Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Nazalost, iako sam ocekivao jednog novog, dobrog trenera, kome ce u timu igrati samo oni koji zasluzuju, docekao sam da je selektor moje drzave postao jedan siptar, Falji Ramadani. Jeb.s takvog selektora kome Falji sastavlja tim. Sta ce u reprezentaciji Scepovic, Maksimovic, Mijailovic, Patrovic, Fejsa? Kakvi su to igraci pa da igraju za reprezentaciji? Niko od ovih nabrojanih ne zasluzuje poziv ni u B, a tek u A reprezentaciju. Ali valjda tako mora, valjda se Faljijev skart mora staviti u izlog, a gdje ces bolji izlog od reprezentacije.

Preteraste ga sada, rezultati ce sve pokazati, videcemo sve vrlo brzo, ako dobijemo belgiju i makedoniju, neka zove koga hoce, samo neka se mi kvalifikujemo na svetsko prvenstvo.

Znanje igraca,tehnika,sut,odbrana,nisu jedino merilo kada se pravi spisak reprezentativaca ili spisak igraca koji igraju utakmicu,to znaju svi sportisti.Dzabe je tebi da imas dobru tehniku ako nemas srce i igras kao picooka.Trebas i da imas nesto ljudsko u sebi,da drzis atmosferu,pozitivan duh..

Od ovoga navedenog Mustafa nema nista,i ako sam rekao da nemam nista protiv njega dok je u reprezentaciji jer je pokazao ljudske kvalitete.Nije dostojan mog misljenja,ali eto.Ovo sam reko sveobuhvatno za sve igrace koji su potencijalni reprezentativci.

Колк'о ми се у последње време гади све око репрезентације,сваки селектор који дође је марионета савеза.

Guest carapan

Ili marioneta mafija menadzera...Ovo je Falji Ramadani, jedina slika koja postoji,a poreed njega igrac bez koga Sinisa ne moze da pobedi Belgiju..."Virtuoz" na terenu, covek takvih "moci" koje nije imao niko jos od Darka Panceva... :facepalm:

E moj Sinisa...

Falji-Ramadani-i-Marko-%C5%A0%C4%87epovi%C4%87.jpg

Guest carapan

Naravno...Ali sada je praksa cim te izbace iz tima, postajes reprezentativac...I to da se kunu u tebe..

Inace:

Ramadani

vodi brigu i o mnogim reprezentativcima Srbije kao što su

Matija Nastasić, Aleksandar Ignjovski, Alen Stevanović, Miloš Ninković, Ljubomir Fejsa, Srđan Mijailović, Marko Šćepović

i

Nikola Maksimović

,

Pa mi recite koliko od boldovanih igra za reprezentaciju?!!

E moj Sinisa, Sinisa...Ovde je sve interes i lopovluk najvecih mogucih razmera...Nikada nisam glasao za Vucica, ali ako pohapsi sva ova govna kao sto je krenuo, imace u meni vecitog glasaca...

Posted (измењено)

Jel stvarno Mihajlovic poredio Scepovica sa Darkom ?

Ja ne mogu da verujem sta radi ovaj covek. Svakom izjavom sve vise i vise pokazuje kakav je necovek. Najurice njega Tole kad budemo 5ti na kraju kvalifikacija.

I to sto smo dobili Vels 6:1 to su bile pre svega individualne akcije tj. zbog kvaliteta Kolarova,Ivanovica i Tadica.

Edit:

Evo zasto Maksa dobija pozive za reprezentaciju. Simic iz Batea je mnogo bolje resenje od njega, ali nema jakog menadzera. I Micko iskreno nije za seniorski tim. Vise je korisniji za mladu reprezentaciju.

Ignjovski i Fejsa greju klupe u Verderu odnosno Olimpijakosu a nama su nezamenljivi srafovi u timu. Tuga...

Zato je i ovaj Stevanovic dobio poziv.Nemam nista protiv lika, ali igrace verovatno u prvoj postavi a ostavice nekog boljeg igraca na klupi.

I procitao sam Mihinu izjavu kad su ga pitali zasto nije pozvao Kuzmana. On je reko da ga nije pozvao jer ne igra u Stutgartu.A oce reci da Fejsa i Ignjovski igraju u svojim klubovima ?! Sta li ovaj covek radi...

Edited by MisterDelija

Sve,sve ali Bosko Jankovic da ti ne igra,Srbijo medju sljivama !

Mislim da je cika Toletov pijun rekao za Boska da mu trenutno nije potreban takav tip igraca. Ocigledno pod tip igraca ide da li si "Lian sports" ili nisi. Smijesno na sto smo spali od Antica do danas, a sve zahvaljujuci roshavom iz Subotice.

Bosko Jankovic bi nam legao kao budali samar sa ovim klincima,i ovako je Adam otisao i dobro bi nam dosao jedan veznjak koji zna da da gol.

Mislim da je cika Toletov pijun rekao za Boska da mu trenutno nije potreban takav tip igraca. Ocigledno pod tip igraca ide da li si "Lian sports" ili nisi. Smijesno na sto smo spali od Antica do danas, a sve zahvaljujuci roshavom iz Subotice.

Guest carapan

Bosko je povredjen...Ali opet i da je zdrav ne bi igrao kod ovog.

Kako povredjen, kada sada bio kapiten za vikend?

Znam da je bio povredjen ali nisam imao informaciju da se oporavio za ovaj vikend.

Svejednog Mihajlovic je vec pokazao kakav je covek. Samo me zanima kakva je to njegova koncepcija ?! Ja u prva dva meca nisam video ni k od koncepcije. Sve se svodi na kvalitet Kolarova,Ivanovica i Tadica.

Ова наша у...а репрезентација је увек била полигон за разно-разне марифетлуке,али једну ствар да ми је неко рекао 99' када су ме протерали из куће ти исти као Рамадани,никад му не бих поверовао,а то је ова ситуација која је сада актуелна да ми једна шиптарчина саставља државни тим.

И сада ја као треба да навијам за ову репрезентацију?Е моја Србијо нашта си спала.

Svaka ti čast na komentaru brate :th_icon_hail: .I mog strica su sa porodicom i decom u pelenama oterali iz Prizrena i kada pomislim ko sastavlja i čiji igrači igraju za ovu reprezentaciju pravo da ti kažem nemam želju da navijam za nju.Mi smo jedini nacionalni tim u kojem ne igraju igrači koji zaslužuju nego oni koji to moraju i sve dok je tako mene stadion na njenim mečevima videti neće.Išao sam na skoro 90% utakmica samostalne Srbije do 2010 a od tada nijednom i nemam nameru dok se nešto iz korena ne promeni.