budes Srbin u Srbiji...

Шамар ФСС и Кокези Спортклуб узо права на преносе за квалификације за следеће ЕП

Posted (измењено)

Hajde da svako postavi prvu grupu koju je dobio na ovom simulatoru žreba. Da vidimo ko će biti najbliži

Evo ja da ponovim svoju grupu:

Brazil

Engleska

Egipat

Srbija

P.S. Ne bih voleo da pobedim :smeh211:

Edited by Epaminonda

3 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Ne bi se niko bunio hehe, iz prve.

81af7c581737a90630e26d4eb1dac26a.jpg

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Ova bi nam bila najbolje moguca grupa.

Мени изашло у групи H Србија,Пољска,Мексико,Сенегал

Treba da nam dodje Rusija iz prvog šešira ili iz drugog Peru ili Švajcarska, a da iz trećeg ne dodje Senegal, pa da kažemo da je prolaz moguć. 

5 minutes ago, Јури said:

Treba da nam dodje Rusija iz prvog šešira ili iz drugog Peru ili Švajcarska, a da iz trećeg ne dodje Senegal, pa da kažemo da je prolaz moguć. 

Ja bih radije Poljsku.