Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Da ima imalo pameti u onom savezu vec veceras bi kupili kartu za Ameriku i klekli na kolena ispred Paunovica da posle ove runde uzme A reprezentaciju. Neka radi polako na duzi period bira po svome i doci ce vreme kada bi konacno zaigrali moderno i borbeno. Ali nece on da mu oni sastavljaju spisak.

Zaista mi je žao navijača, koji su jedina svetla tačka sinoć. Sve ste rekli za S. Mitrovića, Kolarov je penzioner a A. Mitrović nije od Prijovića bolji sigurno ali ga Muslin drži kao i Rukavinu...bez obzira na igre oni su u timu. Jbt kada sam pred tv-om zakukao za Gudeljom, onda znate dokle je došlo, jad i očaj, onaj treći gol, pa tukao bi ih po nogama, majmuni su kao po komandi se svi razmakli...

Ако је истина да су звиждали аустријској химни (а не знам јер нисам гледао) онда никако не могу бити свијетла тачка, макар их било и 50 хиљада. Нарочито јер у тој истој Аустрији живе и раде.

10 hours ago, dragan wien said:

Malo pre stigoh sa utakmice, Srbi napravili gužve svuda, baš nas bilo dosta. Na semaforu pisalo 42280 a od toga 70% naših, atmosfera odlična, navijanje dobro, napravili smo atmosferu kao da se igra u Beogradu, i ovi mamlazi sve prosuše. 

Odigrali su očajnu utakmicu, sem Luke Milivojevića nikog drugog ne može čovek pohvaliti, Mustafu ne računam :smeh211:

Odbrana očajna, ispadali su ko iz voza, obrukaše nas za sve pare. Čime li je Nastasić zaslužio poziv da mi je znati, oba Mitrovića bruka, Kolarov sačuvaj bože, stvarno su katastrofalno izgledali. 

Luka sem gola nije ništa dobro učinio, da li je dao jedan dobar duži pas od 3 metra...po meni očajan kao i ostali, malo bolji su bili Bane i Matić (Stojkovića neračunam, on nam je bio najbolji.)

6 minutes ago, ДоброЗнај said:

Ако је истина да су звиждали аустријској химни (а не знам јер нисам гледао) онда никако не могу бити свијетла тачка, макар их било и 50 хиљада. Нарочито јер у тој истој Аустрији живе и раде.

Samo u početku par sekundi je počelo zviždanje i odmah zatim je prestalo, na kraju himne je bio aplauz celog stadiona. 

9 minutes ago, Ganac said:

Luka sem gola nije ništa dobro učinio, da li je dao jedan dobar duži pas od 3 metra...po meni očajan kao i ostali, malo bolji su bili Bane i Matić (Stojkovića neračunam, on nam je bio najbolji.)

Kod njega jedino sam video želju, borio se, trčao, slažem da kao i ostali nije bog zna šta uradio, ali mi delovalo da on jedini želi pobedu. 

13 minutes ago, dragan wien said:

Samo u početku par sekundi je počelo zviždanje i odmah zatim je prestalo, na kraju himne je bio aplauz celog stadiona. 

Kod njega jedino sam video želju, borio se, trčao, slažem da kao i ostali nije bog zna šta uradio, ali mi delovalo da on jedini želi pobedu. 

Sramno su juce igrali , svega par igraca je pokazalo neku zelju za borbom i pobedom ....

Sto se tice navijaca njima svaka cast - to je jedino sto valja i ima srce i muda , kad je reprezentacija u pitanju ..... pogotovo kad gostujemo po Evropi ..... a sto se tice himne :  pod tom himnom su napadali na Srbe i Srbiju ui ubijali nas  , sto jada nam naneli , pa im i ne zameram ako su je izzvizdali .... vrlo vazno .....

Ma da smo mi neki ljudi ne bi nam FSS vodio zvalavi siptaro - hrvat i kriminalac Kokeza ... a  selektor bi nam bio Paunovic - i to na 10 godisnji ugovor !!!   .... I to bi trebao biti zahtev i navijaca Zvezde i navijaca fkp -a ...

Ovako slobodno moze da pise umesto reprezentacija Srbije Ramadanijijeva reprezentacija .... tj . Ramadanija .....

32 minutes ago, kusha said:

Ma da smo mi neki ljudi ne bi nam FSS vodio zvalavi siptaro - hrvat i kriminalac Kokeza ... a  selektor bi nam bio Paunovic - i to na 10 godisnji ugovor !!!   .... I to bi trebao biti zahtev i navijaca Zvezde i navijaca fkp -a ...

Ovako slobodno moze da pise umesto reprezentacija Srbije Ramadanijijeva reprezentacija .... tj . Ramadanija .....

Pa ne zovem ja bez razloga "Ramadanija" vec nekoliko godina. Navijao sam i uzivao u Antarinoj reprezentaciji cak i nakon poraza na SP, a nakon toga me totalno ne zanima. Gledam cisto zbog fudbala i da se sprdam. Svasta bih ovde napisao, ali necu zbog ljudi koji jos uvek pomalo osecaju nesto prema reprezentaciji.

malo preterujete cini mi se. i porazi su sastavni deo igre. nije da smo Brazil iz devedesetih pa da ne mozemo da izgubimo nijednu :D jbg, izgubili i to je to. naredni mec dobijamo i overavamo plasman. 

moguce da sam smireniji jer zbog posla nisam ispratio poslednjih pola sata otprilike. a jesu i do tad igrali nonsalantno, previse opusteno. ali jbg, nasi su, treba da ih podrzimo i tad. cudno mi je samo da u drugom nisu izasli borbenije, da im Muslin nije podviko u svlacionici...

Milivojevic jeste nas, ali momak je ispodprosjecan igrac. Niti pas igru, niti dobar pregled, brzinu, dobru odbranu... Otkud on u Engleskoj, meni nije jasno... Nemamo mi sad neki kvalitet od igraca, ali mogla bi se napraviti sasvim solidna reprezentacija. Treba nam dobar strucnjak na klupi, a Muslin to nije. Nek je sto titula osvojio sa nama, on nije strucnjak. Sad cak i vjerujem u one price ruskih igraca, da je trazio pare od fudbalera, kako bi ih ubacio u tim.

Ne znam, zapostavio sam pracenje fudbala u Evropi i svijetu, ali moze li mi neko reci, da li jos neko igra sa onom formacijom 3:5:2 ili je ono 5:3:2? Miha, kad je bio selektor, pokusao je to, pa je na kraju to sve mijenjao. Ta formacija se igrala prije 25 godina, i za to treba da imas igracine u zadnjoj liniji, plus jake bekove. Pa slijepac vidi da mi to nemamo. Svi u svijetu igraju sa dva stopera, normalnim bekovima, a mi sa tri stopera, letecim bekovima, dva zadnja vezna, bez pleja, sa krilima i napadacem.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

Onog momenta kada je Muslin pozvao Tosica (bambi) u reprezentaciju digo sam ruke od iste i ako je radio (Muslin) pravi posao mnogo je nisko pao sa ovim potezom.

Za ubuduce kupicu ja svakom od njih Panini album i po kesicu slicica za start pa neka se zanimaju u 2018-oj,mozda dobiju glavnu nagradu put na mondijal u Rusiju.