Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Ove ima dosta kontradiktonosti tako da sta god da kazes stavljas se na neciju stranu i bivas etiketiran , a nijedna strana nije ispravna...FSS je takav kakav je , pogotovo sa Kokezom to je opste mesto i ne bi trebalo objasnjavati ...a i Muslina bar mi znamo ...Bez obzira sto smo posle dugo godina otisli na neko prvenstvo , imali smo uzasno laku grupu i puci cemo na prvenstvu to se vidi iz aviona ...E sad neko je za pricu zasluznih gradjana da ostane jer je izborio ( kako besmislena rec , protiv indijanaca u grupi , al dobro ) ali zato neka se ne sumnja da bi on vodio takodje samo one koji su "izborili" ucesce i nema potrebe zamajavati se da bi Muslin ubacio bilo koga drugog makar u zivotnoj formi...Znaci njegova tvrdoglavost " Ja sam izborio ucesce sa ovim igracima i njih vodim i to je to " ...Sto se mene tice smatram da nam se smesi jedno lagano ciscenje sa Muslinom njegovim Rukavinama , Gudeljima i ostalima i njegovom igrom na SP ...Naravno ne bi to bilo 0-3, 0-5 itd ali bi bilo jedno lagano 1-0,2-0 pa i nekih 0-0 protiv nekih Panama gde kao nismo imali srecu i sl , i onda bi bilo " Dobro vazno da smo otisli a i nisu nas mnogo punili , malo nam falilio""..a u stvari falilo nam je mnogo ..

Zato smatram da bi trebalo probati sa nekim drugim , neka sok terapija mozda i uspe ....Ovo mucenje na SP ne bih zeleo da gledam ...Sve ovo kazem ne zeleci da se stavim iza Kokeze ( o njemu ne treba trosoiti reci ), sto znam da cu biti etiketiran

Laka grupa, mnogi zaboravljaju da su nas odlaska na velika takmicenja kostali,direktno, kiksevi protiv Estonije, drugi put Slovenija na JNA. Sta je za nas laka grupa i lak protivnik?

Da ne pominjem Klementeovo brukanje u Kazahstanu,  Azerbejdzan itd,itd.

Ovo je velika sramota i spin. 

21 minutes ago, Lux said:

Nije dobra bila igra u zadnjih 3 meseca.. Provlacili smo se na guzove

Ne pozivanje SMS za koga se otima Evropa

Jako malo sanse je davao Ljajicu, a o Zivkovicu,Radonjicu,Grujicu i ostalim mladima je rekao da ih ne pomislja zvati na SP ..

Nikad laksa grupa kvalifikacija a mi se mucili do zadnjeg kola..

Ovo je u globalu ima jos stvari a ovo su najbitnije zbog cega dobija sut kartu

Хвала.

Da je zasluzio da vodi selekciju na Mondijalu da jeste ali ako je zeleo da tamo ide sa ovim starim snagama onda bolje da ode sa mesta selektora.Svilar, Sergej,Zivkovic i jos neki moraju na spisak ko god da je selektor tu ne sme da bude dileme.

3 minutes ago, NemanjaKg said:

Da je zasluzio da vodi selekciju na Mondijalu da jeste ali ako je zeleo da tamo ide sa ovim starim snagama onda bolje da ode sa mesta selektora.Svilar, Sergej,Zivkovic i jos neki moraju na spisak ko god da je selektor tu ne sme da bude dileme.

Naravno da bi isli oni..Muslin je ziceras i sigurno ne bi zvao nove igrace u kakvoj god formi da su ...Ako se desi da ne opravdaju ocekivanja i puknemo onda ce se taj njegov potez smatrati nepotrebnim...Pod uslovom da ih ne zove i da puknemo ( kao sto bi naravno pukli ) onda ima alibi da je odveo reprezentaciju gde mnogi nisu posle duzeg vremena a ostalo bi samo hipoteticki sta bi bilo da je zvao nove , to niko ne bi mogao dokazati a imao bi zaledjinu odlaska na prvenstvo ....Znamo Muslina taj igra siguricu

Videcemo sad te mudonje kad je otišao ziheras. Samo da nas žreb u kvalifikavijama ponovo ne spoji sa Albanijom, hrvatskom,  Makedonijom, Slovejijom, da se ne brukamo. Lakše mi pada kad nas nasamaraju Danska ili Belgija. Smejurija klasična.. Taman sam pomislio da ide na bolje.

Ha ,ha,laka grupa.Pa za nas ne postoji laka grupa

Za reprezentaciju treba da igraju najbolji,a ne oni koji ce biti najbolji,tj. ne oni kojima treba da se digne cena.Sta je onda reprezentacija .Reprezentacija kao nasa moze samo da igra na rezultat,nikakav umetnicki dojam ne dolazi u obzir.

Videcemo sta ce biti sa SMS om ,ali nekako cudno da se bas sad otimaju Mancester ,Celsi i Siti i daju 100 miliJona kad treba da se otera Muslin.

3 minutes ago, Јури said:

Videcemo sad te mudonje kad je otišao ziheras. Samo da nas žreb u kvalifikavijama ponovo ne spoji sa Albanijom, hrvatskom,  Makedonijom, Slovejijom, da se ne brukamo. Lakše mi pada kad nas nasamaraju Danska ili Belgija. Smejurija klasična.. Taman sam pomislio da ide na bolje.

Pa vidis sa Muslinom nas ne bi nasamarali Danska ili Belgija izgubili bi hrabro 0-1, 0-2, ali bi odigrali sa nekim Panamom, Egiptom ili slicno 0-0 .....Bolje da nas osamara Belgija 4-0 a pobedimo Panamu 2-0 

55 minutes ago, SHERIFF said:

Laka grupa, mnogi zaboravljaju da su nas odlaska na velika takmicenja kostali,direktno, kiksevi protiv Estonije, drugi put Slovenija na JNA. Sta je za nas laka grupa i lak protivnik?

Da ne pominjem Klementeovo brukanje u Kazahstanu,  Azerbejdzan itd,itd.

Ovo je velika sramota i spin. 

Daj Šerife nemoj da zezaš. To što se Klemente brukao u Kazahstanu ne znači da ova ‚‚Muslinova‚‚ grupa nije bila laka. Grupu da je sastavljao Kokeza sa Bunjevčevićem lakšu ne bi sastavio. 

Naravno da ne postoji razuman razlog zašto se smenjuje Muslin. Čovek je (kako-tako) prošao kroz kvalifikacije i direktno otišao na SP i zbog toga je zaslužio da vodi reprezentaciju na tom takmičenju. Ja sam ubeđen da on tamo neće ništa uraditi, ali neće uraditi ni bilo ko ko ga bude zamneio na mestu selektora. Kao što smo prošli sa Šestkom i Antićem, tako ćemo proći i u Rusiji sedeo Muslin na klupi ili bilo ko drugi. 

Ali kada pogledam kakvi pilićari i jajare sede u FSS-u jasno mi je zašto se smenjuje Muslin. Znači Kokeza se ne razume u ozbiljan fudbal, niti zna kako on funkcioniše. Pritom nema grama razuma i mudrosti u sebi. Ništa bolji nisu ni poslušnici kojima se ogradio. Piksija obožavam i molim boga da ne ulazi u kolo sa ovom bandom. Neka dovede nekog penzionisanog stranca, čisto da cirkus dobije na kvalitetu.

Daj bre pa nismo imali niti jednu reprezentaciju iz TOP 20 kakva teska grupa..

Igrali smo kljucni mec sa Austrijom koja je igrala bez pola sastava i razbili su nas mogli smo petardu da primimo da nije bilo Mustafe..

Da smo imali u grupi tipa Poljsku,Belgiju itd djavola bi videli Mundijal..

Svi nesto teraju svoje, Miha je izostavljao Mustafu i Matica i Ljajica pa smo prosli kao bosi po trnju, ovaj izostavlja SMS, Ljajica,Bastu ...

Sramota je zaista da nama Mustafa bude najbolji igrac.. 

Kakva sramota i amaterizam, a sto je najgore ljudi podrzavaju. Covek napravio ogroman uspeh, doneo savezu 15 miliona evra a oni ga smenjuju da bi progurali menadzerske kombinacije + SMS. 

Ma super, nek igra balavac Radonjic ispred jednog Darka Lazovica, na ustrb recimo Filipa Kostica. Nek se pozove Svilar (sredio tatko s menadzerima da se dize cena). 

Non stop se prica ovde o sastavljanju reprezentacije od menadzerskih igraca. E sad cemo da vidimo kako to stvarno izgleda.

Poenta je da nece igrati ni Lazovic ni balavac Radonjic , vec ce igrati rupa Rukavina, balvan Gudelj , drvo Stefan Mitrovic, izgubljeni Ignjoski itd itd 

Nek igraju. Oni su i doneli ovaj uspeh a ne te menadzerske zvezdice. 

Plus, kako ce da reaguju igraci koji su prolili krv i znoj da izbore plasman? Jel ce da im bude pravo da se dovede drugi selektor koji ce imati druge mezimce (verovatno napisane na ceduljici), da neki od njihovih saigraca ne budu pozvani jer mora da se napravi mesta za druge koji nisu ni ucestvovali u ovoj borbi za plasman? 

Pa kad se promeni formacija, a oni uveliko vec navikli na ovu? 

Sramota kakva smo banana drzava postali. Prave nas na budale, a sve potice od vrha drzave. Tu je komedija najveca. 

Cuj kljucni mec sa Austrijom. Nije kljucni mec bio sa Austrijom, nego su se pobedom u Dablinu stvorili uslovi da dva kola pred kraj imamo mec loptu, sto je takodje retkost, posto uglavnom zavisimo od drugih, cekamo da se poklopi. Ovako smo sami bili gospodari svoje sudbine, ali nije ni to poenta.

Poenta je da se ne menja trener koji je postigao uspeh. To je pederski, to je kvarno. Pogotovo sto svi znamo kakva je karikatura Kokeza. Ne mogu da verujem o cemu se pise ovde. Zato nam i ide ovako, zato sto nas vode Kokeze, ali na mnogo bitnijim mestima i isto ovako prodaju price i isto ovako se naseda. Gomila sarlatana i prodavaca magle smenjuje i postavlja. Losiji odredjuju sudbinu boljih, onih koji su postigli nesto u zivotu.

Srbijo medju sljivama, na brdovitom Balkanu.

1 minute ago, Kisli Krastavac said:

Ako su zasluzni neka igraju. Nije fer ni prema igracima, tog Rupavinu ne mogu da smislim al nije postebo da sad upadnu Lazovic, Zivkovic, Radonjic ili Basta umesto njega bez ijednog minuta. To bi tek bio bezobrazluk. Momak je zasluzio da ide na SP i treba da ide, ne volim ga ali ajde. Mi uvek moramo da mrsimo muda. Niti bi te novajlije bile nesto extra docekane od ostatka tima da recimo upadnu Basta ili Lazovic a ispadne Rupavina. Nema dzabe Srbija 7 miliona selektora i trebera, svi sve najbolje znmao jbg

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

E bas o tome se i radi ...Nije ovo prvenstvo skolskih odeljenja pa ako je igrao do finale glupo da ga izostavis u finalu, nije drugarski ...Ovo je ozbiljna stvar...reprezentacija i SP ....Oni tamo igraju za ovih 7 miliona OVDE  a ne za sebe jer su zasluzili ....Ako ima boljih i onih koji su u boljoj formi idu oni i kraj ....Ali ne na SP ce ici autobus zasluznih gradjana ..znaci to im dodje kao nagrada za kvalifikacije a ne nesto gde bi se trebalo takmiciti i pokusati nesto uraditi 

Da li ste vi svesni da mi mozemo da izgubimo jednog Sergeja za narednih 10 godina ukoliko se ne pozove u reprezentaciju.Sta sad odmeo sa Muslinom tamo ispadnemo prodjemo nema veze a Sergej ode da igra za neku drugu reprezentaciju.I sve to samo zbog sujete jednog coveka koji je svoju sujetu vec pokazao u Zvezdi sa Pjanovicem. I ovaj mali Svilar mora d aide kao treci golman jer je to buducnost nasa jer ne mislite valjda da ce mustafa da nas spasava narednih 10 godina i dalje.

3 minutes ago, NemanjaKg said:

Da li ste vi svesni da mi mozemo da izgubimo jednog Sergeja za narednih 10 godina ukoliko se ne pozove u reprezentaciju.Sta sad odmeo sa Muslinom tamo ispadnemo prodjemo nema veze a Sergej ode da igra za neku drugu reprezentaciju.I sve to samo zbog sujete jednog coveka koji je svoju sujetu vec pokazao u Zvezdi sa Pjanovicem. I ovaj mali Svilar mora d aide kao treci golman jer je to buducnost nasa jer ne mislite valjda da ce mustafa da nas spasava narednih 10 godina i dalje.

Па ако је спреман играти за другу репрезентацију нек попуши ***** и иде. То доказује да је говно, а он ми не личи на таквог човјека нити је било чиме наговијестио да би то урадио.

А исто тако и за Свилара. Нек пуше ***** сви који би се тако продали. До јуче нико није знао за тог малог, а данас је нови Касиљас. Имамо ми и других голмана.

Репрезентација није клуб, репрезентација се не бира. Она се добија по рођењу. Ако је неко спреман промијенити зато што га тадашњи тренер шиканира, онда и није за ње.