Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Bolje da ne idemo u Rusiju. Ova pozicija na tabeli je lazno stanje. Em je najlaksa, em su drugi losi. Mi niti imamo tim, niti selektora.
Jbte, igra ti Milivojevic, a ne zoves SMS. Cuj Rukavina, Mitrovic stoper. Gdje ti je Lazovic po boku, gdje je Tosic na stoperskoj poziciji?

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

Стојковић најбољи и поред пораза у Понедељак треба напунити стадион и дати им подршку до ове утакмице су играли одлично

Loše veče, od početka se vidjelo da neće na dobro izaći. I kad smo poveli znao sam da će biti pizdarije sa Mitrovićem kao starterom. Dečko je najveća rupčaga ikad koja je igrala za reprezentaciju, ubedljivo najgori igrač Srbije, Crne Gore i ranije SCG, od kad pratim fudbalsku reprezentaciju. Igrali smo u nekom grču, da li iz straha ili smo pomislili da će Austrija sama da se dobije, 'bem li ga, ali svakako nismo ličili na sebe. Siguran sam da je bolje bilo da smo odigrali ofanzivno jer nam ni bod ništa posebno ne znači. 

Glava gore, što bi Kari rekao, dobili smo šamar pred najvažniju utakmicu u poslednjih 7 godina, nadam se da će nas razbuditi i trgnuti pa da ovjerimo to prvo mjesto. Lično mislim da će Irska odigrati X sa Velsom ali svejedno, ne smijemo na taj način razmišljati. 

Večeras samo Tadić igrao. 

Ove bezmudase i cepanice ne treba ni komentarisati ..... gde li  ih samo Muslin pokupi ....

Posted (измењено)

Za ponedeljak pozvati Savića i Babića. :smeh211: Frimpong još nije dobio pasoš. Le Talek takođe.

Edited by Can7ona

Nismo bili u stanju da tokom cele utakmice odigramo jedan organizovani presing. Potpuno zasluženi poraz, razbila nas je Austrija. 

Jesmo li povezali 3 pasa večeras?
Pobjeda Austrije zaslužena, svakako.
Igrali smo nekako mlako, kao da je Austriji trebala pobjeda, a ne nama. 

Ako se i plasiramo, Kokeza da je malo pametan, smijenio bi Muslina i postavio nekog ko bi realno sagledao sta ima od igraca. Postoji jos Milojevica, Stolica, pa i Nikolica. Daj, dosta je vise ispusenih mustikli od raznih strucnjaka. Daj nekog ko ce stati iza tima, pa makar ne zvao ni Kolarova, ni Ivanovica. Imamo boljih igraca od S. Mitrovica, Rukavine, Milivojevica, Gacinovica, pa i Kolarova, od kojeg je i Andjelkovic opasniji u napadu, a tu je i Dusko Tosic. Ako necemo da se obrukamo, onda ovako ne ide.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

Jbt, ja ne znam ko ovom Muslinu sastavlja spisak, ali ovoliko panjeva u sastavu nema nijedna selekcija. Pogledajte samo ko nama sedi na klupi, nemoguce da smo ovoliko pukli sa fudbalom. 

Sto se tice utakmice,nista se ne menja, treba dobiti to u ponedeljak i da odemo na to svetsko,i to cisto zbog finansija, jer tamo nema sta da trazimo, unistise nam fudbal menadzeri.

2 minutes ago, Kisli Krastavac said:

Koliko je njegovih igraca u reprezentaciji?

Nastasic

Milivojevic

Kostic

Mustafa

Gacinovic

Ljajic

Tu su jos ovi sto se motaju oko reprezentacije: 

Maksimovic

Fejsa

Markec...

Dodajte jos ako sam nekoga izostavio...

Just now, Nenad74 said:

Стојковић најбољи и поред пораза у Понедељак треба напунити стадион и дати им подршку до ове утакмице су играли одлично

Sta li si ti gledao kad kazes da smo sve utakmice igrali dobro do ove, sto kaze neko gore, cele kvalifikacije se provlacimo uz boziju pomoc, nekad smo ove kante ekipe dobijali jos u prvom poluvremenu...Sreca nasa pa igramo u najslabijoj grupi, jer da igramo u nekoj jacoj grupi od ove ne bi ni bod uzeli.

Kakav ( smo ) raspad od reprezentacije.Ljudi,nijesmo ni svjesni kakvo je cudo Muslin napravio sa ovom "ekipom".Bez ikakvog koncepta igre doci na korak od mundijala...Moram reci da sam prezadovoljan.Plasiracemo se na SP,to je najmanji problem,savez ce imati "alibi",ali cemo posle SP opet pricati o starom ( problemu ). Nemam vise zivaca da gledam reprezentaciju,msm da sam postao ravnodusan na rezultate nacionalnog tima od meca sa Danskom u Beogradu prije 3 godine.