Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Podrzao sam Muslina kada je bila sva ta frka oko SMS ( i uopste koncepcije koju je imao ) - jer je dres sa drzavnim grbom svetinja i vazniji od bilo koga pojedinca . Takodje smatram da selektor treba da radi bez pritisaka i da bude suveren u odlukama oko taktike i igrackog sastava - jer ce on odgovarati za rezultate i igru tima..... Realno , rezultat je ostvaren , ali  igra tima je bila .... poprilicno slabasna ....

Sad je opet druga situacija - selektor je razresen duznosti i doci ce novi .... Sto je vazilo za Muslina treba da vazi i za tog novog - neka mu se da sloboda da sprovodi svoje takticke zamisli i da odabere igrace za koje smatra da ce najbolje izneti njegovu koncepciju ....

Tesko da ce novi selektor igrati sa tri stopera i nastaviti Muslinovu koncepciju .... Verovatnije je da ce igrati neku drugu formaciju  i u skladu sa tim i pozvati i neke druge igace ( a nekima se i zahvaliti ) ....

Sto se tice SMS on definitivno ima mesta u 22 najbolja nasa igraca - tu ne bi trebalo biti spora ... sjajan je igrac , nas Balak )) ... Bilo kao startera , bilo kao rezervu - ocekujem ga u sastavu za SP .... to zavisi od novog selektora -  a   tu bih najvise voleo da vidim Paunovica .... Vreme je za podmladjivanje i promene u timu - a on je prava licnost da to uspesno i realizuje ....

Сада, Kisli Krastavac said:

Ma super, usrecices se Savicem, kako da ne. Pravis od njega Ronalda i Mesija, kao da ce sa njim da svane nasem fudbalu, igracemo finala SP i EP. Obavesti me samo sta je bilo kad si se probudio.

A samim tim svojim upisima i potvrdjujes ono sto mnogi govore, da ga nije zvao zbog ucenjivanja pored toga sto nece da igra odredjene pozicije. Ako ti treba takav covek u reprezentaciji onda ok. Koji ce posle selektor da ima autoritet posle svega? Kako se miris sa cinjenicom da je savez taj koji upravlja reprezentacijom i odlucuje ko mora da igra a ko ne? Bil pristao na takvo nesto u Zvezdi, da se recimo Terzic pita umesto Milojevica?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Gde sam ja napisao da je on Ronaldo ili Mesi ali je za razne Milivojevice,Gudelje,Fejse upravo to sto si napisao.Ja samo zelim uspeh svojoj zemlji i da ima sto bolji tim.,a porednjenje sa klubom je glupo jer ovde SMS moze da ode da igra za drugu zemlju i da ga izgubimo zauvek.To je savez morao da spreci kao sto se nadam da ce save ubediti Svilara i da mu omoguci da obavezno ide na Mondijal u interesu naseg fudbala u narednim godinama.

7 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Ma super, usrecices se Savicem, kako da ne. Pravis od njega Ronalda i Mesija, kao da ce sa njim da svane nasem fudbalu, igracemo finala SP i EP. Obavesti me samo sta je bilo kad si se probudio.

A samim tim svojim upisima i potvrdjujes ono sto mnogi govore, da ga nije zvao zbog ucenjivanja pored toga sto nece da igra odredjene pozicije. Ako ti treba takav covek u reprezentaciji onda ok. Koji ce posle selektor da ima autoritet posle svega? Kako se miris sa cinjenicom da je savez taj koji upravlja reprezentacijom i odlucuje ko mora da igra a ko ne? Bil pristao na takvo nesto u Zvezdi, da se recimo Terzic pita umesto Milojevica?

Сконтај да нема свхре писати. Само себе мучиш. Ја сам то сконтао још онда када је написао да га је требао звати да овај не би отишао играти за другу репрезентацију.. А у суштини, ко нормалан би хтио имати репрезентативну курву у националном тиму. Исто онај Лијанко из Торина. Јуче би играо за Србију, данас за Бразил, а сутра за Италију. Такве ко јебе. Они ако ништа, немају људске особине за репрезентацију. И наравно, не говорим овдје да је СМС такав, него се осврћем на такву могућност.

Али ајде, биће у тиму за СП. Сада ни финале није далеко.

ЕДИТ: И док пишем овај упис, видим да он опет написа исто :drinks:

Uopste nije poenta SMS vec Muslinov inat ....Nema to nikakve veze sa sistemom ...Mnogi igraci se nisu uklapali u sistem pa je napravljen sistem za njih ako se smatra da bi time tim dobio apgrejd u odnosu na njihov izostanak...Ne kazem da je SMS Mesi i da bi za njega trebalo praviti sistem nego navodim da nije uvek tako ...Iskren da budem nisam bas neki ljubitelj SMS , cak mi je decko i potpuno antipatican ako cemo subjektivno ..Stvar je Muslinovog inata koga je on vec i ranije ispoljavao ..A od inata nema goreg zanata...

Ja licno i taj sukob stavljam po strani i iskreno ne bih ga ni pomenuo da ne postoji nesto drugo sto mu zameram....Sve Rukavine, Gudelje , Markovice i sl. koje je zvao i pitam se po kom kriterijumu je odabrao bas te u odnosu na neke druge na njihovom mestu ...Smatram da nema opravdanje...A ono glupo objasnjenje kakve veze ima kad je otisao na SP to je  besmisleno i bez komentara

Nakon svih gore navedenih dragulja koje je pozivao potpuno sam siguran da je on ostao negde u daljini onako kao duga pocelo bi da se smesi i lice Race Petrovica koji bi volsebno upao u bus za SP ....Toliko o njegovim kriterijumima ...Mozda je samo samostalan i tvrdoglav za SMS ali verujem da nije takav kad su ovi dragulji u pitanju....Sutra  bi mu se pojavio i neki drugi SMS na kome bi terao inat , vazno bi bilo samo da si poslusan imas dobrog menadzera i tvrdgolavi selektor ce te pozvati u suprotnom osetices njegovu "samostalnost"

30 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Super, nek ide Spaniju da ucenjuje, ne Srbiju. Na zalost, ucena uspela. A vama zelim da dovedu Pacoja na klupu Srbije. Za bolje nismo/te.

ima postupak i za takve koji tog zaista prizeljkuju 

image.png

Ljudi jel vi mislite da "zapelo" samo oko Sergej Milinkovic-Savica?

Mislim da je bedna i loša igra naše reprezentacije glavni razlog što Muslin više nije selektor, a igra je loša i bedna zbog manjka kreativnih igrača koje selektor nije stavljao u tim!!!   Nije samo SMS u pitanju !!!

Posted (измењено)

Ko igra za raju ,i zanemaruje takt'ku,ne igra fudbal na SP

КАД ЈЕ БИЛО СТАНИ,ПАНИ,
НИСМО БИЛИ ПЛАСИРАНИ,
НИЈЕ БИЛО РЕЧИ ГРУБЕ,
ТРЕБО СИ НАМ СЛАВОЉУБЕ.

Edited by salexxx

Za mene je ovo jedan potpuni, ali potpuni apsurd i vredjanje zdravog razuma. Smeniti selektora koji je izborio plasman na SP :zurka11:

Do juce anonimni SMS bio je pozvan da igra za reprezentaciju i pre nego sto je postao zvezda, ali je ODBIO da igra na poziciji koja mu je namenjena i tu bi trebalo da se prica zavrsi za njega, ko god da je selektor. Da li je Muslin bio u pravu? Mozda jeste, mozda nije - ali ono sto je cinjenica jeste to da smo otisli na SP sa prvog mesta. Kako smo igrali? Briga me kako smo igrali i kako cemo igrati dogod pravimo rezultate. Prognozirali su mnogi popop u kvalifikacijama - zapusena su im usta. Vecina njih prognozira potop i na SP, sad samo ocekujem da ako ga dozivimo da ce opet biti kriv Muslin.

Svaka cast Muslinu sto je ostao dosledan svojim principima i sto nije pristao na ucene jebenog Kokeze. I da, muka mi je generalno da gledam nasu reprezentaciju kada znam da nece igrati oni koje selektor odabere i za koje on snosi odgovornost. Ko misli da nije tako, izvol'te:

Pare braćala. Pare. Nije Sergej jedini razlog. 

Dean je dosta dobro razložio kako smo izgledali. Samo treba pozvati Anćelotija. :smeh211:

Ja vam lepo rekoh da Slavoljub nije hteo da deli kintu sa Kokezom, a vi tu tupite o SMS-u.

Najace da su se razisli zbog lose igre ili SMS. . .jebe se njima za igru.

Bogami ako je Sergej glavni razlog(naravno da nije :smeh211:),onda ga treba besiti na trgu u slucaju da nas ne odvede minimum u cetvrtfinale.

Mateja ga sa saopšenjem zavrnuo. 

U vezi Gudelja. Meni nikad ne bi igrao igrač koji ima 25 godina i ode u Kinu jer upravo tim razmišljanjem pokazuje da nema apsolutno nikakve ozbiljnije namere osim da uzme lovu. 

Posted (измењено)

Samsonov ( i igrači Donjecka), Semak, Cvijetin Milosevic, Dzajic, Kezman...sve pricaju istu pricu. Ali, nije Muslin što mu zbore..

Edited by Epaminonda

Spustio ga Kezman i ispod zemlje. Kakav Muslin i bakraci... Idi begaj... Svi su oni tamo isti... Sve to treba oterati u tri p.m.

Celavac da prizna na sudu zbog kog menadzera je gurao Stefana Mitrovica obicnog poluamatera i razne Jagose,Rukavine i slicne.

Muslin je pola trener pola kombinacija.Koliko samo igraca je to izjavilo za njega a nisam cuo da je Kezman imao neku mrlju u karijeri osim onog sukoba sa Vidicem u Nemackoj.