Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Portugal se mnogo dizao u nebesa, ali ne znam zbog cega? Odmah sam video da nisu nista posebno. Imate to nakon nase utakmice sa njima. Imaju supertalente, i sve je to lepo, ali ja to vise gledam kao celinu. Kao tim. Sa druge strane, Spanci mocni i sa rezervistima. Mnogo, mnogo dobra reprezentacija. I trener im je vec 3-4 godine na klupi. Nas ne vredi ni komentarisati. Cim su "mozgovi" postavili Lalatovica, neuspeh je bio zagarantovan. Ali, naravno, opet imaju "tonu" izgovora, i neke dobro oprobane demagogije.

Pa normalno da su bolji kad mi imamo neznalicu na klupi. I Makedonci su bili egal sa nama, sa sve Babunskim i Avramovskim. 

Sa ovakvim mentalitetom i manjkom samokritičnosti i želje da ispravi svoje greške, pa i uopšte ih uvidi, teško će on nešto ozbiljno napraviti u trenerskom poslu.

Требало би ваљда против најбољих да се покажеш. Упоште не разумем то као ови су бољи и треба да скинемо гаће, нема ми ту шта да тражимо. Па ваљда у таквим утакмицама жеља и хтење треба да буду на највишем нивоу, да покажеш и одмериш сво своје знање и умеће.
Овај губитничко-пичкасти начин размишљања се већ одавно инсталирао у нашем фудбалу. Испада да сви играју фудбал само ми не. Зато и немамо више неке ратнике који су жељни да се опробају са најбољима, већ теткице којима све смета, само нешто кукају и за све налазе нека оправдања.

Ово исто важи и за наш клуб(погледати тему квалификације за Европу). Све неки разлози буди бог снама, кад би могли да играмо са параолимпијцима би било идеално. Некад смо желели да добијемо што бољег противника, да покажемо шта ми знамо. Нисмо се никад повукли, већ часно излазили на терен а и са њега.
Зато смо и дошли у ситуацију да већина поспрдно прича о квалификацијама кад ми себе прогласимо за губитнике а меч још није ни почео.

E moj Lalatovicu bio si i ostao ljakse, neces ti dalje od JSL...Zahvali se jos jednom pickoustom, pa te mozda postavi da budes selektor reprezentacije A.

Ako generacija koja je osvojila evropsko i svetsko prevnstvo odigra ovako jadno, nije sigurno problem u meni. Priče kako je to bilo na sreću i slučajno su blago rečeno smešne, takva dva uspeha se ne postižu slučajno, nego zbog velikog rada i truda, kao i talenta igrača(neki više neki manje talentovani). Objašnjavao lepo Kosanović koliki rad je iza svetske titule, što je za serimuda Lalatovića misaona imenica. Da ne pričam koliko je u startu smena trenera pred prvenstvo bila debilna. 
Neće ova generacija osvojiti više ništa, jer je ovo bio njihov poslednji turnir mlađih kategorija, bar većini bitnijih igrača. Osvojili su oni momci dva prvenstva što je ogroman uspeh, koji samo Srbi ne znaju da poštuju, jer smo takav narod.

Sve to što si nabrojao je nešto što stručni štab treba da reši. Opet kažem poslušaj Kosanovićevo predavanje(ako nisi) gde spominje kako su napravi uspeh na svetskom i kako se svaki detalj gledao i na sve se pazilo. I sve će ti biti jasno. 

Uopšte nije stvar u prolaženju grupe ili ne, nego u tome što ništa u timu nije funkcionisalo kako treba, nismo izgledali kao tim, nego kao raspuštena banda. Za to nismo krivi ni ti, ni Aleks ni ja, pa ni igrači sami, nego Lalatović i stručni štab. Da je samo do igrača, treneri ne bi bili ni potrebni. Kupovali bi timovi igrače smao i oni bi sami igrali.

Стандард, опет списак без Лазовића и Милинковић-Савића.. али су зато ту опет Рукавина и Гудељ.

Savic je zasluzio poziv ... ne kapiram sto ga Muslin ne poziva .....

Vratio Ljajica umesto Kataija, ne znam zasto... Ostalo isto kao pre, sto mi je ocekivano, dobro gura ta ekipa i ne treba je menjati.

4 hours ago, kusha said:

Savic je zasluzio poziv ... ne kapiram sto ga Muslin ne poziva .....

Ne uklapa se u koncepciju :mrgreen:

Ne razumem čemu ovoliko insistiranje na Rukavini. Već je zagazio u četvrtu deceniju, ne može da ostvari neku veliku prodaju, a već neko vreme greje klupu u Viljarealu. 

Imamo dva igrača koja igraju u takvom sistemu već neko vreme (Basta i Lazović) i siguran sam da su bolje opcije od Rukavine koji ima po jedan precizan centaršut po utakmici.

Muslin pokazuje da je kao i ostali. Cudi me da nije pozvao Sasu Lukica i tako te igrace.

Послато са SM-G800F уз помоћ Тапатока

Muslin kao i svi prethodnici  umesto sredina da bude podmladjena mladim igracima koji su moderni vezni igraci  grujic milinkovic savic  i ristic , to su moderni fudbaleri tehnicki potkovani nisu panjine proslo je vreme fejse race petrovica  i gudelja   ... Sve reprezentacije imaju moderne vezne igrace niko vise ne igra sa sifonjerima .....

Pogledajte po kakvoj tankoj zici mi hodamo, iako su mnogi opijeni prvim mestom. Ako izgubimo od Iraca, mi smo 99% drugi u grupi, a trenutno na tabeli drugoplasiranih za baraz Irska zauima osmo poslednje mesto koje vodi u baraz, jedina slabija drugoplasirana selekcija je trenutno Crna Gora. Tako da ako minimum ne izvucemo bod u Dablinu, lose nam se pise jer i da odemo u baraz necemo biti nosioci i verovatno dobijamo neku azdaju. Uostalom pogledajte sami tabelu.

http://imgur.com/a/WYlgO

Posted (измењено)

Те бриге не треба да имате. Нећемо се пласирати на СП 2018. Једноставно, чинити зло а надати се добром не може. Неко то зове карма, неко Божја казна, шта год да је, Муслина ће стићи због овога што ради. Нема Сергеја, а Тошића зове. Заиграо си се Муслине, на нос ће ти искочити.

Edited by Epaminonda

2 minutes ago, Lokalac said:

Matori je izgubio kompas malo. Vidi se da mu menadzeri i kriminalci kroje pricu. Kad vidim ove poslednje izjave o mustafi, srndacu i mitrovicu doslo mi da povratim. Docice nam glave onaj glavonja Kokeza

Kad smo kod kriminalaca jedan fini gospodin mu je usao u kancelariju sa odredjenom vrstom vatrenog oruzja i pitao ga da li zeli da mu rokne onog sina sto studira u Francuskoj, ili onog sto trenira fudbal, razlog je bio izostavljanje Pjane iz sastava u Leverkuzenu.. Posle toga je i otisao iz Zvezde prvi put.. 

Muslin je dobar trener za rezultat, ali reprezentacija je odavno leglo menadžera, zato i jesmo pukli. Poslednji put su igrali najbolji kada je Antić vodio istu i igrali smo svetsko i bili generalno dobri. Jesmo na istom podbacili, a mogli smo dalje, ali bar smo bili na istom. Muslina može da izvuče samo to što zna čovek da igra na rezultat, nikada atraktivan fudbal, ali je uvek znao da izvuče rezultat. Mada ima još dosta da se igra, lako možemo da sjebemo sve.