Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Kako je talentovana ova ekipa u napadu, a fale neki igrači poput Sergeja i Mijata. 

Dosta njih bih volio da vidim u Rusiji sledećeg ljeta, ako ne kao startere onda barem na spisku putnika. 

Tu mislim na Radonjića, Živkovića, Grujića, Jovića, Sergeja, Mijata.. 

Odlicna igra nasih mladih , velika razlika u odnosu na ono sto nam priredjuje A eprezentacija ....

Jovic sa dva gola resio utakmicu protiv odlicne Ruske reprezentacije ... Dobra igra Radunovica, Zivkovica, Pantica ...Radonjic prosecan , a nekada je bio za klasu bolji od Zivkovica ?! .... Vazna pobeda, prikazani fudbal iznad proseka .....

3 minutes ago, kusha said:

Odlicna igra nasih mladih , velika razlika u odnosu na ono sto nam priredjuje A eprezentacija ....

Jovic sa dva gola resio utakmicu protiv odlicne Ruske reprezentacije ... Dobra igra Radunovica, Zivkovica, Pantica ...Radonjic prosecan , a nekada je bio za klasu bolji od Zivkovica ?! .... Vazna pobeda, prikazani fudbal iznad proseka .....

Pa bio, ali dok se ovaj zajebavao, ovaj je radio, nece Radonjic ostvariti ni 50 posto onoga sto je mogao.

31 minutes ago, Jovke said:

Pa bio, ali dok se ovaj zajebavao, ovaj je radio, nece Radonjic ostvariti ni 50 posto onoga sto je mogao.

Premalo ulazi u sredinu , tu mi se cini da mu vise odgovara nego striktno uz aut liniju .... bojim se da cemo dobiti jos jedno krilo dobro u defanzivi , a kad dva igraca stanu ispred tj. protiv bunkera onda se slabije snalazi ... Radonjicu treba prostor , kako bi njegova tehnika i brzina jos vise dosli do izrazaja .... Ali u Zvezdi to zauzima Kanga , u reprezentaciji Pantic ..Gruja .... Mora vise da ulazi u sredinu i sutira ( znam da ga treneri postavljaju tamo gde ga postavljaju , ali i sam moze malo da odstupi od sablona  , kad oseti pravi momenat ) ... A i  jos uvek se dokazuje  , zeli da pokaze da se uozbiljio , da  postuje takticke zadatke i tkz . obaveznu igru .... treba mu dati malo vise slobode na slabijim utakmicama - da dobije na samopouzdanju i pocne hrabrije odigravati - obavezna igra je npr. dosta unazadila Plavsica .... lepo je issprintati nekoliko  puta duz citavog terena i oduzeti loptu beku , ali cesto se tako potrosi snaga - pa je posle nema za kreaciju .... a igraci poput Radonjica prevashodno moraju da kreiraju i atakuju , probijaju , asistiraju i daju golove ... ne treba ih previse gusiti ....

Just now, kusha said:

Premalo ulazi u sredinu , tu mi se cini da mu vise odgovara nego striktno uz aut liniju .... bojim se da cemo dobiti jos jedno krilo dobro u defanzivi , a kad dva igraca stanu ispred tj. protiv bunkera onda se slabije snalazi ... Radonjicu treba prostor , kako bi njegova tehnika i brzina jos vise dosli do izrazaja .... Ali u Zvezdi to zauzima Kanga , u reprezentaciji Pantic ..Gruja .... Mora vise da ulazi u sredinu i sutira ...

Stagnirao je mnogo, on gotovo da tri godine fudbala nije igrao, unistio se bio decko, izgubio je dosta onoga sto je imao, samo mu je brzina ostala ista. Da se razumemo nije on los igrac sada, samo u periodu kada je trebao najvise da napreduje, on je stagnirao, cak i nazadovao, i sada je tesko to vratiti, dosta puta sam primetio da na terenu sa loptom, a i bez lopte ne zna sta treba da radi. On sada mora mnogo da radi, ni fizicki jos nije u idealnom stanju, treba misicnu masu da nabaci, mora puno bolje da se krece, uglavnom ima puno mesta za napredak...... Mislim da su toga svesni i ljudi oko njega, i da je zato potpisao na dve godine da ne moze da mrda iz Zvezde, jer mu je preko potrebno da igra sto vise. Tako da sve zavisi od njega, ako bude radio ozbiljno, bice sve bolji vremenom.

Meni je iskreno on sada omiljen igrac u Zvezdi, i nadam se da ce se vratiti na pravi put, greh je upropastiti takav talenat.

Srpsku javnost sada okupira jedno pitanje - sa kakvim će snagama Muslin u Rusiju...
"Tu imam veliku dilemu. Da li da na Svetsko prvenstvo putuju svi koji su uglavnom izneli ove kvalifikacije, jer su na neki način to zaslužili, ili da ekipu osvežimo sa nekoliko najboljih mladih reprezentativaca. Brazilca Ronalda, skoro anonimnog 1994. godine vodili su na Mundijal u SAD i tamo je bio sa strane, ali pokupio je neviđeno iskustvo. U Rusiju smemo da povedemo 20 igrača i tri golmana. A u junu sledeće godine neki od naših aktuelnih i standardnih reprezentativaca biti još osam meseci stariji i da će tada već biti pred krajem svojih profesionalnih karijera", podseća Muslin i kao da nešto nagoveštava.

Valjda je trebao Paragvaj da prodje da bi mi napredovali za još jedno mesto.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Blic je pisao da treba da ispadnu dve ekipe ispred nas na listi i ispali su Cile i Amerikanci  a sada SK pise da mora Grcka da se plasira, da Senegal ispadne i da Novi Zeland izbaci Peru.

Novi Zeland ima solidnu ekipu i može izbaciti Peru. Irska i Grčka malo teze, dosta su jači nosioci ali ipak sve je moguće.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Posted (измењено)

Cestitke reprezentaciji na plasmanu sa malim zakasnjenjem.....sta nama ostaje...ostaje nam da molimo Boga da nas Muslin promeni nekolicinu igraca koji su zalutali u ovom sastavu pa da se nadamo nekoj pobedi i ostaje nam da pratimo svetsko prvenstvo uz vecu dozu nervoze jer nam ovakva igra nista dobro nece doneti.

Ko sto neko vec rece dosta je bilo igranja menadzerskim igracima....dajte da vidimo nasu mladost...na svetskom prvenstvu moraju u prvom timu da budu SMS, Gruja i Zivkovic i to pod obavezno da pocinju svaku utakmicu. Mada bih ja ubacio i naseg Jovicica ako se posle povrede vrati na prvobitni nivo da pokaze zvezdama nasim kako se izgara za sveti dres.

Edited by capan

Odlucio sam da ne pisem na forumu dok god se tolerisu ispadi ljudima koje svako zivi ima na ignor listi i hvataju se za gusu sa svakim, a zasluzeni banovi od 3 meseca im se ko zna kako preinacuju u banove od 2-3 dana pa ispadate smesni ( samo da bi pisalo sto vise ljudi, a za kvalitet nikoga nije briga).

Ali ovo za Radonjica moram da prokomentarisem. Neki idu i toliko daleko da prognoziraju da " nece ostvariti ni 50% onoga sto je mogao" i da je " nazadovao, ostala samo brzina". Njegov najveci problem je konstantnost. Protiv Makedonije je bio uz Zivkovica najbolji na terenu, sada je bio losiji, ali je ipak ucestvovao u dva gola: prvi Radonjic-Zivkovic-Jovic, drugi povukao kontru. Po tome ce prvu sledecu utakmicu koju bude igrao da izdominira ( nadam se da je to Arsenal).

Pogledajte njegov video iz vremena kada je imao 16 godina i dominirao u mladjim kategorijama, dakle pre tog praznog hoda:

Pa recite koje to elemente njegove igre vidite ovde, a da ih niste videli u Zvezdi? Jednostavno, njegova najveća vrlina je ta neverovatna brzina sa loptom, to mu je uvek bio zastitni znak. Samo sto je tada jos vise dolazila do izrazaja, u mladjim kategorijama odbrane nisu postavljene, nema markiranja, vise je prostora itd. Njegov problem nije sto je nesto izgubio, vec sto je malo sta dodao svojoj igri u medjuvremenu. Ono sto on moze da uradi je da vise ulazi u sredinu, da menja smer kretanja, a da poradi na tajmingu driblinga. Takodje, malo bolja selekcija suta. Ali ne sumnjam da ce kako sezona bude odmicala biti sve konstantniji i konkretniji. Inace je tehnika tu, tu je sve...videli ste juce kako je umirio onu visoku loptu i prethodno do nje isprintao i izbacio cuvara.

Posted (измењено)

Vidim da je dezurno dzangrizalo i svadjalica nesto odgovorila ( sigurno dubokoumno, ko po obicaju), ali mi je na ignoru kao i vecini normalnih ljudi, pa srecom, vise ne moram da citam njegove bljuvotine.:n-thank_you: Hvala ignor listi sto mi je to omogucila.

Edited by Epaminonda

Ајде, Епаминонда, прастани да смараш више са бановима. У сваком посту мораш да помињеш Кислог и на колико је требало да буде банован. Не мрачи више,  ако си га ставио на игнор, онда нзм зашто га помињеш више. Јеботе, одрасли људи, а цинкаре се ко девојчице.