Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Nije OK menjati sada trenera ma kakav da je Muslin trener .Plasirao se i gotovo,neka odradi.Mada sa druge strane iskreno me i zabole ;) i za Mukija i Kokezu,totalno nebitno .Nemam neka očekivanja ,tako da mi je svejedno ko je trener.Posle smene Antića pratim čisto onako ...

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Nepravedno je menjati selektora sada, ali posto je u pitanju Muslin nemam nista protiv, ne mogu da smislim te bata djorine trenere. Covek stavlja svoju sujetu ispred interesa reprezentacije.

Posted (измењено)

A prema pomenutom tekstu bi se vratio i slinavi Savo Milosevic...Zanimljivo.

Edited by Punkerstein

1 hour ago, Mazzan said:

Išla je priča da Muslin i Kokeza ne pričaju još od Gruzije. 

Kad je muka dje si Djuka... 

Sad mi žao što nas je odveo na Svetsko. 

Veća nepravda i od onog smjenjivanja Antića. 

11 minutes ago, dragan wien said:

Išla je priča da Muslin i Kokeza ne pričaju još od Gruzije. 

Pa Kokeza ga je i doveo...srpska posla. Videcemo, mozda se ispostavi da je sve sarena laza.

Ko ce Kokija i kompaniju da smeni? A realno mi ni Muslina nije zao. Najbolje bi bilo svi komplet da odu.

Posted (измењено)

Stara priča.

Čim 2 čoveka ne pričaju nema tu selameta.

Edited by Can7ona

Muslinu necu nikad oprostiiti Stefana Mitrovica sve mogu ali tog majmuna ne mogu nikako zbog toga me bas briga da li ce ga smeniti ili ne ali realno ko jos smenjuje trenera koji te je odveo na Mondijal.

Realno malo ljudi ima nešto lepog da kaže o Muslinu(naravno bez kamera). Tako da je daleko on od "cvećke". Savez je vrh kriminalne piramide ali je to opet "drugi padež". 

Svi treneri imaju manu što su veliki egoisti. 

Мени је Муслин изразито пао у очима, без обзира што се квалификовао на СП. Баш због тог ега и сујете.. али дати њему отказ би био веома дебилан и шупачки потез. А и то би се негативно одразило на екипу. Замисли само нпр. Пикси позове СМСа и он долази на окупљање међу играче који су под Муслином изборили СП и који знају да је један од главних разлога његовог тјерања управо непозивање СМСа. Мирисало би ми на стварање подјела и кланове.

Konačno dodje neko kome menadzeri ne sastavljaju ekipu i odmah otkaz bato. Ni rezultati ga nisu sačuvali. Vjerovatno bi dobio otkaz i da smo završili kvalifikacije bez poraza. 

Nisam bas siguran ni da je Muslin skroz cist oko toga pricalo se odnsono neki igraci u Rusiji su govorili da im je trazio pare da bi igrali.

Ne vjerujem u te priče. Takve stvari bi uticale na atmosferu u ekipi a mi od Antića nismo imali bolju atmosferu.

Mislim da su te priče pokrenute da bi ljudi lakše "svarili" ovo glupiranje što slijedi. 

Velika greska je ovo oko Sergeja jednostavno ne mozes tako mala smo mi zemlja da bi gubili dobre igrace pogotovu mlade.Muslin je malo veci egoista ali kad se sve pogleda zasluzuje da kad se vec plasirao da ide i u Rusiju.

Sve i da su Matici i Mesiji zabole me. Ne igraju pojedinci nego kolektiv. Ovo je tim, ovo je reprezentacija, ne igraju najbolji pojedinci nego najbolji tim. I taj tim nam je doneo plasman u Rusiju. Molim lepo. Covek je dokazao da ume da radi ovaj posao i ne vidim razlog da mu se ne veruje. To sto je gospodin pa ne zeli da blati nekog igraca po medijima i objasnjava zasto ga ne zove, to ne znaci da je slep na fudbalske kvalitete istog.

Posted (измењено)
13 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Čoveku se ne uklapa u sistem, kako je pobogu tesko to shvatiti? Sad mozemo da zameramo Milojevicu sto mu neko ne igra? Muslin ima rezultate, da se nismo plasirali pa da mu se zameri, sta da mu zameris kad se plasirao na SP? Možda je Savic "tezak", umislio da je zvezda, mozda nece da igra odredjenu poziciju, moze svašta da bude a ne mora nista, jednostavno mu se ne uklapa u zamisao i to je to. Ja cu da odmah kazem da mi se Muslin ne svidja na mestu selektora i nadam se da ce uskoro da ode ali covek je posteno izborio SP i red je da odradi to takmicenje koje je verovatno san svakog trenera i bilo bi supacki oterati ga nakon plasmana na SP.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

Te price zasluznih gradjana su nas kostale dosta puta tako ce biti i sada ...Pa sta sto je izborio SP?Ta prica izborio je neka ida nemojte ni sumnjati da  se nece preslikati i na igrace ...Tako da je sigurno putnik i Rukavina i Gudelj i Mitrovici i svi koji su ""Izborili "" JBT kao da su pali borci a oni IZBORILI u slaboj grupi ...Tako da je autobus putnika za SP pun zajedno sa selektorom koji je IZBORIO ....Ajde batalite te price ovo su ozbiljne stvari nije ovo skolski turnir pa eto svi koji su IZBORILI do finala igrace i skolsko finale...I jos nesto neka niko ne sumnja da ce svi ovi sto su IZBORILI uci ce u autobus za SP i sa jednom nogom ..pa ako ima mesta za jos nekog aj ubacice se da bude 24 igrac ...E tako nesto ne ide u ozbiljnim zemljama ...Ima jos 9 meseci i prakticno cela sezona do SP moze svasta da se desi neko da padne veoma u formi neko da ima sezonu snova ali u nasoj reprezentaciji se NISTA nece izmeniti jer idu oni koji su IZBORILI makar presedeli na klupi u svom klubu za nas su oni ZASLUZNI GRADJANI....E zato cemo proci kako cemo proci na SP bas kao neozbiljna ekipa ZASLUZNIH GRADJANA

Edited by keyser_soze