Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Mi smo na većini utakmica i igrali neku čekalicu I pokušavali na polukontre. Ne možeš reći da smo nekog nadigrali. Mozda Moldavija kući samo.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Искрено, не би ми било криво и да буде ћорак на крају свега. Толико су ми сви антипатични и не осећам уопште неко узбуђење и припадност  док их гледам као код кошаркаша, ватерполиста, итд. Група манекена и тренера проценташа. 

Види ти ову игру, на шта ово личи. Сви нека се клањају срећи што немамо неку Немачку, Француску, Шпанију у групи. 

Ajoj moze da se desi da cak o pobedimo,pa da odemo na svetsko i da nas tamo sastave sa zemljom.A tesko da cemo veceras pobediti :D

Ovo je očajno. Jalova, bezidejna, spora igra gde ne možemo tri pasa da povežemo. Bruka da gruzini imaju ozbiljnije šanse od nas usred Beograda. 

Ja da sam na mestu igrača i stručnog štaba zapitao bih se kako ja to igram kad mi spostvena publika zviždi na meču za prolaz na SP. 

Da nije žalosno bilo bi smešno.

Опет Стојковић спашава по ко зна који пут и много смо далеко од Грузиских играча

12 minutes ago, Афри said:

Искрено, не би ми било криво и да буде ћорак на крају свега. Толико су ми сви антипатични и не осећам уопште неко узбуђење и припадност  док их гледам као код кошаркаша, ватерполиста, итд. Група манекена и тренера проценташа. 

Види ти ову игру, на шта ово личи. Сви нека се клањају срећи што немамо неку Немачку, Француску, Шпанију у групи. 

Ne bih ja ovde ništa dodao, baš su mi ogadili reprezentaciju..... 

Meni bi lakše bilo da smo naturalizovali nekog stranca( ne bih gledao reprezentaciju kada bi tako nešto uradili), nego da gledam ovog Turčina.... Reprezentacija Srbije treba to i da bude.....

Nema naturalizovanih stranaca, pa i da je Mesi u pitanju, a kamoli ova poturica...

Što se igre tiče, videli ste i sami, ali je najveći problem što ne osećamo više ono što treba kada gledamo fudbalsku reprezentaciju.... Hvala mu do neba, ko god da je zaslužan za to što su nam ubili emocije....

Fali još jedan igrač u napadu ili na sredini. Pokušavamo da napadnemo sa nedovoljnim brojem igrača.

Koga bre Stojkovic spasava?? Sta spasava?? Sta je odbranio spektakularno?? Valjda mu je to posao, da brani. Zar treba svaki put da ga primi?? Sere mi se od price spasao nas Stojkovic ili bilo ko drugi.

Сада, RASMC said:

Fali još jedan igrač u napadu ili na sredini. Pokušavamo da napadnemo sa nedovoljnim brojem igrača.

Ali smo zato cvrsti u defanzivi! 

1 minute ago, NEMANJA 82 said:

Meni bi lakše bilo da smo naturalizovali nekog stranca( ne bih gledao reprezentaciju kada bi tako nešto uradili), nego da gledam ovog Turčina.... Reprezentacija Srbije treba to i da bude.....

Nema naturalizovanih stranaca, pa i da je Mesi u pitanju, a kamoli ova poturica...

Što se igre tiče, videli ste i sami, ali je najveći problem što ne osećamo više ono što treba kada gledamo fudbalsku reprezentaciju.... Hvala mu do neba, ko god da je zaslužan za to što su nam ubili emocije....

A Kataija Madjara, je l bi voleo da gledas? Mani se sovinizma, posle se cesemo kad neko pozeli da se separatise. Ovakvim upisima nije mesto na forumu.

Sasava druzina u zadnjoj liniji, jedno pet puta su pustili ove indijance da sutnu na gol.

Onog mucenika Mitrovica, stoperi strpali u dzep samo tako.

Em nemamo vrhunske fudbalere, em nemamo sistem..... Rezultat svega je raspala igra.... Koju prikazuju....

Taktika qrac i.... 

Mora procentas da ispostuje  odredjene igrace.

Odavno to traje.Pocev od Kineza u prvoj postavi,preko doticnog menadzera koji vedri i oblaci.

Nekad golman  Pesic i Pjanovic zarad Spalevica..sada ovi pojedinci koje veceras a i kroz cele kvalifikacije gledamo.

6 minutes ago, NEMANJA 82 said:

U pravu si, ovaj poturčeni njofra sabotira od početka utakmice. Svaki centaršut mu prebacije sve igrače. Ne bi taj meni igrao da je Mesi. Dosta mi je onog bolesnog Mustafu što moram da gledam, samo mi je još ovaj falio. Gledam Matića, on je sa ovakvom igrom za nijansu korisniji od Račića, ako je i toliko. Gomila bezmudaša na terenu.