Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Posted (измењено)

Što se kaže od ovog gore ne može. Ili će nas Rukavina, Gudelj, Maksimović itd uveriti da ipak može? :smeh211:

I pink dresovi su show.

Edited by Can7ona

Ja ukljucio rts hd samo da vidim travu, jebote koja trava, da pozavidi najbolji tereni u Premijer ligi

Manje više naciolalnost, iako stvarno ne mogu da podnesem u reprezentaciji Srbije jednog potomka, jedne IZMIŠLJENE NACIJE čiji su nas preci klali i čiji nam potomci usred Srbije prave Muslimansku Državu....

Drugo, mali je smrad neviđeni, tako da nemam više šta da dodam....

P.S. Nisam ne znam kakav nacionalista, ali neću da ih gledam da igraju za naš GRB i prljaju isti.....

Što reče @CCCP, ako moram ovog Mustafu i pojedine naložene indijance da gledam, ne moram Turčina.... 

Ne bih ja ipak to na takav nacin trpao u isti kos iako stoji da je mali maneken i supcic. I nisu oni potomci Turaka vec Srba.  Licno,  svakako mi je drazi Kolasinac koji se iskreno opredjelio digra za BiH nego ovaj sto mu smeta Bog u himni. 

A sto rece Ivar,  i partija 10 riscana u ekipi je sramotna.  Pardon 9, zaboravih na Mustafu. :smeh11:

Стојковић (нема боље) 

Баста-Савић(Спајић) -Милуновић-Обрадовић

Матић

Сергеј МС- Тадић

Катаи                           Љајић (Радоњић) 

Пријовић

Само циганија Србију спашава :biggrin:

Posted (измењено)
23 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Ma ko da se zapita? Boli njih dupe bre, dosli da povale Staniju i slicne, jebe se njima ko im zvizdi. Da imaju obraza davno bi napustili reprezentaciju. Vecina njih

Nažalost brate slažem se, eto poslednja normalna reprezentacija je bila za vreme Antića,ali oteraše čoveka jer je bio normalan.... Ovo posle je sramota, treba to sve govnjivom motkom i to iz korena od fss pa nadalje. Ali džabe mi ovde tupimo... Da je normalna država, savez sad bi nam reprezentaciju vodio Paunović, a igrali bi SMS, Basta, Lazović, Vule i svako ko to zasluži svojom igrom i požrtvovanošću u dresu reprezentacije.

Ali pošto kod nas ništa nije normalno gledaćemo i dalje ovakvu igru, a vodiće nas razni procentaši.

Edited by Aragorn

8 minutes ago, Can7ona said:

Sad kad Adem golom obraduje milione Srba širom planete. :smeh11:

Ćuti.... Pomeri se s'mesta.....:smeh11:

Dobro je, izašao Adem... Sad mogu opušteno da gledam....:ura11:

Сада, Афри said:

Ево, испунила ти се жеља :biggrin:

Мада искрено, Љајић је најбољи био вечерас. Опет нелогичан потез Муслина. 

Само нека играмо са 7! дефанзиваца

***** ти зихераша

Dobar je bio večeras, odličan je tehnicar, baš ono što nam treba, ali ne vredi, jače je od mene....

Iskreno ni Mesi da igra za nas, ne bi to bilo to....

Pomozi Bože....

Lomi lomi pa slomi....:facepalm:

Bravo ALEKSANDRE.....