Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Čestitam Muslinu i igračima na prolazu na SP. Konačno smo na nekom velikom takmičenju. 

Realno bilo bi i sramota da ovu grupu nismo prošli. Igra nam je jako jako loša i to mora da se promeni ukoliko želimo da osvojimo neke bodove, naravno dosta će zavisiti i od grupe, ali generalno sa ovakvom igrom nemamo šta da tražimo na SP. 

Pored svega biće lepo imati reprezentaciju na velikom takmičenju. Naravno dobra se i lova zaradila, mada to će svakako Koki da podeli sa svojim ortacima. 

Just now, Can7ona said:

Jbt ovaj reporter Albijanić.  Ko da ga je Dobrosav Gajić pravio. Nit' postavi pitanje nit' ga završi.

Ima lijeka za to - RTRS! :triprs12:

Светско првенство је велики празник за сваког правог љубитеља фудбала, а доживљај је још лепши кад је твоја земља на истом. То је једино лепо, све остало и није за коментарисање.

Срећно вијање Енглеза са браћом Русима свима који славе.

DLub4uCWsAEJLT9.jpg

Tanko je ovo za Rusiju ali ajde makar ovo takmicenje necemo pratiti preko TV-a konacno...

Ne bih ja ovde ništa dodao, baš su mi ogadili reprezentaciju..... 
Meni bi lakše bilo da smo naturalizovali nekog stranca( ne bih gledao reprezentaciju kada bi tako nešto uradili), nego da gledam ovog Turčina.... Reprezentacija Srbije treba to i da bude.....
Nema naturalizovanih stranaca, pa i da je Mesi u pitanju, a kamoli ova poturica...
Što se igre tiče, videli ste i sami, ali je najveći problem što ne osećamo više ono što treba kada gledamo fudbalsku reprezentaciju.... Hvala mu do neba, ko god da je zaslužan za to što su nam ubili emocije....
Znaš šta je "najbolnije" od svega. Da taj dečko bolje igra i više se trudi od pola ovih "naših". Rodjen je u Pazaru, i to je Srbija.

Verstuurd vanaf mijn Nexus 6P met Tapatalk

Bravo momci, posle 8 godina i vas da skupljam u Paninijevom albumu!

Stvara se vec duze vreme neka atmosfera kao da smo mi ne znam ni ja kako srecno ili nezasluzeno tu gde jesmo, kako je ovo najjadniji plasman ikada i sta ti ja znam.. A to je zapravo daleko od istine, ako se uzme u obzir stanje u nasem reprezentativnom fudbalu u poslednjih 20ak godina, tj. od mundijala '98 kad smo poslednji put imali jak tim.

Mi smo u ovim kvalifikacijama, sudeci po rejtingu u poslednjih 10ak godina, bili favoriti samo protiv Moldavije i Gruzije. Prvo treba shvatiti da te zemlje nisu Malta i San Marino pa da se upise 12 bodova protiv njih - ne, to su reprezentacije koje olako skidaju bodove favoritima (posebno kad su domacini), a protiv kojih smo mi osvojili SVIH 12 bodova (posebno Gruzija nije za potcenjivanje). Sto se tice Austrije, Irske i Velsa, to su zemlje koje su u bliskoj proslosti imale nastupe na najvecim takmicenjima i zivo me zanima kako su stajali na FIFA rang listi pre pocetka kvalifikacija. Mislim da je jedino Austrija bila ispod nas, ali u svakom slucaju su to reprezentacije slicnog kvaliteta kao sto je nasa. U tih sest utakmica, doziveli smo samo jedan poraz; u medjusobnom skoru niko nije bolji od nas. Irskoj, drugoplasiranom timu u grupi, smo jedino mi naneli poraz (i to jos u gostima), a da smo malo vise srece imali u Beogradu, dobili bismo ih i obe.

Naravno da ne mislim da cemo ne znam ni ja kako pokidati na SP-u, ali mislim da je preterano odmah tvrditi kako cemo se brukati, imati krompir i sta ti ja znam.. Prolaz grupe (sto bi bio veliki podvig) ce nam standardno zavisiti od zreba. Svi smo svesni da cemo biti medju 12-13 najslabijih timova, ali ne treba nas ni tek tako olako otpisivati.

Uglavnom, hteo sam da kazem kako se nama Srbima ne moze ugoditi, samo nesto seremo, pa makar izborili direktan plasman na SP.

6 minutes ago, Lux said:

Tanko je ovo za Rusiju ali ajde makar ovo takmicenje necemo pratiti preko TV-a konacno...

Al se u Srbiji pljuje Vučić a na fejsu sam na desetine ovakvih komentara pročitao. Niko neće gledati preko TV-a, svi idu za Rusiju. :mon12:

1 minute ago, Јури said:

Al se u Srbiji pljuje Vučić a na fejsu sam na desetine ovakvih komentara pročitao. Niko neće gledati preko TV-a, svi idu za Rusiju. :mon12:

Mislio sam na igrace ali kapiram te sta hoces da kazes :D

Jel nam ovo popravlja koeficijent za onu Ligu Nacija ??

21 hours ago, Јури said:

Mnogo nasih ljudi zivi i radi u Rusiji , mnogi tamo imaju prijatelje, mnogi iz Srbije, Republike Srpske i CG ce otici da bodre nasu reprezentaciju .. jos tu dodati nase ljude iz dijaspore ... plus sto ce i Rusi navijati za Srbiju - igracemo kao na domacem terenu i u svojoj zemlji .....

5 minutes ago, dragan wien said:

Nakon utakmice u Beču sam bio mnogo ljut i rekao sam sebi da su samnom završili, ali opet sam sa blagom tenzijom odgledao utakmicu. I naravno mnogo se obradovao plasmanu na SP. 

Bilo kako bilo ali moramo priznati da je ovo ipak na kraju veliki uspeh, ma kako prošli tamo, privilegija je uopšte i pojaviti se. 

Čestitke igračima i stručnom štabu na plasmanu u Rusiju! 

3000 dinara za gospodina što bi rekao Palma.

Avanti

Stave crn ekran tokom utakmica.

Kratka analiza: Čestitke našoj Srbiji na rezultatu i uspehu i svakako poštovanje za postignuto. Ali... Igra nikako nije zadovoljila i ne samo večeras već u većem delu kvalifikacija. MORA DA SE RADI MNOGO I DA SE MENJA TAKTIKA!!! Kakva defanziva, kakvo povlačenje, kakvo prepuštanje lopte Gruziji koja je realno slabija. Utisak, više sreće nego pameti. Lakša grupa nego što smo mi stvarno dobri. Bojim se da ako nam zapadne neko ozbiljniji u Rusiji da će  biti svašta... Svakako primarni cilj odrađen i za to čestitke opet kažem. 

O samoj utakmici... Prvo poluvreme katastrofa, bezvoljno, mrtvo, mlako... Posed lopte ima Gruzija u sred Rajka. Drugo poluvreme znatno bolje, ofanzivniji fudbal, dali gol a onda opet povlačenje... Zašto? Prijović junak, mislim da bi bar jednu mogao početi pre Mitra. Takođe i njemu čestitke za asistenciju, čestitke i Banetu na iznošenju lopte kod gola. Tadić i Matić standardno dobri... Čestitke svima! Daleko od toga da omalovažavam da ne dođe do zabune. Samo pozivam na oprez jer svakako da igra kao igra nije dobra. 

Ispod imate i video analizu, malo detaljnije od ovoga.

Pozz :)

17 minutes ago, Dzoni said:

Uglavnom, hteo sam da kazem kako se nama Srbima ne moze ugoditi, samo nesto seremo, pa makar izborili direktan plasman na SP.

Ajde Dzoni majke ti, jedino sto ljudi traze u Srbiji od fudbalera da igraju bar 50% kao Zvezda sad bile bi pune tribine i ne bi bilo pljuvanja cak i da se ne plasiramo. Ovako idemo na SP pare ce se lepo podeliti svima, vrnucemo se sa gol razlikom 1:10 i opet ce se traziti podrska za nekog Muslina, Curcica, Sestkovica. Mozda dodje Alkosan on jos nije bio trener. Jebote kosarkasi odu sa trecim timom i prosto coveku dodje da zagrli Macvana samo zbog truda. Mi nemozemo da vezemo 3 pasa na utakmici, igra pored Baste Kuravina koji u 10 utakmica nije izveo jedan centarsut kako valja, neigra Sergej neuklapa se menadzerske kombinacije,izborili se za direktan plasman u grupi sa Velsom i Irskom. Niti imaju bolje igrace, niti su neke svetske fudbalske velesile ali oni trce i trude se  . Istorijski uspeh mos' misliti. Zato smo i tu gde jesmo kad nam je uspeh sam plasman. Ali ne zaboravi sad su ovi igraci dosli iz svojih klubava u jeku sezone. Videcemo ih posle mesec dana splavarskih/starleta priprema. Ima da nas obrukaju da ce mo zazaliti sto smo se plasirali. 

29 minutes ago, Lux said:

Mislio sam na igrace ali kapiram te sta hoces da kazes :D

Jel nam ovo popravlja koeficijent za onu Ligu Nacija ??

Ma ja se zajebavam, provalio sam šta hoćeš da kažeš :) :P

Posted (измењено)

Realno, igra nam je go kurton, ali toga se niko nece secati nakon plasmana na Sp

Taktika, stil igre, opredeljenje u igri je uzasno, batadjorsticko, ali se ne nerviram, da sam mladji , pa bih se nervirao , ovako kao da je to bitno, mi nikada i nismo imali neku igru, dominira pretezno batadjoristicki pristup, pa kad te ukenja ukenja, te kvalfikacije i prodjemo ponekad, kako ?

pojma nema, valjda na taj neki kvalitet pojedinaca i uz srecu, kao 2006 kad smo bili u grupi sa Spanijom i 2010 kad smo bili sa Francuzima , poenta je zapravo da ne kiksas protiv autsajdera i da ne gubis protiv sebi ravnih, i nereseni su dobri, i onda cekas da ostali negde kiksnu, kao Francuzi sa Rumunima 2009 ili da te usere da kao sa Spanijom das gol u 90 min iz nicega, Zigic bese dao

Za kvalfikacije za Ep, nismo takve srece, pa od 2000te nismo bili na Ep, ali smo zato tata mate za Sp, propustili smo samo 2, Koreja i Japan i u Brazilu

Za ovako malu i fudbalski mafijasku zemlju, bez nekog sistema i normalnog rada, to je neverovatan podvig

Edited by gorance