Jump to content

Уколико имате проблем са отварањем тема након апдејта сервера и форума, пробајте да промените на неку другу тему на дну форума, па се касније пробајте вратити на ову главну, јер ће до тада можда већ бити поправљено све.

Александар

Фудбалска репрезентација Србије

Recommended Posts

Raspadosmo se otkad je Gruja izasao, nista prema napred. Kao da se palo i na polju fizike.

Ми као да не смемо да одиграмо исто два полувремена, без везе смо препустили игру у другом и нормално стиже казна.
Е мој Лалатовићу, везе ти немаш изгледа.

Bitno da je nahvalio apsolutnog lidera Srbije i odmah se obreo na mestu selektora.

Znači dobra odluka što nisam gledao utakmicu :2gxij5g: 

Al mi žao što ne mogu da gledam Portugal-Španija. Tu će da pršti :) 

Мислио сам да Лалат није везара, јер никад није имао неку посебну јаку екипу...али сад је све доказао ко је и шта је. 
Морао је да изведе Плавшу у другом и убаци неког свјежијег јер се из авиона видјело да је остао без снаге и да прави грешке због тога, тотално деконцентрисан...али јок, то Лалат не види.
Смијешно је одиграла репрезентација, успјели су да ујебу једну прилично добру генерацију. Дјелују к'о највећи дунстери на терену.

ПС. Аврамовски и Бабунски нису неправедно били запостављени. Везаре.

Sad tek vidim rezultat, jel realno da mi gubimo od Makedonije? I da je ovaj dunster uspeo ovako da razjebe za kratko vreme ovu jednu vrlo talentovanu generaciju?

Сада, Бјелке said:

Имаш стрим на овом сајту: http://livetv.sx/enx/eventinfo/538614_portugal_u_21_spain_u_21/

snašao bih se brate za strim, nego neću biti kod kuće :30hm2iq:

Ko bude gledao nek prati Dani Sebaljosa (ako bude igrao) pa nek baci utiske. Dosta očekujem od njega u narednom periodu :es9htx:

Posted (измењено)
2 minutes ago, BobMarley said:

Sad tek vidim rezultat, jel realno da mi gubimo od Makedonije? I da je ovaj dunster uspeo ovako da razjebe za kratko vreme ovu jednu vrlo talentovanu generaciju?

2-2. Smesno igra Makedonija, dali nam dva gola ni iz cega. Valjaju se po terenu, prljavo igraju, provociraju... 

Edited by ветарулеђа

2 minutes ago, tolero said:

Ovaj gol se izgleda ne priznaje :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Не контам коме лупаш контру. Моје мишљење се не мијења како дуне вјетар, како падне гол. Тврдио сам и прије, тврдићу и после.. Од Ожеговића и Ђурђевића никада неће бити озбиљни фудбалери. У преводу, никада неће имати улогу у лигама петице. Можда их усере трансфер тамо, јер у овој несрећној Србији могу давати голове, али никада ништа неће направити у каријери. За њих је таман нека Пољска и сличне лиге.

Toliko o perspektivnom Tralalatovicu. Luzer klasicni. Jos gori su oni koji su ga doveli tu. 

Не контам коме лупаш контру. Моје мишљење се не мијења како дуне вјетар, како падне гол. Тврдио сам и прије, тврдићу и после.. Од Ожеговића и Ђурђевића никада неће бити озбиљни фудбалери. У преводу, никада неће имати улогу у лигама петице. Можда их усере трансфер тамо, јер у овој несрећној Србији могу давати голове, али никада ништа неће направити у каријери. За њих је таман нека Пољска и сличне лиге.

Ma jok bre. Ne gledam uopšte, slučajno prebacio I vidim ovaj daje gol a na temi nema komentara uopšte o golu.

Сада, tolero said:

Ma jok bre. Ne gledam uopšte, slučajno prebacio I vidim ovaj daje gol a na temi nema komentara uopšte o golu.

Извини онда, контао сам да се осврћеш на мој упис.. Искрено, искључио сам стрим када су Македонци дали гол тако да нисам ни видио какав је.

Nista, vracaj ove nase koliko veceras na Zlatibor. I nek spakuju debelog Radonju usput.

Posted (измењено)

Ne valja nam sto smo ovakvi ljudi,kad god igra repka,msm i na 

onu pravu,seniorsku,navijaci Zvezde i partizaia jedva cekaju fejl,da bi mogli

da kritikuju i pljuju igrace ovih drugih.

Evo i sad,nasi pljuju po Djurdjevicu i Zivkovicu,a njihovi po Grujicu i Lalatovicu.

Edited by Ivar