Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Plakacemo za Tole lopove vidim ja, i u prvenstvu i u reprezentaciji :smeh11:

Ovi jebu ,ne vade! iz dupeta u usta i to bez da prikrivaju kao gore pomenuti. Au koja banda nam vodi fudbal... 

Muslin nije nista specijalno pokazao ,ali je ispunio primarni cilj i neke stvari se prosto ne rade. Pogotovo sto se zna da ovde nema sportskih motiva uopste. Trazi se preskup selektor koji pristaje na pola pola platu cito da se izvuce love koliko moze sad kada je ima.

Edited by tresimesi

Ovakve stvari se ne rade, odvede te covek na Mundijal i ti ga smenis. Ali, kazu da se Koki naljutio sto nije Muslin hteo da dele lovu od nekih igraca koji su tako zasluzivali poziv, a kazu da je Muslin to umeo i ranije da radi, kao trener Zvezde. 

Ovo sto se kaze ima i dobre i lose strane. Ovi sto pisu da od srca zele da puknemo na Mondijalu su smesni jer ne navijas ti za svoju zemlju zbog Kokeza ili Muslina. Muslinu svaka cast sto nas je odveo na Mondijal i zasluzio je da vodi i tamo ali morao je malo da opusti u inetersu buducnosti naseg fudbala. Muslin je hteo da na Mondijal vodi istu ekipu i to bez Sergeja ili Zivkovica a da gledamo tamo Tosica,Rukavinu,Stefana Mitrovica,Gudelja i jos neke njegove kompanjone.

Muslin je oduvek igrao na siguricu. Ovaj put ga taj detalj nije odveo na SP. 

Mazzan

Sve je tako.

NemanjaKg

Odveo bi on i jedne i druge. Samo što bi stariji imali prednost. 

Krstajicev spisak slican Muslinovom opet 7 stopera a nema Zivkovica a ni Radonjica kao sto se pisalo.Oko Svilara se jos ne zna.

Polako sa Radonjicem, on ima tek tri meseca ozbiljnog fudbala. 

Ivan Jovanovic se spominje kao moguci naslednik. Moze neko da mi objasni sta bi on to promenio u stilu igre u odnosu na Muslina, nista mi ne pada na pamet? 

Ma Radonjic i nije jos za A tim ali Zivkovic bi morao.Ako su smenili Muslina da bi doveli tog Jovanovica onda dzaba sve.Po meni samo Piksi li Paunovic.

Posted (измењено)

Nemojte da se iznenadite ako Radonjić bude među 23 igrača u Rusiji. Priča se po kuloarima i o njemu. 

Da je pameti dali bi Anćelotiju milion evra za tih mesec dana(pripreme i SP) i Bog da nas vidi. Čak bi mogao i klub da vodi do početka priprema. Čovek ima nrverovatno iskustvo i znanje.

Edited by Can7ona

32 minutes ago, Can7ona said:

Nemojte da se iznenadite ako Radonjić bude među 23 igrača u Rusiji. Priča se po kuloarima i o njemu. 

Da je pameti dali bi Anćelotiju milion evra za tih mesec dana(pripreme i SP) i Bog da nas vidi. Čak bi mogao i klub da vodi do početka priprema. Čovek ima nrverovatno iskustvo i znanje.

Ne bih se iznenadio, stavise sam siguran da ce se to desiti. Kokeza je sam rekao da je Radonjic igrac po njegovom ukusu. Sigurno ide, i to pre Zivkovica, koji je na tribinama u Benfici.

A mogao bi Kokeza i sebe da imenuje za selektora..Fazon,da objedini sve funkcije. Ide to uz stranačko opredeljenje.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

5 minutes ago, Punkerstein said:

A mogao bi Kokeza i sebe da imenuje za selektora..Fazon,da objedini sve funkcije. Ide to uz stranačko opredeljenje.

Онда боље Вучко да постане и селектор :biggrin:

Онда боље Вучко да постане и селектор [emoji3]
Nema on vremena ni za spavanje. Kokeza bi na taj način mogao da pokaže da je bar u jednoj sferi bio dobar djak. Kad mu već osnovna škola nije išla [emoji3].
Gde je i šta radi Novak Martinović? I on je, čini mi se, bio po Kokezinom ukusu [emoji38].

13 hours ago, MisterDelija said:

Polako sa Radonjicem, on ima tek tri meseca ozbiljnog fudbala. 

Ivan Jovanovic se spominje kao moguci naslednik. Moze neko da mi objasni sta bi on to promenio u stilu igre u odnosu na Muslina, nista mi ne pada na pamet? 

Promjenio bi formaciju, to sam siguran 99%. Nikad u životu nije igrao ovo što mi igramo, a to je 3-6-1 ili 5-4-1, kako Vam volja. Nadam se da bi promjenio i neke igrače iz postave, bar što se štopera i desnog beka tiče.

Posle procitanog Muslinovog danasnjeg intervjua sad mi je bas drago sto vise nije selektor jer za njega SMS i Tadic igraju na istoj poziciiji pa ne moze da ga zove a ima 25 igraca.Prica kako SMS guraju menadzeri odnosno Kezman je sramotna jer bas sada njemu trebaju menadzeri kada decko igra odlicno u Laciju i gleda ga ce Evropa.Kaze covek da ne mogu mladi tako brzo u tim jer igra stalno U21 tim pa gde u kojoj zemlji je mladi tim vazan koliko i A tim.

„Navikao sam tokom svoje karijere, duge i uspešne u skladu sa svojim realnim ambicijama, da budem pod pritiskom, ali nikada nisam napuštao svoj kolosek. Radio sam transparentno, borio se sa „bočnim vetrovima“ koji su jenjavali kako smo se približavali plasmanu u Rusiju, kaže Muslin. Ja sam odgovarao za rezultat, i postigao sam realno uspeh koji se čekao osam godina, pa odlazim, posle svega, kao pobednik. Neki to žele da omalovaže, ali podrška navijača je dokaz moje uspešne misije“, rekao je Muslin

Prvo želim da pričam samo o suvim činjenicama. Ja sam svoj zadatak ispunio. Srbija ide na Mundijal kao prva u grupi. Podsećam da su mnogi za našu ekipu govorili da su u njoj gubitnici, iako su neki od igrača u prošlim kvalifikacijama za EP u Francuskoj bili nešto mlađi i igrali u mnogo boljim klubovima. Zatim, konstantno se pominje da smo igrali u slaboj grupi. Podsećam da sam Srbiju preuzeo u maju prošle godine, kada je ona bila 56. na FIFA rang-listi. Baš u tom periodu su Austrija, Vels i Republika Irska bili učesnici EP, Vels i polufinalista. Vels je tada bio 12, Irska 23, a Austrija 31. na toj listi. Mi smo u grupi sa ovim selekcijama bili prvi, imali šest pobeda, tri remija i samo jedan poraz.

„Nisam hteo da dozvolim da mi neko „naređuje“ ko bi trebalo da igra, koga da pozovem, ko to zaslužuje… Nikada u karijeri nisam dozvolio tako nešto i nikada se to neće dogoditi. Ne postoji teoretska šansa da mi menadžeri, čaršija i polusvet sastavljaju tim. Nije tim jedanaest najboljih, već jedanaest onih koji mogu da pruže najviše u mojoj koncepciji. Niko nije imao garantovano mesto, išli smo korak po korak“.

„Nije on sporan, ali postoje principi. U maju, kada smo bili zajedno, nije želeo da odrađuje ulogu koju sam mu namenio. Ovde nema biranja, ovo nije klub već kolektiv.

„Sve je poznato, kao i obaveze druge strane, a ne vidim razlog da ne dobijem šta mi pripada. Doneo sam FSS-u mirnu kasu, da mogu mirno da žive godinama“

„Nemam šta da tražim, kad drugi žele da bude po njihovom. Ja idem svojim putem, a on se za sada pokazao kao pogodak. Igrači su dolazili sa osmehom, komunikacija je bila dobra… Kod nas sve može, ali kod mene ne. Idem dalje, možda drugi bolje znaju“.

Hvala na svemu :mon12: