Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Postoji dve stvari ..Ili zoves igrace koji su u sjajnoj formi u klubovima i odlicni su igraci , igraju kvalitetne lige itd ....Ili zoves igrace koji nisu mozda sve ovo napred navedeno ali se odlicno uklapaju u reprezentaciju i tu pruzaju sjajne partije mozda bolje nego u klubovima ( takvih ima i u drugim rerprezentacijama ), jednostavno im bas lezi igra u reprezentaciji na obostrano zadovoljstvo ....Gudelj, Rukavina , Mitrovic ne spadaju ni u jednu od pomenute dve grupe

47 minutes ago, keyser_soze said:

Postoji dve stvari ..Ili zoves igrace koji su u sjajnoj formi u klubovima i odlicni su igraci , igraju kvalitetne lige itd ....Ili zoves igrace koji nisu mozda sve ovo napred navedeno ali se odlicno uklapaju u reprezentaciju i tu pruzaju sjajne partije mozda bolje nego u klubovima ( takvih ima i u drugim rerprezentacijama ), jednostavno im bas lezi igra u reprezentaciji na obostrano zadovoljstvo ....Gudelj, Rukavina , Mitrovic ne spadaju ni u jednu od pomenute dve grupe

Па ови што су нас одвели на СП ретко ко од њих игра у свом клубу али зато су одлични у репрезентацији

Cim se plasiramo na neko prventsvo i dokopamo nagradnih fondova po pravilu uvek pocnu prepucavanja na relaciji savez - selektor.

Kakav god da smo fudbal igrali pod Muslinom, apsolutno je idiotski mu dati otkaz, jer je svoj cilj on i ostvario. Zato na SP ne ocekujem da uradimo nista. Sto se mene tice, kad su ovako neozbiljni, ne moraju ni da putuju u Rusiju.

Posted (измењено)

Ja ni nzm. . .kakav on ugovor ima savezom uopste.  . .pa sad nesto pricaju i pregovaraju.

Edited by IBRS

Zna li se nesto vise o Vajsu i njegovim trenerskim kvalitetima? Pitanje koliko dobro resenje je covek koji citav zivot radi na Istoku. 

Licno sam bio za smenu Muslina, ali je besmisleno da se to resava posle plasmana na SP. Mogu podrzati smenu zarad kvalitetnog trenera koji je u toku sa modernim fudbalom, ali mi potezi koje Kokeza povlaci ne ulivaju poverenje. On je apsolutni gospodar srpskog fudbala, deluje da svojerucno povlaci poteze, bez ikakvih strucnih konsultacija. Rec predsednika FSS ne sme biti medju presudnim u strucnim pitanjima. Dobro sto se ludak nije setio Maradone. 

Inace, izbor igraca nije medju najvaznijim stavkama kada je rec o treneru. Ako su smenili Muslina zbog SMS i ''lose igre'' koja njima lose deluje na oko i cije uzroke ne umeju da objasne, onda dzaba sve. Bez sprdnje, bice da je tako. Kokeza je to. 

Ne treba Muslinu da se zamera Sergej ili ''losa igra, ruzna za oko'', njegov najveci fudbalski greh je to sto je njegovo vreme proslo pre deset godina i sto nije u toku sa modernim fudbalom. To je prvo i osnovno sto ljudima treba da smeta. Provlace se teze kako je igra ruzna i kako smo isuvise defanzivni, a ta njegova defanziva je prolazila tamo negde do 2005. Uzasan je za ovaj nivo fudbala, sto ne znaci da treba otici kako bismo doveli jednako loseg ili jos goreg od njega.

Ja sam uveren da ce ljudi na leto od Muslina praviti mitsku figuru ukoliko zamena ne bude dovoljno dobra. Pricace se kako je Muslin doktor fudbala i kako je ucinio nesto sto nijedan trener dugo vremena nije, sto mnogi vec sada cine. Nama su selektori pre Muslina bili Pizon, Drulovic, Curcic, Advokat i ostali. Napraviti uspeh veci od njih u laksoj grupi i nije neki poduhvat. Srbija mora biti redovan ucesnik najvecih takmicenja, ali je to nemoguce sa takvim selektorima i pre svega osobama koje vrse njihov izbor. 

Konačno na klupu sjedne odličan stručnjak i odvede nas na prvenstvo posle 7 godina i ajde da ga smijenimo da bi doveli slovačkog Dik Advokata. Lebe mekani.. 

Posted (измењено)
6 hours ago, IBRS said:

Ja ni nzm. . .kakav on ugovor ima savezom uopste.  . .pa sad nesto pricaju i pregovaraju.

Pa vrv je bio do kraja kvalifakacija sa opcijom produženja (ukoliko se kvalifikujemo/ne kvalifikujemo na SP). 

VD može više reći o Vajsu. Meni on deluje kao sasvim ok trener.

Edited by Can7ona

Нешто не бих баш рекао да је Вајс словачки ***** Адвокат. 
Човјек је одвео Артмедију у ЛШ, чини ми се и са Слованом да је играо неке групе у Европи, са Каиратом је оне сезоне кад је избацио нас у плејофу испао од неких Шваба пет минута прије краја. Словачку је водио и на ЕП и на СП, на СП прошао групу у којој је тукао Италију са 3-2. 

Не мјењају они Муслина да би довели Вајса или било које друго име већ бог зна због чега не може да остане Муслин. Ко  ће знати које су ту радње и фазони у питању. Углавном јесте клошарски какав год тај Муслин био. Одвео је на СП репрезентацију и заслужује да и игра то СП. Први ја нисам био задовољан ни његовим списковима ни играма репрезентације али ово смјењивање послије пласмана је идиотлук.

Covek se dokazao u velikim takmicenjima i tacka, neka misli svako sta hoce. On ne bi ispao od Dinama iz Kijeva kao Muslin.

Ima znanja, i veliki je emotivac. Ovdasnje novinare je nazivao pederima, slao ih je u 3 lepe itd.

Ako se definitivno raskrstilo sa Muslinom, selektor mora biti nas covek. . .

Posle ovog dzukačkog poteza,dzukela iz Fss-a, nadam se da će reprezentacija biti ponižena na SP. Nije Mukiju trebalo ovo...Bolje da je pustio ivanjičkog dunstera i slične da izdominiraju sa udavačom i turčinom iz Pazara kao što je to činjeno protiv Albanije,Estonije,Jermenije i ostalih.
Nadam se da će novi selektor vratiti nekog matorca,kao što je **** vratio Lazovića.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Ne znam zasto uopste licitiramo selektora pored zivog Barda..Samo Bard i niko drugi...hocemo seks

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zanimljiva je ovdje stvar u pitanju. Teško je reći ko je u pravu.

Muslin je plasmanom zaslužio da vodi reprezentaciju, ali isto tako ne može ni dati izjavu kako će na prvenstvo ići samo oni koji su igrali u kvalifikacijama (ako je to uopšte i rekao). Najbolji su primjer igre Zvezde ove sezone u evropi, gdje su pojedini igrači sigurno zaslužili da uđu u uži krug za izbor selektrora. Prvi primjer je Vule Savić, koji je i u Zvezdi dočekan na nož, a svojim igrama je dokazao da je možda u ovom trenutku zaslužio poziv selektora. Drugi primjer je Krstičić, koji je imao velikih životnih problema, a koji je povrtakom u Zvezdu na putu da "oživi". Igra najbolji fudbal u svojoj karijeri i jedini nedostatak je kondicija koja će nadoći do SP. Treći primjer može biti Rodić, na deficitarnoj poziciji lijevog beka, ako ga mimoiđu povrede. I ovako nespreman je odigrao za sad odlično sve utakmice. Četvrti primjer je Radonjić, koji ako se pravilno "utegne" može biti i najbolji srpski igrač. Sad je još uvijek samo talenat.

Tokom čitavih kvalifikacija sam iznosio zašto sam protiv Muslina. Igra nam sa njim nije imala "ni glavu ni rep". Odbrana katastrofa, sredina tu i tamo, a napad odsječen. Bekovi loši (Kolarov doduše počeo pomalo na kraju kvalifikacija igrati). Izbor igrača očajan. Da nije bilo Tadićevog nerealnog ludila na početku kvalifikacija ne bismo vidjeli mi ni baraža, a kamoli Rusije. Takve partije on nema šanse da ponovi više nikad.

Volio bi da PIXI ne prihvati, ne bi volio da potrošimo takvo ime.

Samo zbog ovog pederskog poteza, od srca zelim da budemo ekipa za nabijanje gol razlike, iskreno se nadam da niko od nasih nece pristati da se petlja sa Kokijem i kozojebcem.