Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Тооо бреее тако се игра за земљу добро дошли у земљу фудбала:salsrbijajk6: 

"Kako sam (zamalo) upropastio svoj tim, 16. deo", u glavnoj ulozi Nikola Maksimovic. Kakav debil, retko odvratna i nepodnosljiva njuska, legitimni naslednik Zorana Tosica.

I ovaj Kostic, nista on bolji nije od Laze,samo trci, nista drugo ne zna, bolje da se uci da predje na poziciju Kolarova jeenog dana.

Sjajan gol doista, dosta lepa akcija, mnogo jak sut Kolarova, upucao golmana. 

On 9/2/2017 at 8:13 PM, kusha said:

Bolji smo od Iraca - Rusijo Majko stizemo ! .... da zajedno navijamo ..... i zajedno bijemo engleze - po tradiciji )) ...

He, he .....

Cestitke igracima i strucnom stabu - sjajan rezultat koji nas sigurno vodi u Rusiju !

P.S. Odigao sam naravno 2 , a ne ko neki 1X ......

Kazete renesansa srpskog fudbala ? 

Резултат слика за kokeza

Sad ozbiljno konacno igramo nesto i konacno znamo da igramo na rezultat

Kakvi su tutumraci ( Vels i Irska) igrali polufinale EP, a Porttugal osvojio sa timom priblizne jacine nasem. Island i ne pominjem, a ni Grcku koja je osvojila, a limitirana je.

Zasto mi ne mozemo? Jer ne koristimo svoje komparativne prednosti. Treneri se ponasaju kao da raspolazu kamenjarima, a ne igracima koji mogu da vezu po terenu: Matic, SMS ( hvala sujetnom Muslinu), Tadic, Mijat. Igraci sa projektilom u nozi: Kolarov, Luka. Mi to nista ne koristimo, a Grci samo sa tornjevima u odbrani svojevremeno osvojise EP.

Kako smo pametno odigrali, šou. Osim onog debilnog poteza Maksimovića koji je sve mogao da upropasti. Nismo im dozvolili ništa, strpljivo čekali svoju šansu, imali onu preko Mitrosa ali ovaj loše reagovao, i posle toga Kolarov, iskupio se za sve gluposti zbog kojih sam ga prozvao Govnarov. Odlično Muslin pripremio ekipu i taktiku, kao što sam očekivao, nismo se zaleteli, previše smo strpljivo sakupjali ove bodove kroz kvalifikacije i došli u poziciju da pobjedom budemo u ovakvoj situaciji, da bi to nekom nesmotrenom jurnjavom upropastili. 

Ozbiljno do kraja. Austrija je izgubila šanse za drugo mjesto i biće rasterećeni protiv nas, možda bude odmarao neko (Alaba?). Ako tu ne uspijemo, imamo Gruziju u Beogradu. A možda Gruzija otkine bodove Velsu u sledećem kolu, ništa nije sigurno. Samo mirno kao i do sada i idemo u Rusiju!

Čakir nam je onim isključenjem Maksimovića pomogao. Stegli smo pozadi i igrali mnogo bolje defanzivno nego do tog 69. minuta. 

Bravo za pobedu. Još ostriju da zveknemo i vidimo se Putine!

Mi igramo Evropu,izgleda da cemo ici na svetsko...ocekujte udar planete Nibiru i kataklizmu 23.septembra.Ozbiljno.

Mozda smo trebali dobiti u Beogradu pa nismo. Eto  sada se vratilo na neki nacin. Kakvo zavaravanje da smo neko i nesto u fudbalu. Muslin slobodno mogu da kazem da je napravio podvig. Jacina grupe mu je isla na ruku, njegov uzasan fudbal je dao rezultat ali to sve uraditi sa menadzerskim igracima, prevarama poput Maksimovica, Tosica, Gudelja, Vukovica...zaista sjajan rezultat. Iskreno, nas odnos prema fudbalskoj igri na i van terena ne zasluzuje ovakav uspeh, mozda su i drugi videli od nas da mozes da varas i sebe i druge pa im se sada vraca jer je nas Bog vec ubio. 

Posted (измењено)

Ja danas izgleda nista ne razumem. Alex postavlja zastavu Spanije iz meni nepoznatih razloga a BB pise da varamo sebe I druge. Cime to varamo sebe a narocito kako varamo druge? Mi kao reprezentacija odavno nemamo rezultate ali nasi igraci igraju bitnu ulogu u timovima iz liga petice ili ucesnicima LS. Imamo igrace top klase kao sto su Matic Sergej koga selektor ne zove pa I Tadic. Ostalo mahom veoma solidni ili solidni igraci. Zar su Vels I Irska sa boljim igracima igrali polufinale EP. Ne bih rekao. Mada su se svima smucili menadzerski marifetluci. Mi sebe unazadjujemo a ne varamo nikoga.

Edited by Epaminonda

Алекс ти је рекао да због Шпаније не можемо бити прваци Европе. То си питао. Ја бих додао и Француске :biggrin:

Francuzi sad cak i jaci od Spanaca. A tu su uvek i Nemci, pa i zabari.. Duga je lista. Veliki uspeh bi bilo i cetvrtfinale.

1 minute ago, Лунатик said:

Алекс ти је рекао да због Шпанијеraligне можемо бити прваци Европе. То си питао. Ја бих додао и Француске :biggrin:

Ja sam pitao kako su Grci postali prvaci kako Velsani I Irci Igrali polufinale I na kraju krajeva kako su I Portugalci osvojili.